اخبار آلتکویناطلاعیه صرافیایردراپ

ایردراپ لونا در صرافی بایننس فردا انجام می‌شود؛ نوسان قیمت LUNA در راه است؟

ایردراپ آتی بایننس در مورد شبکه جدید ترا ممکن است قیمت لونا ۲ را بیش از پیش کاهش دهد. قیمت لونا ۲ طی دو روز تقریبا ۷۷٪ کاهش یافته است. بایننس ایردراپ خود را در تاریخ ۳۱ می (۱۰ خرداد) عرضه خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از beincrypto، احیای رمزارز و اکوسیستم ترافورم لبز طبق برنامه پیش نرفته و ممکن است شرایط وخیم‌تری برای دریافت‌کنندگان ایردراپ لونا در پیش باشد.

ترا در تاریخ ۲۷ می (۶ خرداد)، شبکه جدید و نسخه جدید لونا خود را راه‌اندازی کرد. طی آخر هفته گذشته، دارندگان توکن‌های UST و لونا کلاسیک، ایردراپ توکن جدید لونا را دریافت کردند.

قیمت لونا ۲ از ابتدای ایردراپ تاکنون ریزش چشمگیری داشته است. توکن لونا ۲ کار خود را با اوج قیمت ۳۰ دلار در صرافی بای بیت آغاز کرد و سپس با ۸۶٪ کاهش قیمت در تاریخ ۲۸ می (۷ خرداد) به ۴.۰۸ دلار رسید. قیمت لونا اندکی بازیابی شد و صبح دوشنبه به ۶ دلار رسید. اما به طور کل، قیمت این توکن طی چند روز ۷۷٪ سقوط کرده است.

به نظر می‌رسد تنها برنده این ماجرا، صرافی‌های متمرکز باشند که با کاهش قیمت سریع این رمزارز، از کارمزد معاملات آن سود کسب کردند. یکی از این صرافی‌ها بایننس است که با آماده‌سازی ایردراپ خود، تاثیر بیشتری بر نوسان کوتاه‌مدت قیمت لونا داشته است.

طبق گزارش ترا واچر (Terra Watcher) صرافی بایننس هنوز ایردراپ خود برای دارندگان توکن‌های UST و لونا کلاسیک را آغاز نکرده است، اما پس از شروع این ایردراپ ممکن است کاهش قیمت لونا ۲ تسریع یابد.

طبق بیانیه‌ای که آخر هفته منتشر شد، بایننس ایردراپ خود را در روز سه‌شنبه ۳۱ می (۱۰ خرداد) آغاز خواهد کرد. در این ایردراپ، ترا ۲.۰ در فهرست «محدوده نوآوری» (Innovation Zone) قرار دارد. محدوده نوآوری یک حوزه جدید معاملاتی مختص به توکن‌های پرریسک و با نوسان زیاد است.

توییت terra watcher در خصوص قیمت لونا ۲

مطابق این پست، بایننس می‌تواند منجر به ایجاد نوسانات زیاد در بازار شود زیرا ۱۵.۷ میلیون توکن لونا از شبکه جدید را در اختیار دارد که روز سه‌شنبه در اختیار کاربران قرار می‌دهد. وی افزود که کاربران بایننس احتمالا ایردراپ مذکور را بفروشند و باعث ایجاد فشار فروش و افت قیمت شوند. او در این خصوص گفت:

بسیاری از کاربران در اسنپ شات قبل از حمله، در صرافی بایننس، توکن UST در پروتکل آنکور در اختیار داشتند. بسیاری از این کاربران هرگز توکن قدیمی لونا را نداشتند و سرنوشت لونا جدید برای آنها اهمیت ندارد. بله آنها توکن جدید خود را می‌فروشند.

لارک دیویس (Lark Davis) از اینفلوئنسرهای کریپتو تایید کرده است وی یکی از کسانی خواهد بود که تمام توکن‌های لونا ۲ دریافتی از بایننس را خواهد فروخت تا مقداری از ضررهای خود را جبران کند.

توییت larkk davis در مورد قیمت لونا ۲

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
14 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا