متوسط کیف پول

معرفی کیف پول آمون (Amon) ؛ کیف پول و کارت اعتباری برای ارزهای دیجیتال!

آمون (Amon) یک کارت اعتباری هوشمند کریپتو است که به یک کیف پول متصل است. این کیف پول یک سیستم هوش مصنوعی دارد که به کاربران کمک می‌کند تا دارایی‌های سنتی و دیجیتالی خود را خرج کنند. کیف پول آمون دارای ورژن موبایلی (اندروید و IOS) و کیف پول وب است.

آمون چه کار می‌کند؟

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است و بسیار سخت است که بدانیم کدام ارز دیجیتال به حداکثر ارزش خود خواهد رسید.

برای این منظور، تیم آمون یک سیستم هوش مصنوعی ساخته‌اند که به کاربرانی که از کارت اعتباری استفاده می‌کنند، کمک می‌کند تا بهترین ارز دیجیتال را با استفاده از کیف پول آمون خود انتخاب کنند.

برای آشنایی بیشتر با نحوه کارکرد آمون ، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

ماموریت آمون

کارت اعتباری آمون ، به کاربرانش اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال خود را در امور روزمره خرج کنند.

مزیت اصلی آمون، استفاده از هوش مصنوعی است که با تجزیه و تحلیل نوسانات بازار، ارز دیجیتالی که دارای بهترین قیمت در حال حاضر است، را به کاربران کیف پول خود پیشنهاد می‌دهد.

یک کیف پول برای کریپتو و یوروی شما

 • در کریپتو معامله کنید و سود دریافت کنید. به یورو و پوند خرج کنید.
 • بخرید، بفروشید و معامله کنید.
 • بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بخرید.
 • قیمت ارزهای دیجیتال و کریپتو را دنبال کنید.

با هودل کردن ارزهای دیجیتال در آمون، سود دریافت کنید

 • با نگهداری ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها، تا ۱۰ درصد سود بگیرید.
 • با هودل کردن ارزهای دیجیتال، توکن آمون (AMN) پاداش بگیرید.
 • هر وقت خواستید، ارزهای خود را بدون سقف، برداشت کنید.

دستیار سرمایه گذاری هوش مصنوعی

 • آنالیز عملکردهای گذشته
 • تجزیه و تحلیل ریسک سبد سهام شما
 • دریافت نوتیفیکیشن برای سرمایه گذاری‌های شما

به صورت جهانی، با یورو و پوند پرداخت کنید

 • در همه جا یورو و پوند خود را خرج کنید.
 • از هوش مصنوعی برای پشتیبانی پرداخت‌های خود استفاده کنید.
 • کارت اعتباری آمون را در بیش از ۴۲ میلیون مکان استفاده کنید.

آمون از طرف کدام شرکت‌ها پشتیبانی می‌شود؟

 • آمون با Bitgo همکاری می‌کند. این شرکت در زمینه امنیت و ارائه راه حل برای واسطه‌های ارزهای مبتنی بر بلاک چین پیشرو است.
 • شرکت MKB Fintechlab‌، که شرکت سرمایه گذاری بانک MKB است، نیز از آمون به منظور پذیرش و رشد کریپتو پشتیبانی می‌کند؛ بانک MKB، چهارمین بانک بزرگ مجارستان است.
 • سلسیوس (Celsius)، یکی از برترین شرکت‌های بلاک چین است که توسط الکس ماشینسکی (Alex Mashinsky) هدایت می‌شود. این شرکت نیز از آمون پشتیبانی می‌کند.

آمون در کجاها لیست شده است؟

 • Bancor
 • IDEX
 • Uniswap
 • McAfee Swap
 • Atomicswap.io
 • ParaSwap‌

کاربرد ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت اعتباری هوشمند و کیف پول آمون

آمون کیف پول ارز دیجیتال هوش مصنوعی بیت کوین اتریوم بیتکوین کش دش لایت کوین احراز هویت بانکداری ارز فیات

آمون به مشتریان اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را در تراکنش‌های روزمره، و با استفاده از کارت اعتباری هوشمند و کیف پول خود استفاده کنند.

ارزهای دیجیتال مزایا و معایب بسیاری دارند؛ اما یکی از معایب آنها، محدودیت استفاده به صورت روزمره است. آمون این مشکل را با توسعه یک کیف پول و یک کارت اعتباری (که ارزهای دیجیتال را به ارزهای فیات تبدیل می‌کند) حل کرده است.

این کار، به آمون اجازه می‌دهد تا انجام تراکنش‌ها را به صورت مستقیم و بسیار سریع انجام دهد. این پلتفرم با استفاده از هوش مصنوعی، قیمت ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کند تا به کاربران اجازه دهد که برای سرمایه گذاری، تصمیمات هوشمندانه‌تری بگیرند.

دارندگان کارت‌ها می‌توانند با هودل (HODL) کردن ارزهای دیجیتال خود، پاداش بگیرد؛ هر کسی که ارزهای دیجیتال را هودل و یا ترید می‌کند، می‌تواند از مزایای این پاداش‌ها برای شما بگوید!

تکنولوژی بلاک چین یکی از بخش‌های این شرکت است که سرقت یا تقلب را تقریبا غیرممکن می‌کند. تراکنش‌های مستقیم کریپتو، واسطه‌ها را حذف می‌کند و می‌تواند به هر کامپیوتر یا دستگاه دیگری (مثل موبایل) که به اینترنت وصل باشد، انجام شود. این کار باعث می‌شود که دسترسی‌ها در هر جای جهان ممکن شود.

اما با وجود تمام مزایای ارزهای دیجیتال، آنها هنوز هم به صورت گسترده پذیرفته نشده‌اند؛ مردم می‌توانند از پول نقد و کارت اعتباری در همه جا استفاده کنند، اما ارزهای دیجیتال تنها در جاهای انگشت‌شماری استفاده می‌شوند که این، خود باعث کاهش مقبولیت این ارزها می‌شود.

تنها چیزی که باعث می‌شود ارزهای دیجیتال به صورت روزمره استفاده شوند، افزایش کاربری آنها به صورت یک روش پرداخت است. این هدفی است که آمون دنبال می‌کند؛ توسعه یک کیف پول و یک کارت اعتباری، که به کاربران اختیارات بیشتری می‌دهد.

سیندی هنز (Sindy Hens)، مدیر بازاریابی شبکه‌های اجتماعی آمون می‌گوید:

آمون یک کیف پول چند پلتفرمی است که به کاربران اجازه می‌دهد که از هر دو جهان سنتی و دیجیتالی، به صورت همزمان استفاده کنند.

کارت اعتباری آمون در سال ۲۰۲۰ همراه با یک کیف پول، آغاز به کار کرد. این دو با یکدیگر، به کاربران اجازه می‌دهند که ارزهای دیجیتال خود را به صورت روزمره، هم در بازارهای آنلاین و هم در فروشگاه‌های فیزیکی استفاده کنند. این سیستم همچنین از طریق هوش مصنوعی، به دارندگان کارت‌های اعتباری اجازه می‌دهد که دارایی‌های خود را به صورت هوشمندانه خرید و فروش کنند.

آمون از بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC)، دش (DASH)، بیتکوین کش (BCH) و توکن آمون (AMN) پشتیبانی می‌کند. البته ارزهای دیگر نیز به زودی اضافه می‌شوند.

این پلتفرم به هر کسی که ارزهای دیجیتال نامبرده را نگهداری یا هودل کند، اجازه می‌دهد که درست مثل ارزهای فیات، به سادگی خرج کنند. همچنین برای شخص هودلر، قیمت ارزها و ارزش بازارها را بررسی می‌کند.

سیندی هنز می‌گوید:

شما کنترل کامل دارایی‌های خود را در یک کیف پول دارید.

مزایایی مانند تراکنش‌های راحت و سریع است که به ارزهای دیجیتال کاربر قدرت می‌دهد

مشتریان نمی‌توانند با استفاده از ارز دیجیتال کالایی را از آمازون خرید کنند یا حداقل مستقیما نمی‌توانند؛ ابتدا باید مقداری کریپتو را به ارز فیات تبدیل کنند و سپس خرید کنند. اما آمون به کاربران اجازه می‌دهد که به راحتی، به ارزش ارز فیات مورد نظر، با کریپتوی خود خرید کنند، بدون این که نیاز داشته باشند آنها را به هم تبدیل کنند.

این سرویس، کاربر را قادر می‌کند که یک تراکنش را با تنها یک کارمزد انجام دهد؛ تبدیل کریپتو به فیات، به صورت همزمان انجام می‌شود؛ درست در زمان پرداخت!

این سادگی در استفاده، به ارزهای دیجیتال کمک می‌کند که از طرف مشتریان، تاجران و قانون گذاران، با مقبولیت بیشتری روبرو شوند.

آمون، هم کارت اعتباری فیزیکی ارائه می‌دهد و هم کارت اعتباری مجازی. کارت‌های مجازی، کارمزد صدور و کارمزد سالیانه ندارند که این، برای خریدهای آنلاین بسیار مناسب است.

هر دو کارت آمون سه نوع دارند: نقره‌ای، طلایی و پلاتینیوم. هر کدام از این انواع، دارای ۴ رنگ مختلف است که کاربران می‌توانند انتخاب کنند.

هوش مصنوعی آمون

آمون کیف پول ارز دیجیتال هوش مصنوعی بیت کوین اتریوم بیتکوین کش دش لایت کوین احراز هویت بانکداری ارز فیات

هوش مصنوعی پیشرفته آمون، به کاربران اجازه می‌دهد که از طریق نگهداری دارایی‌ها، بیشترین سود را دریافت کنند.

نوسان قیمت، یکی از ویژگی‌های ارزهای دیجیتال است، که باعث عدم ثبات در تراکنش‌های مشتری-تاجر می‌شود؛ به همین دلیل، آمون یک هوش مصنوعی پیشرفته در تراکنش‌های کریپتو تعریف کرده است.

سیندی هنز می‌گوید:

تنها ما هستین که در بازار، کیف پولی را ارائه می‌دهیم که می‌تواند این مشکل را حل کند. ما کیف پول را بر روی هوش مصنوعی ساخته‌ایم.

هوش مصنوعی آمون می‌تواند ریسک ضرر در نوسانات ارزهای دیجیتال را، از طریق دنبال کردن و بررسی ارزی که در آن زمان بهترین عملکرد را دارد، کاهش دهد.

این هوش مصنوعی، فعالانه بازار ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کند و نوسانات آنها را بررسی می‌کند. این اطلاعات باعث می‌شوند که این هوش مصنوعی بتواند تغییرات آینده ارزها را پیش بینی کند، پیش بینی‌ها را با واقعیت مقایسه کند، نحوه بررسی خود را بهبود ببخشد و بعدا، پیش بینی‌های دقیق‌تری انجام دهد.

کاربران می‌توانند ببینند که در لحظه، کدام ارز دیجیتال در کیف پولشان بهترین عملکرد را دارد، کدام یک برای نگهداری بلندمدت مناسب‌تر است و کدام ارز در زمان تبدیل به ارز فیات برای انجام تراکنش، بیشترین سود را به همراه دارد.

هودلرهای ارز دیجیتال، دیگر نیازی به دنبال کردن و بررسی دستی قیمت ارزها ندارند. هوش مصنوعی آمون، به صورت اتوماتیک سبد سهام شما را مدیریت می‌کند، خرج‌ها و سرمایه گذاری‌های شما را بهینه‌تر می‌کند و قدرت خرید شما را افزایش می‌دهد.

هنز می‌گوید:

برخی افراد ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کنند و هر روز و هر ساعت بازار را بررسی می‌کنند. اما برخی دیگر، زمان این کار را ندارند. آمون می‌تواند به شما بگوید که در کیف پول شما، کدام ارز بهترین است. شما نیازی به بررسی بازار ندارید.

کیف پول آمون پایش را فراتر از نگهداری ارزهای دیجیتال گذاشته است؛ آمون می‌تواند سود هم ارائه کند. با استفاده از سیستم سود سرمایه گذاری، کاربران می‌توانند بر اساس مقدار ارزهایی که نگهداری می‌کنند، به صورت هفتگی سود دریافت کنند و این سرمایه گذاری‌ها هیچ گونه محدودیت و شرطی ندارند؛ به این معنا که کاربران هر زمانی که خواستند، می‌توانند مبالغ خود را برداشت کنند.

همچنین آمون سه آپشن پرداخت اشتراک را به کاربران پیشنهاد می‌دهد و دارندگان کارت‌ها می‌توانند با هر ارز دیجیتالی که در اختیار دارند، آن را پرداخت کنند. همچنین کاربران می‌توانند هر دفعه ارز مختلفی را برای پرداخت انتخاب کنند و یا به هوش مصنوعی اجازه این کار را بدهند. در این صورت، آمون ارزی را که در آن لحظه بهترین عملکرد را داشته، انتخاب می‌کند.

یک کارت بدهی (Debit Card) که مزایای یک کارت اعتباری (Credit Card) سنتی را ارائه می‌دهد

آمون کیف پول ارز دیجیتال هوش مصنوعی بیت کوین اتریوم بیتکوین کش دش لایت کوین احراز هویت بانکداری ارز فیات

مزایا و پاداش‌ها، ستون‌های کارت‌های اعتباری هستند؛ اما کارت‌های بدهی مزایایی مثل تخفیف در کارمزدها را ارائه نمی‌دهند. اما مزایا و طرح‌های انگیزشی آنها، برای کارت‌های اعتباری ارزهای دیجیتال و به منظور نفوذ در بازارهای اقتصادی، استراتژی خوبی هستند.

آمون اهمیت این موضوع را دریافته است و ارائه پاداش را در برنامه‌های خود دارد. این پاداش‌ها به صورت توکن آمون (AMN) هستند و کاربران می‌توانند بر اساس مقدار کریپتوی هودل کرده در کیف پولشان، سودهای هفتگی‌شان را به صورت توکن آمون دریافت کنند.

آمون از دارندگان کارت‌هایی که حداقل ۱۰۰ توکن آمون را برای ۳ ماه یا بیشتر نگهداری کرده‌اند، کارمزد سالیانه دریافت نمیکند. کاربرانی که نمی‌خواهند توکن آمون خریداری کنند، می‌توانند با انجام ۵ تراکنش در هر ماه، کارمزدهای سالیانه خود را حذف کنند.

پشتیبانی مشتریان عادی از ۹ صبح تا ۹ شب انجام می‌شود. اما پشتیبانی دارندگان کارت‌هایی که بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ توکن آمون دارند، از پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته بهره‌مند می‌شوند و کاربرانی که بیش از ۱۰۰۰ توکن آمون دارند، دارای یک تیم پشتیبانی اختصاصی هستند که در هر ساعتی از شبانه روز، پاسخگوی آنها خواهند بود.

کارت‌های طلایی و پلاتینیوم آمون، به هودلرها اجازه می‌دهند که به ازای هر تراکنش، ۰.۵ درصد تخفیف بگیرند. این پاداش‌ها به صورت توکن‌های آمون پرداخت می‌شوند. با پرداخت پاداش به صورت توکن AMN، آمون به مشتریان کمک می‌کند که این توکن را ذخیره کنند تا بتوانند بعدا آنها را خرج کنند و یا از مزایای آنها استفاده کنند.

پیشرفت در هوش مصنوعی، باعث افزایش مقبولیت دارایی‌های دیجیتالی می‌شود

هدف آمون از بین بردن مشکلات افزایش کارمزد ارزهای دیجیتال است. درحالی که مردم، تاجران و حتی سازمان‌های اقتصادی در حال جذب شدن به ارزهای دیجیتال هستند.

هنز می‌گوید:‌

هر سال به جذابیت ارزهای دیجیتال افزوده می‌شود. بسیاری از کسب و کارهای کوچک و متوسط در حال اجرای بلاک چین و ارزهای دیجیتال در فضای خود هستند و برخی از بانک‌ها نیز به این زمینه علاقه‌مند شده‌اند.

این جذابیت، در سال‌های اخیر، در حرکت به سمت فین‌تک به جای بانک‌ها نیز نقش موثری داشته است. مردم به دنبال راحتی و امنیت استفاده‌ای که خدمات دیجیتال به همراه دارند، هستند.

پرسش و پاسخ

نحوه ساخت کیف پول آمون و احراز هویت را می‌توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

چرا برای استفاده از کیف پول آمون نیاز به احراز هویت دارم؟

آمون یک شرکت ثبت شده و قانون گذاری شده توسط نهاد اقتصادی کشور استونی (FIU) است. پس برای استفاده از تمامی خدمات این کیف پول، شما نیاز به احراز هویت دارید.

آیا می‌توانم بدون احراز هویت به کیف پولم دسترسی داشته باشم؟

بله شما می‌توانید دسترسی داشته باشید؛ اما مجاز به استفاده از خدمات کیف پول یا انجام تراکنش نخواهید داشت.

برای احراز هویت چه مدارکی مورد نیاز است؟

 • کارت شناسایی/پاسپورت/گواهینامه رانندگی
 • مدرک اثبات آدرس محل سکونت (قبض تلفن، گاز، فیش بانکی، فیش مالیاتی و غیره) که بیش از ۳ ماه از تاریخ آن نگذشته باشد.
 • عکس سلفی

چه مدارکی برای اثبات محل سکونت مورد قبول نیست؟

 • چک
 • پاکت نامه یا برچسبی که آدرس شما بر روی آن نوشته شده است
 • قبض موبایل
 • مدارک بیمه
 • مدارک پزشکی
 • صورت‌حساب پیش پرداخت

نحوه صحیح سلفی گرفتن چیست؟

شما باید در حالی که مدارک خود را در دست دارید یک سلفی بگیرید. مانند شکل زیر:

آمون کیف پول ارز دیجیتال هوش مصنوعی بیت کوین اتریوم بیتکوین کش دش لایت کوین احراز هویت بانکداری ارز فیات

صورت شما باید هم در مدارک و هم در عکس سلفی کاملا نمایان باشد تا پروسه احراز هویت به درستی انجام شود. کیفیت تصویر باید طوری باشد که نوشته‌های روی مدارک کاملا واضح باشد.

کاربران کدام کشورها مجاز به ساخت کیف پول آمون نیستند؟

به عنوان یک شرکت قانون گذاری شده در استونی، آمون این حق را دارد که کاربرانی را که در کشورهایی در اتحادیه اروپا که در طبقه “High Risk” قرار دارند، و همچنین کشورهایی که استفاده از ارزهای دیجیتال در آنها ممنوع است زندگی می‌کنند را منع کند.

این لیست شامل ۴۳ کشور است، که متاسفانه ایران نیز در بین آنها قرار دارد.

آیا آمون اطلاعات مشتریان را در اختیار نهادهای دولتی قرار می‌دهد؟

آمون اطلاعات کاربران را با در اختیار نهادهای دولتی و قانونی قرار نمی‌دهد؛ مگر این که مواردی مثل پولشویی مشاهده کند.

توضیحات تکمیلی

 • برای احراز هویت باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.
 • مدارک ارسالی شما، باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.
 • هر شخص، تنها می‌تواند یک اکانت داشته باشد.

میهن بلاکچین توصیه‌ای برای ساخت هیچ کیف پول خاصی ندارد و این مطالب صرفا معرفی و آموزش کار با کیف پول‌های رمز ارزهاست.

منبع
amon.techbitgocardrates

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا