اخبار بلاکچیناخبار عمومی

اولین ادغام بین شبکه‌ای استیبل کوین آکالا (aUSD) در پولکادات در حال اجرا است

استیبل کوین aUSD شبکه آکالا روز گذشته در شبکه مون ریور (Moonriver) ادغام شد و امروز، با شبکه مون بیم (Moonbeam) ادغام خواهد شد. این نخستین ادغام بین شبکه‌ای برای استیبل کوین پاراچین آکالاست که در اکوسیستم دات سام (اکوسیستم پولکادات و کوزاما) اتفاق می‌افتد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، آکالا نخستین پروژه‌ای بود که موفق شد مزایده اسلات یکی از پاراچین‌های پولکادات را برنده شود. این پروژه، خود را به عنوان پلتفرم مبتنی بر قرارداد هوشمند، سازگار با اتریوم و بهینه‌سازی‌شده برای دیفای معرفی می‌کند. این پلتفرم، محصولات مالی متعددی ارائه می‌دهد و یکی از آنها استیبل کوینی با نام aUSD است.

در پایان ماه مارس، شبکه آکالا یک صندوق ۲۵۰ میلیون دلاری راه‌اندازی کرد تا به پذیرش بیشتر aUSD کمک کند و به توسعه برنامه‌های غیرمتمرکزی که از این استیبل کوین در شبکه پولکادات استفاده می‌کنند، سرعت ببخشد. تعداد زیادی از پروژه‌های موفق در این صندوق شرکت کردند. در میان این پروژه‌ها نام‌های مطرحی چون Alameda Research، Arrington Capital، Digital Currency Group، Kraken Ventures و Pantera Capital به چشم می‌خورد.

اما ادغام و به‌کارگیری استیبل کوین aUSD به اینجا ختم نشد و دو پاراچین مهم پولکادات نیز خبر از استفاده از این استیبل کوین دادند. دو پروژه مون بیم و مون ریور اعلام کردند از طریق پروتکل بین‌زنجیره‌ای شخص ثالث Zenlink در شبکه پولکادات، از مزایای استیبل کوین آکالا بهره‌مند خواهند شد.

ادغام aUSD با پاراچین‌های پولکادات

ظاهرا پولکادات، کوزاما و پروژه‌های داخلی مستقر در این شبکه‌ها تصمیم گرفته‌اند خود را در بازار نزولی کنونی تقویت کنند و در تلاش هستند تا از این فرصت، برای توسعه هرچه بیشتر استفاده کنند. شاید این خبر طرفداران پولکادات را خوشحال کند اما این ادغام‌ها روز به روز گیج‌کننده‌تر به‌ نظر می‌رسند.

منبع
u.today

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا