اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

سندباکس و AMP رشد چشمگیری را در بازار نزولی تجربه کردند

با افزایش تقاضا برای توکن AMP پس از لیست شدن در صرافی بایننس، قیمت این رمزارز نیز طی چند ساعت گذشته افزایش یافته است. از طرف دیگر با توجه به ترند شدن توکن‌های متاورس قیمت SAND نیز به رکورد جدید ۵.۴۸ دلار دست یافته است. این دو رمز ارز در ۲۴ ساعت گذشته بهترین عملکرد را در بین ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر داشته‌اند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از اینوستینگ کیوب، این شرایط بدان معنا است که قیمت AMP از کمترین سطح خود در ماه جاری بیش از ۴۵٪ افزایش یافته است. ارزش بازار این رمزارز تقریبا ۳.۲ میلیارد دلار است و در رتبه ۵۹ بازار رمز ارزها قرار دارد.

قیمت AMP روز سه‌شنبه و پس از اعلام بایننس مبنی بر اضافه کردن این رمزارز در پلتفرم خود، افزایش چشمگیری داشته است. فهرست شدن در بایننس، گام مهمی برای AMP بوده است زیرا به تقاضای بیشتر برای آن منجر می‌شود.

این خبر چند روز پس از آن اعلام شد که توکن AMP به اکوسیستم توکن وویجر (Voyager Token) منتقل شد. گفتنی است تعداد رمزارزهایی که این پلتفرم پشتیبانی می‌کند افزایش چشمگیری داشته است. این رمزارزها شامل لایت کوین، دوج کوین، الروند و تزوس و غیره می‌شود.

پیش‌بینی قیمت توکن AMP

قیمت توکن AMP در اوایل ماه جاری به رکورد مقطعی ۰.۰۸۶ دلار رسیده و سپس در هفته گذشته با کاهش بیش از ۴۵٪ به ۰.۰۴۷ دلار رسید. از آن زمان تاکنون، این رمزارز بازیابی قابل توجهی داشته و سرمایه‌گذاران نیز از بازیابی آن استقبال کرده‌اند. شایان ذکر است این رمز ارز نسبت به روز گذشته حدود ۳۰٪ افزایش قیمت داشته است و بر اساس اطلاعات کوین‌مارکت‌کپ، توکن AMP بین ۱۰۰ رمز ارز برتر بازار بیشترین رشد ۲۴ ساعته را تجربه کرده است.

امروز توکن AMP به بالاتر از خط روند نزولی رسیده که با رنگ صورتی نشان داده شده است.  این توکن هم‌چنین توانسته است به بالاتر از سطح مقاومتی سوم برسد. به علاوه، به قسمت بالایی باندهای بولینگر دست یافته است.

بنابراین، احتمالا قیمت توکن AMP به رشد خود و دستیابی به رکورد ۰.۰۸ دلار ادامه دهد که ۲۵٪ بیشتر از قیمت کنونی آن است. کاهش قیمت به کمتر از ۰.۰۶ دلار، این احتمال را از بین می‌برد.

قیمت توکن AMP
نمودار قیمت توکن AMP، تایم‌فریم ۴ ساعت

قیمت سندباکس اوج تاریخی جدیدی ثبت کرد

با هجوم سرمایه‌گذاران به پروژه‌های متاورس play-to-earn قیمت سندباکس نیز در روز سه‌شنبه برای اولین بار به بالاتر از ۵ دلار رسید. هجوم خریداران در ساعات کاری بازار آسیا باعث افزایش ارزش بازار توکن SAND به ۴.۳۶ میلیارد دلار شد. در حال حاضر، قیمت SAND معادل با ۵.۳۹ دلار است که آن را بالاتر از تزوس، در رتبه ۴۱ رمزارزهای برتر قرار داده است. 

پروژه‌های گیمینگ مبتنی بر بلاکچین نظیر سندباکس و دیسنترالند (MANA) طی چند هفته اخیر رشد قابل توجهی داشتند. تصمیم فیسبوک برای تغییر اسم برند خود به متا با محوریت متاورس، عملکرد این دست از رمزارزها را تقویت کرده است. در نتیجه، قیمت توکن SAND از اعلام تغییر اسم فیسبوک تاکنون تقریبا ۶۰۰٪ و از ابتدای سال تاکنون نیز بیش از ۸۸۰۰٪ افزایش یافته است.

به عنوان مقایسه می‌توان گفت که ارزش بازار سندباکس در ۱ ژانویه (۱۱ دی ۱۳۹۹) ۲۳ میلیون دلار، در ۲۹ مارس (۹ فروردین) ۵۴۸ میلیون دلار، در ۲۷ اکتبر (۵ آبان) ۷۴۷ میلیون دلار و امروز نیز ۴.۸ میلیارد دلار است.

بررسی نمودار قیمت توکن SAND

نمودار روزانه نشان می‌دهد که توکن SAND در روند صعودی قوی قرار دارد. هرچند، این نوسان قیمت باعث شده است که اندیکاتورهای RSI و MACD به بالاترین سطوح برسند.

نمودار قیمت سندباکس SAND
نمودار قیمت سندباکس SAND تایم‌فریم روزانه

علیرغم این موضوع، به نظر می‌رسد قیمت سندباکس احتمالا به روند صعودی خود در میان‌مدت ادامه دهد. هرچند، در مقاطعی ممکن است شاهد اصلاح قیمت شدید باشیم. بنابراین، اگرچه ممکن است که قیمت سندباکس در کوتاه‌مدت افزایش یابد، اما خریداران در بلندمدت در معرض خطر قرار دارند.

مطالب درج شده در این خبر تنها ترجمه خبر منبع است و به هیچ عنوان توصیه خرید، فروش و سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها نیست.
منبع
investingcube

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا