اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومی

استخر انت پول ۱۰ میلیون دلار به سرمایه‌گذاری در اکوسیستم اتریوم کلاسیک اختصاص داد

پس از انتقال اتریوم از گواه اثبات سهام به گواه اثبات کار، یکی از مهم‌ترین مشتریان بیت مین، بزرگترین سازنده دستگاه‌های ماینینگ حذف می‌شود. به همین خاطر استخر استخراج انت پول (AntPool) وابسته به شرکت Bitmain تصمیم دارد تا یک صندوق حمایتی را برای گسترش اکوسیستم اتریوم کلاسیک اختصاص دهد. اتریوم کلاسیک مهم‌ترین گزینه ماینرهای اتریوم برای مهاجرت پس از اتمام ماینینگ اتریوم محسوب می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، ال‌وی لی (Lv Lei)، مدیرعامل استخر استخراج انت پول، روز سه‌شنبه در اجلاس جهانی استخراج Bitmain گفت استخر ماینینگ AntPool وابسته به بیت مین، غول سازنده ریگ‌های ماینینگ، ۱۰ میلیون دلار برای حمایت از اکوسیستم اتریوم کلاسیک سرمایه‌گذاری کرده است و قصد دارد به سرمایه‌گذاری‌ خود روی اتریوم کلاسیک ادامه دهد.

شبکه اتریوم در حال انتقال از گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام در رویداد مرج است. اما اتریوم کلاسیک قرار است به استفاده از گواه اثبات کار (PoW) ادامه دهد. مکانیسم PoS نحوه اعتبارسنجی بلاک‌ها، اضافه شدن آن‌ها به بلاکچین و خلق اترهای جدید را به شدت تغییر می‌دهد و اتریوم در گواه اثبات سهام دیگر نیازی به ریگ‌های استخراج تخصصی که بیت‌مین می‌سازد نخواهد داشت.

با این حال، اتریوم کلاسیک به استخراج اتر کلاسیک (ETC) رمزارز بومی خود با استفاده از این ریگ‌ها ادامه خواهد داد. در صندوق توسعه انت پول سرمایه‌ اولیه ۱۰ میلیون دلاری صرف توسعه‌ و گسترش برنامه‌های کاربردی شبکه اصلی اتریوم کلاسیک و ارتقای عملکرد کلی شبکه می‌شود.
بیت‌مین فروش آخرین مدل استخراج اتریوم خود یعنی انت ماینر ای ۹ (Antminer E9) را در اوایل ماه جولای (اواسط تیر) آغاز کرد. بیت مین همچنین در اجلاس جهانی ماینینگ دیجیتال در میامی اعلام کرد برای تمام مدل‌های Antminer خود، پرداخت‌های اتر کلاسیک را می‌پذیرد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا