استخراجمقالات

۷ مورد از بهترین دستگاه های استخراج بیت کوین در سال ۲۰۱۹!

با وجود اینکه استخراج بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال می تواند سودآوری خوبی داشته باشد اما هزینه ای که برای خرید دستگاه می پردازید و هزینه برق مصرفی می تواند حساب بانکی شما را خالی کند. انتخاب دستگاه نامناسب می تواند سودآوری شما را تحت تاثیر قرار دهد و یا حتی گاهی اوقات شما را با ضرر روبرو کند.

برای جلوگیری از ضرر کردن شما در فرآیند استخراج، لیستی از بهترین دستگاه های ماینینگ به همراه قیمت، میزان هش (hash rate) و مصرف انرژی آنها آورده شده است. این لیست در انتخاب دستگاه مناسب به شما کمک می کند و مهم نیست که شما چقدر در استخراج تجربه داشته باشید. با ما همراه باشید.

۱- Bitmain Antminer S9i

این دستگاه محبوب ترین دستگاه استخراج بیت کوین در جهان است و در وبسایت بیت مین (Bitmain) تماما به فروش رفته است. خوشبختانه بیت مین این انت ماینر (Antminer) را با قیمت ۴۹۹ دلار در ماه می گذشته بیرون داد. S9i به دارای هش ۱۴ تراهش و مصرف انرژی ۱۳۲۰ وات است که این مشخصات، دستگاه مذکور را تبدیل به یکی از کارآمد ترین دستگاه های استخراج بیت کوین می کند.

اگر شما یک ماینر متوسط یا حرفه ای هستید و می خواهید از استخراج سود به دست آورید، قیمت ارزان این دستگاه و کارایی آن هزینه مصرف انرژی سنگین این دستگاه را جبران می کند و به شما کمک می کند که مقداری درآمد کسب کنید.

۲- Halong Mining DragonMint T1

این دستگاه در میان همه دستگاه های موجود در بازار دارای بالاترین میزان هش می باشد که میزان هش آن ۱۶ تراهش در ثانیه است و با مصرف انرژی ۱۴۸۰ وات، قدرتمند ترین و کارآمد ترین دستگاه استخراج بیت کوین است.

تقاضای زیادی برای تهیه این دستگاه موجود است و در نتیجه باید قیمت زیادی در حدود ۲۷۲۹ دلار برای خرید آن بپردازید. اما اگر شما یک ماینر حرفه ای با هزینه برق پایین می باشید، قدرت و کارایی این دستگاه می تواند هزینه خرید بالای آن را جبران کند و در سودآوری به شما کمک کند.

۳- Bitmain Antminer T9

این دستگاه کارایی و قدرت S9i را ندارد. میزان هش این دستگاه ۱۲.۵ تراهش در ثانیه است و مصرف انرژی آن نیز ۱۵۷۶ وات می باشد. اما این دستگاه به عنوان قابل اعتماد ترین گزینه تلقی می شود. این دستگاه در مقایسه با S9i دارای تراشه هایی با کیفیت بالاتر می باشد، بنابراین پایدار تر است و سریع نمی سوزد.

حدودا باید ۵۰۰ دلار برای انت ماینر T9 پرداخت نمایید. اگر شما یک ماینر حرفه ای هستید که یک دستگاه برای استخراج با دوام نیاز دارد، این ابزار می تواند گزینه خوبی باشد.

۴- Pangolin Whatsminer M3X

این دستگاه بیشترین مصرف انرژی را در این لیست دارد و نیازمند ۲۰۵۰ وات انرژی می باشد. این دستگاه یکی از قدرتمند ترین دستگاه ها می باشد و دارای میزان هش ۱۲.۵ تراهش در ثانیه می باشد.

هزینه این دستگاه نسبتا مناسب است و در حدود ۱۰۲۲ دلار می باشد که این قیمت مناسب می تواند هزینه برق بالای آن را جبران کند. اگر شما یک ماینر حرفه ای بیت کوین هستید و هزینه برق شما از حد متوسط پایین تر است، این دستگاه می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

۵- Bitmain Antminer R4

این دستگاه از لحاظ کارایی درست در پشت سر S9i قرار دارد و دارای میزان هش ۸.۷ تراهش در ثانیه و مصرف انرژی ۸۴۵ وات می باشد. یکی دیگر از بهترین ویژگی های این دستگاه عملکرد آرام و بی سر و صدای آن می باشد که این ویژگی باعث شده که این دستگاه گزینه خوبی برای استخراج بیت کوین در خانه باشد.

راحتی و کارایی این دستگاه باعث شده که قیمت آن بالا باشد و در آمازون برای خرید آن باید ۲۹۹۹ دلار بپردازید. اگر شما یک ماینر متوسط هستید و یا برای سرگرمی اقدام به استخراج می کنید، انت ماینر R4 می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

۶- Avalon 6

این دستگاه با قیمت ۳۰۰ دلار در آمازون لیست شده است و از لحاظ قیمت بسیار ارزان می باشد. نصب این دستگاه بسیار آسان می باشد. اما این دستگاه کارایی پایینی دارد و دارای میزان هش ۳.۵ تراهش در ثانیه می باشد. مصرف انرژی این دستگاه نسبتا بالا و در حدود ۱۰۵۰ وات می باشد.

مگر اینکه برق بسیار ارزانی داشته باشید وگرنه استخراج بیت کوین با این دستگاه مقرون به صرفه نیست. این دستگاه برای تازه وارد ها گزینه خوبی است و به احتمال زیاد با این دستگاه نمی توان استخراج سودآوری انجام داد.

۷- Bitmain Antminer S7

یکی دیگر از دستگاه های مناسب برای مبتدیان و افرادی است که برای سرگرمی استخراج انجام می دهند. قیمت آن پایین و در حد ۲۰۰ دلار است که این قیمت پایین با کارایی پایین آن تناسب تام دارد. میزان هش آن ۴.۷۳ تراهش در ثانیه می باشد و مصرف انرژی آن نیز در حدود ۱۲۹۳ وات است. اما اگر قیمت بیت کوین اوج بگیرد و برق بسیار ارزانی هم داشته باشید، استفاده از این دستگاه ممکن است سودآور باشد.

منبع
blog.hubspot

نوشته های مشابه

6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا