اخبار خارجی

آوه برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز در پروتکل خود با شبکه Pocket همکاری می‌کند

پروتکل دیفای متن باز آوه (Aave)، در همکاری با شبکه پاکت (Pocket Network)، شرکت ارائه‌دهنده زیرساخت وب ۳، مسیر را برای افزایش مقیاس‌پذیری و کمک به توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز در پروتکل آوه هموار می‌کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، بر اساس بیانیه روز سه شنبه، Aave از شبکه توزیع شده Pocket که دارای بیش از ۴۴۰۰۰ نود در بلاکچین‌های مختلف است، برای تسهیل دسترسی به داده‌های آنچین بلاکچین‌های مختلف و تقویت برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده خواهد کرد. توسعه‌دهندگانی که DApp‌های مبتنی بر Aave را می‌سازند، اکنون این امکان را دارند که در صورت نیاز با استفاده از شبکه Pocket به داده‌های بلاکچین‌های مختلف دسترسی داشته باشند.

هزینه خرید توکن بومی شبکه پاکت (POKT) که برای ارتباط با این شبکه لازم است از سوی دائوی آوه تامین شد. آوه در حال حاضر از چندین ارائه‌دهنده سرویس مختلف برای فراخوانی از راه دور (RPC) استفاده می‌کند. اما این ارائه‌دهنده‌ها همیشه قابل اطمینان نیستند و کیفیت تجربه کاربری را تحت تاثیر قرار می‌دهند. به این ترتیب همکاری با شبکه پاکت به ارائه یک راه حل زیرساختی پایدارتر و بادوام‌تر و بهبود کیفیت برنامه‌های غیرمتمرکز آوه کمک می‌کند. فراخوانی از راه دور یا RPC پروتكلی برای درخواست داده و اطلاعات از برنامه‌ای است كه در سرور شخص ثالث اجرا می‌شود.

آوه که بر اساس اطلاعات دیفای‌لاما با ۶.۱ میلیارد دلار TVL، در حال حاضر سومین پلتفرم از نظر ارزش کل قفل‌شده است؛ بیشتر نقدینگی خود را از اتریوم و پالیگان می‌گیرد و شبکه پاکت هم برای این بلاکچین‌ها، RPCهای اختصاصی دارد. به این ترتیب همکاری با پاکت باعث افزایش سرعت، افزایش آپ‌تایم و دسترسی به سرویس‌های بهینه داده می‌شود.

قیمت آوه در زمان نگارش خبر ۹۹.۷۳ دلار است. این رمزارز در روزهای اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته است به نحوی‌که قیمت آن از ۴۵.۶ دلار در ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) تا امروز، ۱۱۸٪ افزایش یافته است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا