مقالات عمومی

معرفی ۵ میلیاردر بزرگ در عرصه ارزهای دیجیتالی!

تجارت ارزهای دیجیتالی ثابت کرده است که برای برخی از مردم بسیار پر منفعت بوده است. این تجارت در سال ۲۰۱۷ با رشد چشمگیر خود در داد و ستد باعث میلیاردر شدن بسیاری از افراد شده است.

بسیاری از این میلیونرهای کریپتویی، سرمایه گذاران اولیه در عرصه این تکنولوژی بوده‌اند. آنها سرمایه و سود خود را با پیشرفت های مداوم و سرمایه گذاری های گوناگون به دست آورده‌اند.

Fortune یکی از مهمترین نشریات جهان اقتصاد و تجارت است. رنکینگی که این نشریه ارائه می دهد همیشه به عنوان یک منبع مهم تلقی می شود. منبعی که نه تنها موفقیت های تجاری ارائه کرده است بلکه لیست افراد نابغه‌ای را که باعث ایجاد چنین تجارت هایی شده اند، منتشر کرده است. اخیرا این نشریه لیستی تحت عنوان چهل میلیاردر زیر چهل سال در سال جاری ارائه کرده است که پنج تن از این افراد مستقیما در حوزه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند.

پاول دوروف ۳۳ ساله

پاول دوروف

این تاجر موفق با راه اندازی شبکه اجتماعی Vkontakte با همراهی برادرش نیکولای به شهرت رسید. این شبکه اجتماعی توانست محبوبیت و اقبال بالایی میان کاربران کشورهای منطقه اوراسیا بیابد. پس از فروش این شرکت به دلایل تهدیدات و خطرات قانونی، پاول تلگرام را پایه گذاری کرد؛ یک اپلیکیشن ارتباطی که در مدت زمان کوتاهی به یکی از رقبای اصلی واتس اپ تبدیل شد. خلاقیتهای گوناگون در طراحی این شبکه و همچنین تمرکز بر حفظ اطلاعات حریم شخصی کاربران، این اپلیکیشن را به یکی از مشهورترین شبکه های جهانی تبدیل کرد.

 Telegram Open Network نسل سوم بلاک چین است که وعده داده تا تمامی مشکلاتی که نسل های گذشته این تکنولوژی با آنها روبرو بوده است را برطرف کند.

Telegram Open Network در کمترین زمان تبدیل به یک ICO با جذب سرمایه قابل توجهی در تاریخ ارزهای دیجیتالی شد که این نکته نه تنها نشانگر اعتبار بالای دکتر دوروف در عرصه ارزهای دیجیتالی است بلکه نشانگر اعتبار او در عرصه تجارت است. نشریه Fortune جایگاه بیست و پنجم را به پاول دوروف اختصاص داده است.


ولاد تنو و باجیو بهات ۳۱ و ۳۳ ساله

baiju-and-vlad-

سازندگان صرافی رابین هود افراد دیگر این لیست هستند. صرافی رابین هود در سال ۲۰۱۳ با نگاه متفاوتی در عرصه تجارت و ارزهای دیجیتالی پایه گذاری شد. بنیان گذاران این شرکت به کاربران خود اجازه دادند تا خرید و فروش سهام را بدون پرداخت کارمزد انجام دهند. این مدل تجاری آنها را به سوی شهرت پرتاب کرد. شرکت رابین هود اکنون دارای ارزش معادل ۵.۶ میلیارد دلار است. این صرافی مشهور یکی از مورد علاقه ترین صرافی ها نزد کاربران ارزهای دیجیتالی است که امکان داد و ستد ارزهای دیجیتالی را فراهم می‌کند و حجم خرید فروش بیت کوین در آن بسیار زیاد است. این افراد جایگاه بیست و چهارم را به خود اختصاص داده اند.


ویتالیک بوترین ۲۴ ساله

vitalik-buterin

هرکی که کوچکترین فعالیتی در عرصه ارزهای دیجیتالی داشته باشد حتما نام ویتالیک بوترین را شنیده است. نام او و حضورش در عرصه تجارت ارزهای دیجیتالی بسیار مهم است و شاید تنها نامی که بتواند بر او غلبه کند، ساتوشی ناکاماتو است.

سازنده اتریوم (ویتالیک بوترین) مغز متفکر بلاک چینی است که به بسیاری از پروژه ها امکان حیات می دهد. بوترین به علت کاریزما و فروتنی اش او را برای بسیار از مردم به یک چهره اساسی در عرصه پول های کدگذاری شده است. ویتالیک همچنین جوانترین میلیاردر این عرصه و تنها فرد زیر سی سال این لیست است. ارزش پروژه اتریوم چیزی در حدود ۴۸ میلیون دلار و ویتالیک جایگاه بیست و دوم را به خود اختصاص داده است.


برایان آرمسترانگ ۳۵ ساله

برایان آرمسترانگ

مدیر عامل و بنیان گذار صرافی دیجیتال کوین بیس (Coinbase) پولدارترین میلیاردر این عرصه است. او Coinbase را به قصد ایجاد یک Google برای ارزهای دیجیتالی راه اندازی کرد. هدفی که برای دکتر آرمسترانک بسیار مهم و جدی است.

Coinbase مفتخر است که یکی از صرافی هایی است که تمامی قوانین لازم برای عملکرد با پارامترهای قانونی آمریکای شمالی را گردآوری کرده است. Coinbase در حال گسترش مدل کاری خود است. تغییر برند Gdax به Coinbase Pro، لیست کردن توکن ها و کریپتو های جدید، ساختن صندوق سرمایه برای سرمایه گذاران سازمانی و نوسازی هیئت رئیسه، نشانه های پیشرفت هایی است که همیشه هدف اصلی دکتر آرمسترانگ محسوب می شود. آرمسترانک در جایگاه بیستم این لیست قرار گرفته است.

منبع
ethereumworldnews

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا