اخبار آلتکوین

افزایش و کاهش های ناگهانی ریپل، سومین ارز بازار همچنان ادامه دارد!

توکن XRP ریپل در ماه سپتامبر در بین بهترین ارزهای دیجیتال از نظر عملکرد بود. اما روند افزایشی در ماه جاری تداوم پیدا نکرده و این ارز با کاهش قیمت مواجه شده است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

معامله جفت معاملاتی ریپل/دلار، در ماه جاری ۲۴ درصد کاهش داشته و از ۰.۵۸۳۱ دلار به ۰.۴۴ دلار رسیده است. علیرغم پروژه های بنیادین عرضه شده در طول ماه، این کوین بیش از ۷ میلیارد دلار در یک ماه فروخته است. این پروژه ها شامل عرضه سیستم xRapid، همکاری های جدید با ویامریکاس (Viamericas)، مانی تنینت (Moneytenint) و بانک ملی کویت و انتشار گزارش سه ماهه سوم ریپل می‌باشد که افزایش فروش دوبرابری نسبت به سه ماهه دوم را نشان داد.

جدول ریپل XRP

افت قیمت اوایل ماه اکتبر

قیمت در اوایل ماه اکتبر به طور کل منفی بود و XRP از بالاترین قیمت ثبت شده خود که ۰.۷۹۰۸۰ دلار بود، روند نزولی داشت. از نظر فنی، بازار XRP در اواسط ماه سپتامبر پامپ (افزایش) داشت که در این دوره، معامله کنندگان پس از شنیدن خبرهایی در خصوص پروژه های بنیادین، این توکن را به بالاترین قیمت خود رساندند. این پروژه ها شامل عرضه xRapid و توسعه های زیرساختی و راهبردی بود.

به هر حال یک روز پس از آنکه معامله کنندگان از XRP به عنوان یک سرمایه بلند مدت چشم پوشی کردند، قیمت این کوین کاهش یافت و به پایین ترین حد خود یعنی ۰.۳۷۹۲۴ دلار رسید.

پس از ثبت XRP در جدول قیمت روزانه کریپتو به عنوان یکی از سریع ترین بازیابی های قیمت توکن ها، روندهای افزایش قیمت آن بهبود یافت و طی ۷ ساعت قیمت آن ۱۶ درصد افزایش یافت. حجم معاملات در این دوره برهه از ۴۰۰ به ۹۰۰ میلیون دلار رسید. تحلیلگران معتقد بودند در حالی که عرضه xRapid و کنفرانس Swell بلافاصله بر بازار XRP تاثیر نمی‌گذارد، با این حال تاثیرات بلند مدت بسیار زیادی بر این کوین خواهد گذاشت.

جدول ریپل در ماه اکتبر

تاثیر تتر

جفت معاملاتی XRP/USD، در اواسط ماه اکتبر افزایش چشمگیری داشت. در این مقطع به دلیل بحرانی که برای تتر اتفاق افتاد، معامله کنندگان شروع به تبادل توکن های تتر خود با سایر دارایی های کریپتو کردند. این دوره شاهد افزایش چشمگیر بازار کریپتو بود که تمام کوین های برتر نظیر بیت کوین، اتریوم و بیتکوین کش نوسانات مثبت داشتند. قیمت XRP نیز در یک روز ۱۰ درصد افزایش یافت و در صرافی بیتفینکس به ۰.۵۲۴۳۸ دلار رسید.

قیمت این توکن البته دوباره کاهش یافت و روند ثابت حجم معاملات کم خود را از سر گرفت. در تاریخ ۲۹ اکتبر، قیمت XRP در واکنش به افت کل بازار، به ۰.۴۳۴۹۱ دلار رسید. سرعت تحولات قیمت بار دیگر کاهش یافت، اما اخبار آخرین همکاری های ریپل، روند صعودی این کوین را در بلندمدت حفظ خواهد کرد.

تحلیل های فنی جفت معاملاتی XRP/USD

در حال حاضر جفت معاملاتی XRP/USD به طور میانگین دارای ۱۰۰ ساعت کاهش قیمت مداوم می‌باشد در حالی که بیشترین افزایش قیمت مداوم آن به طور میانگین ۲۰۰ ساعت می‌باشد. در کوتاه مدت، قیمت آن به کمتر از ۵۰ درصد در قیمت ۰.۴۳۸۸۹ دلار افت پیدا می‌کند و به این ترتیب در کوتاه مدت قیمت آن به ۰.۳۹۵۲۵ دلار می‌رسد. از طرف دیگر، افزایش قیمت آن نیز باعث می‌شود که قیمت بلند مدت این کوین به ۰.۶۲۳۷۹ دلار برسد.

نمودار XRP

آیا XRP می تواند با مشکلاتی که با آنها روبروست به ثبات قیمت برسد؟

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا