کریپتو کدهمقالات

معرفی کامل بازی “همسایه من آلیس” و توکن حاکمیت ALICE

مدت‌هاست که بازی‌های کریپتویی به عنوان یکی از سریع‌ترین مسیرها برای دستیابی به آگاهی گسترده‌تر از دارایی‌های دیجیتال مورد ستایش قرار می‌گیرند؛ اما به دلیل جایگاه نسبتا ضعیف، اکثر بازی‌های بلاک چینی نتوانسته‌اند افراد زیادی را به خود جلب کنند. اما ممکن است با انتشار بازی همسایه من آلیس (My Neighbor Alice) همه چیز تغییر کند! در این مقاله به معرفی کامل این بازی جذاب، نحوه کارکرد آن، نکات منحصر به فرد این بازی و توکن ALICE می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

بازی همسایه من آلیس چیست؟

بازی همسایه من آلیس چیست؟

همسایه من آلیس یا MNA، یک بازی ساخت و ساز چند نفره است که به نظر می‌رسد نه تنها گیمرهای بازی‌های بلاک چینی، بلکه عموم گیمرها را از طریق داستان سرگرم‌کننده و ویژگی‌های بصری مبتنی بر بلاک چین ، مجذوب خود کند.

این بازی حول دنیای “آلیس” متمرکز شده و مجموعه‌ای از جزایر را در خود جای داده است که هر کسی می‌تواند با استفاده از خلاقیت‌های خود، زمین‌هایی را در آن‌ها خریداری کند و توسعه دهد. این بازی از لحاظ  طراحی عجیب و غریب مانند بازی Animal Crossing است، اما همچینن دارای عنصر قوی امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است، که این برای مخاطبان ارزهای رمزنگاری شده جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند.

بازی همسایه من آلیس دارای یک داستان روایت محور است و راهی برای تعامل و خلاقیت اجتماعی است؛ زیرا بازیکنان قادر به ساخت زمین‌های خود هستند و آنچه را که ایجاد کرده‌اند به رخ دوستان و بازیکنان دیگر می‌کشند. بیشتر موارد موجود در بازی توسط توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) ارائه می‌شوند که کاملا متعلق به بازیکن است.

این استودیو توسط Antler Interactive، یک استودیوی بازی‌سازی موبایل و واقعیت مجازی است که چندین بازی محبوب از جمله Krystopia و SVRVIVE: The Deus Helix در کارنامه خود دارد. این شرکت توسط آنا نورویک (Anna Norrevik) مدیر عامل و کارشناس امور مالی هدایت می‌شود، که تجربه کار در شرکت‌های معتبر جهانی از جمله Credit Suisse و Accenture را دارد.

آلیس توکن حاکمیت بومی این بازی، در ماه مارس ۲۰۲۱ در لانچ پول بایننس راه‌اندازی شد و این کمی پس از برگزاری SHO (روشی جدید برای جذب سرمایه، که توسط DAOMaker معرفی شده است) در فوریه ۲۰۲۱ انجام شد.


معرفی کامل لانچ پول (LaunchPool) و لانچ پد (LaunchPad) بایننس !


بازی My Neighbor Alice چگونه کار می‌کند؟

مانند بسیاری از بازی‌های ساخت و ساز، بازی همسایه من آلیس دارای یک قالب دنیای باز است که به بازیکنان امکان می‌دهد تا از طریق جزایر مختلف به تعامل با بازیکنان و شخصیت‌های درون بازی بپردازند و با استفاده از آواتار اختصاصی خود در دنیای آلیس سیر کنند.

جزایر مجازی که بازی را تشکیل می‌دهند، به زمین‌های جداگانه تقسیم می‌شوند که در نهایت متعلق به بازیکنان خواهند بود. این زمین‌ها هر کدام با یک توکن NFT منحصر به فرد نشان داده می‌شوند که می‌تواند توسط مالک فروخته یا معامله شود و این‌ها کاملا قابل تنظیم هستند؛ کاربران می‌توانند تزئینات جدید به زمین خود اضافه کرده و زمین را تغییر دهند تا منطقه منحصر به فرد خود را ایجاد کنند.

همسایه من آلیس به عنوان یک بازی داستان محور، طیف وسیعی از تلاش‌ها و فعالیت‌ها را برای بازیکنان در نظر گرفته است. اگرچه هنوز جزییات م