اخبار خارجی

پیش‌بینی مایکل فن ده پپه از آینده قیمت ۴ آلتکوین مهم بازار

مایکل فن ده پپه ، یکی از تحلیل‌گران مطرح در بازار رمزارز، به تحلیل قیمت چهار رمزارز مربوط به شبکه‌های کاردانو، بی‌ان‌بی، کازمس و هارمونی پرداخته است. در ادامه با ارزیابی این تحلیل‌گر از آینده قیمت این چهار رمزارز را از نظر می‌گذرانیم.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دیلی‌هادل، مایکل فن دِه پُپه (Michaël van de Poppe) تحلیلگر کریپتو در توییتر بیان کرده است که کاردانو باید از سطح مقاومتی ۰.۴۷ دلار عبور کند تا روند صعودی بعدی این رمزارز آغاز شود. او در این خصوص گفت:

با توجه به اینکه در سطح قیمت ۰.۴۶ دلار شاهد تبدیل سطح مقاومتی به سطح حمایتی بوده‌ایم، به نظر می‌رسد که کاردانو آماده ادامه دادن روند صعودی خود است. باید در سطح قیمت ۰.۴۷ دلار نیز شاهد این موضوع باشیم تا سرعت روند صعودی کاردانو افزایش یابد. هدف بعدی، سطح قیمت ۰.۵۵ دلار است.

نمودار قیمت کاردانو - قیمت رمزارز
نمودار قیمت کاردانو. منبع: Van de Poppe/Twitter

در زمان نگارش خبر قیمت لحظه‌ای کاردانو برابر با ۰.۴۶ دلار است.

رمزارز بعدی که فن ده پُپه در مورد آن صحبت کرد، BNB رمزارز کاربردی صرافی بایننس است. با توجه به اینکه قیمت فعلی BNB معادل با ۲۳۱ دلار است، فن ده پُپه منتظر است پنجمین رمزارز برتر بازار به سطح حمایتی اولیه خود برسد. وی گفت:

رمزارز BNB عملکرد خوبی دارد. این رمزارز سطح قیمت ۲۱۵ دلار را به سطح حمایتی تبدیل کرده و این روند را ادامه داده است. در صورتی که BNB بتواند از سطح مقاومتی ۲۴۰ دلار عبور کند، اولین سطح مقاومتی در ادامه مسیر BNB، محدوده قیمت ۲۵۵ الی ۲۶۰ دلار است. اما نظر من این است که قیمت BNB مجددا به ۲۱۵ دلار بازمی‌گردد.

نمودار قیمت BNB - قیمت رمزارز
نمودار قیمت BNB. منبع: Van de Poppe/Twitter

آلتکوین دیگری که مورد توجه فن ده پپه قرار گرفت، کازمس (ATOM) است. کازمس اکوسیستمی است که با هدف مقیاس‌پذیری و تعامل‌پذیری توسعه یافته است. فن ده پپه پیش‌بینی کرده است که ATOM روند صعودی کوتاه‌مدت خود را تا قیمت ۱۲ دلار ادامه دهد. او در این خصوص گفت:

تاکنون کازمس عملکرد خوبی داشته است. این رمزارز در روند صعودی قرار دارد و باید قیمت خود را بالاتر از ۸.۵۰ دلار حفظ کند تا از ریزش قیمت جلوگیری کند. در صورت حفظ روند صعودی، به احتمال زیاد شاهد دستیابی به قیمت ۱۰ و ۱۲ دلار خواهیم بود.

نمودار قیمت کازمس
نمودار قیمت کازمس. منبع: Van de Poppe/Twitter

قیمت لحظه‌ای کازمس در زمان نگارش خبر ۸.۸۴ دلار است که با هدف قیمت فن ده پپه حدود ۳۵٪ فاصله دارد.

آلتکوین آخر در فهرست ارزیابی فن ده پپه، یکی از رقبای اتریوم، یعنی هارمونی (ONE) است. او اظهار داشت که هارمونی در حال آماده‌سازی برای حدود ۲۰٪ افزایش قیمت در کوتاه‌مدت است.

نمودار قیمت هارمونی
نمودار قیمت هارمونی. منبع: Van de Poppe/Twitter

هارمونی نیز عملکردی مشابه با سایر رمزارزهای بازار داشته است. اما انتظار می‌رود که قیمت رمزارز ONE تا ۰.۰۲۵ دلار افزایش یابد. شرط لازم برای این رالی قیمت حفظ سطح ۰.۰۲ دلار است.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا