اخبار خارجی

نیمی از کیف پول های رمز ارز به بازی های بلاکچینی متصل هستند

بر اساس گزارشات، در صنعت بلاکچین در طول سه‌ماهه سوم ۱.۵۴ میلیون آدرس فعال منحصر به فرد (UAW) ثبت شده است که نسبت به سه‌ماهه پیشین ۲۵٪ و نسبت به سال گذشته ۵۰۹٪ افزایش یافته است. به نظر می‌رسد جمع‌آوری و مبادله دارایی‌های درون بازی‌های بلاکچینی که می‌توان آنها را با سایر بازیکنان معامله کرد عامل کلیدی در افزایش تقاضا بوده باشد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو اسلیت، این ویژگی‌ منجر به افزایش علاقه به بازی‌های بلاکچینی و بازی برای کسب درآمد شده است. بر اساس گزارش اخیر Blockchain Game Alliance، در ماه جولای بیش از ۸۰۴،۰۰۰ بازیکن منحصربه‌فرد به این بازی‌ها متصل بوده‌اند.

آدرس‌های کیف پول های متصل به بازی

جالب است بدانید بازی بلاکچینی اسپلینتر لندز در سه‌ماهه سوم با ۲۴۵۰۰۰ کاربر در ماه سپتامبر بیشترین کاربر را جذب کرده است.

بیش از ۲.۵ میلیارد دلار حجم معاملات بازی اکسی اینفینیتی ثبت شده است و تنها در سه ماه سوم سال ۲۰۲۱ حجم معاملات آن ۲.۰۸ میلیارد دلار گزارش شده است که این رقم ۸۳٪ از حجم کلی آن را تشکیل می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و آشنایی با این پلتفرم‌ها توصیه می‌کنیم تگ بازی سایت میهن بلاکچین را بررسی کنید.

بازی‌های مبتنی بر بلاکچین در طول دو سال اخیر به ترند روز بازار و فضای کریپتو مبدل شده‌اند. بازی‌هایی همچون اکسی اینفینتی، ایلوویوم، زد ران و همسایه من آلیس مخاطبان زیادی به دست آورده‌اند و اکوسیستم‌هایی همچون گالا گیمز، YGG و انجین سرویس‌های انحصاری مبتنی بر بازی ارائه می‌دهند. اما این تازه شروع ماجرا است و به نظر می‌رسد وارد عصر بازی‌های بلاکچینی شده‌ایم.

منبع
cryptoslate

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا