اخبار کوتاه

صرافی بایننس دیگر از شبکه اومنی پشتیبانی نخواهد کرد

صرافی بایننس در تاریخ ۳۰ آپریل (۱۰ اردیبهشت) واریز و برداشت ارزهای دیجیتال روی شبکه اومنی را متوقف خواهد کرد. بزرگ‌ترین صرافی رمزارز دنیا بدون توضیحات بیشتر اعلام کرده است که از تاریخ ۳۰ آپریل (۱۰ اردیبهشت) پشتیبانی از واریز و برداشت‌های شبکه اومنی را متوقف خواهد کرد. این شبکه بستر بسیاری از رمزارزها از جمله تتر است. ۱.۳ میلیارد USDT روی شبکه اومنی وجود دارد. البته باید توجه داشت که کارمزد برداشت تتر روی این شبکه معادل ۲۸ دلار است که حتی در حال حاضر از کارمزد شبکه اتریوم بیشتر است. این شبکه بر بستر بلاکچین بیت کوین قرار دارد. با این حال صرافی بایننس معتقد است که ناکارآمدی این شبکه منجر به ناکارآمد شدن تراکنش‌ها خواهد شد و این دلیل برای متوقف کردن پشتیبانی از این شبکه کافی است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بارتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


کاربرانی که در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند می‌توانند از تاریخ ۸ اردیبهشت لغایت ۱۰ اردیبهشت با استفاده از کد رفرال STOCKTOKEN در صرافی بایننس عضو شوند، مشمول دریافت جایزه مجموعا به ارزش ۳۶۰۰۰ BUSD خواهند بود. در این سه روز هر ساعت ۱۰۰ برنده وجود خواهد داشت. در هر ساعت، ۱۰۰ کاربر اول ثبت شده هرکدام تعداد ۵ استیبل کوین BUSD دریافت خواهند کرد. برای دریافت این جایزه باید تا ۷ روز بعد از ثبت نام، در یکی از معاملات توکن‌های سهام صرافی بایننس خرید و فروش انجام دهید. احراز هویت برای شرکت در این برنامه الزامی است.

صرافی بایننس به منظور بهبود معاملات و افزایش نقدینگی بازار، تغییرات قیمتی مجاز (Tick size) را در چند بازار تغییر داده است. این شاخص در بازارهای معاملاتی جفت ارزهای مشخص شده در جدول زیر در قسمت معاملات آتی (Futures) صرافی بایننس، تا ۱۰ برابر کمتر شده است.

تغییرات قیمتی مجاز tick size معاملات صرافی بایننس

سرویس بایننس استیکینگ دومین برنامه Happy Staking را راه‌اندازی می‌کند. این برنامه، سهام‌گذاری قفل شده با سود بالا خواهد بود.کاربران از تاریخ ۲۸ آپریل (۸ اردیبهشت) می‌توانند با استیک کردن توکن‌های AVAX, DASH, DODO, IOTX و CELR تا ۵۷.۷۹٪ سود سالانه کسب کنند. این طرح در ۱۵ روز اجرا می‌شود. جزییات این برنامه در جدول زیر آمده است.

طرح هپی استیکینگ صرافی بایننس happy staking

معرفی صرافی بایننس؛ با بزرگترین صرافی رمزارز دنیا آشنا شوید!


کاربران صرافی بایننس از تاریخ ۲۸ آپریل (۸ اردیبهشت) به مدت یک هفته می‌توانند با واریز پوند انگلستان (GBP) به حساب خود از استخر جایزه دوج کوین به ارزش ۱۰،۰۰۰ دلار بهره مند شوند.

  • در طرح تشویقی اول این برنامه کاربران با ثبت نام و احراز هویت کامل، در قرعه کشی ۳۵۰۰ دلار دوج کوین (روزانه ۱۰ نفر و هر نفر ۱۰ دلار جایزه) شرکت داده می‌شوند.
  • طرح تشویقی دوم: تمام کسانی که حداقل ۱۵۰ پوند را از طریق سرویس Faster payment واریز کنند و یا از طریق درگاه‌های بانکی حداقل ۱۵۰ پوند ارز دیجیتال بخرند در قرعه کشی ۶۵۰۰ دلار DOGE شرکت داده می‌شوند. این طرح تنها یک برنده خواهد داشت. هر ۱۵۰ پوند در هر خرید یا در هر واریز یک امتیاز و هر ۳۰۰ پوند در هر خرید و یا در هر واریز ۳ امتیاز خواهد داشت.

این طرح تشویقی تنها برای کاربران کشورهایی است که ارز GBP استفاده می‌کنند.

همچنین صرافی بایننس در ژوئن ۲۰۲۱ (خرداد ۱۴۰۰) بازار معاملات توکن‌های غیر قابل معاوضه را با عنوان Binance NFT راه‌اندازی می‌کند. این پلتفرم قصد دارد هنرمندان و طرفداران ارزهای دیجیتال را در یک مکان گرد هم آورد. علاوه بر آن، کابران با همان حساب کاربری در Binance.com می‌توانند به این پلتفرم دسترسی داشته باشند.

این پلتفرم با دو برنامه کار خود را آغاز می‌کند. برنامه Premium Event با همکاری نادرترین مجموعه‌ها فعالیت می‌کند. هنرمندان این مجموعه ۹۰٪ از سود فروش را دریافت خواهند کرد.

 برنامه دوم، بازار معاملات است که امکان ساخت توکن NFT را با کمترین هزینه فراهم می‌آورد. کارمزد معاملات این بازار ۱٪ خواهد بود و هنرمندانی که توکن خود را در این بازار به فروش برسانند از فروش‌های بعدی آن توکن ۱٪ کسب درآمد خواهند کرد.

طرح تشویقی صرافی بایننس برای کاربران تازه وارد در معاملات آتی (Futures) هر هفته روزهای دوشنبه و سه‌شنبه اجرا می‌شود. جایزه این طرح ۵۰۰۰ دلار است. کاربران تازه واردی که در روزهای دوشنبه و یا سه‌شنبه ثبت نام کنند و همچنین کاربران VIP0 که تاکنون هیچ معامله‌ای در بازار فیوچرز بایننس نداشته‌اند در این قرعه کشی شرکت داده می‌شوند. کاربران دارای صلاحیت می‌بایست اولین ترید خود را تنها در روزهای دوشنبه و یا سه‌شنبه در هر یک از بازارهای معاملاتی آتی USD-M و یا COIN-M انجام دهند. سپس اسکرین شات ترید خود را در فرم مسابقه ارسال کنند. همچنین تصویر اسکرین شات را با هشتگ #BinanceFutures در یکی از شبکه‌های اجتماعی دلخواه پست کنند. هر هفته به ۱۰۰ برنده کارت جایزه ۵۰ دلاری معاملات آتی اهدا خواهد شد. برندگان می‌بایست این کارت‌ها را تا ۷ روز بعد از مسابقه از طریق reward center صرافی بایننس بازخرید کنند تا حساب آتی آنها شارژ شود.

صرافی کوکوین

صرافی KuCoin موقتا واریز و برداشت توکن ROSE متعلق به شبکه Oasis را متوقف کرده است. همچنین این صرافی دو مسابقه ترید ۷ و ۱۰ روزه را آغاز کرده است. جزییات این مسابقه‌ها به شرح ذیل است:

با ترید در بازارهای آتی (Futuers) حفت ارزهای معاملاتی DOGE/USDT, LUNA/USDT, XRP/USDT, EOS/USDT, BSV/USDT از ۷ اردیبهشت به مدت ۱۰ روز، از جوایز ویژه‌ای به ارزش ۱۰۰،۰۰۰ دلار بهره‌مند می‌شوید.

  • در طرح اول مسابقه تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها در این مدت از ۲۰۰۰ دلار بیشتر باشد، مشمول دریافت بخشی از جایزه استخر ۶۰،۰۰۰ دلاری خواهند شد.
  • در طرح دوم این مسابقه، ۵۰ شرکت کننده برتر از نظر حجم معاملات در جفت ارزهای ذکر شده، می‌توانند تا سقف ۲۰۰۰ دلار جایزه دریافت کنند. نفر اول ۲۰۰۰ دلار، نفرات دوم تا دهم مجموعا ۵۰۰۰ دلار، و نفرات ۱۱ تا ۵۰ مجموعا ۳۰۰۰ دلار دریافت می‌کنند.
  • در طرح سوم این مسابقه شرکت‌کنندگان می‌توانند از کوپن‌های تخفیف و سرویس trial fund مجموعا به ارزش ۳۰،۰۰۰ دلار بهره‌مند شوند. تخفیف ذکر شده تنها تا ۱۵ روز در معاملات آتی برندگان اعمال می‌شود. جوایز این مسابقات حداکثر تا ۱۰ روز بعد به حساب کاربران واریز می‌شود.

مسابقه بعدی با نام هفته ترید فیوچرز از امروز ۲۷ آپریل به مدت یک هفته آغاز شده است. در این مسابقه شرکت‌کنندگان تا سقف ۱۰۰۰ دلار ایردراپ دریافت می‌کنند. این مسابقه با ۴ طرح آغاز شده است:

  • طرح اول: روزانه ۱۰۰۰ نفر از کسانی که معاملات آتی خود را در این صرافی فعال کنند مشمول ایردراپ ۵ تا ۵۰ دلار خواهند شد.
  • طرح دوم: با واریز یا انتقال حداقل ۱۰ USDT به حساب فیوچرز صرافی Kucoin، کاربران روزانه می‌توانند از ایردراپ ۱۰ تا ۵۰۰ USDT برخوردار شوند. روزانه ۱۰۰۰ نفر در این طرح شرکت داده خواهند شد.
  • طرح سوم: کاربرانی که در حداقل ۳ جفت ارز مختلف در بازار فیوچرز، مجموع حجم معاملاتشان از ۱۰۰۰ USDT بیشتر شود، مشمول دریافت ایردراپ ۵۰ تا ۵۰۰ USDT خواهند شد.
  • طرح چهارم: با فعال کردن هر یک از ۵ آیتم زیر می‌توانید در برنامه ایردراپ سورپرایز این صرافی شرکت کنید. جوایز این طرح بعد از پایان مسابقه اعلام خواهند شد. آیتم‌های این طرح به این صورت هستند: ۱- پوزیشن لانگ یا خرید با اهرم ۲ باز کنید ۲- پوزیشن شرت یا فروش با اهرم ۲ باز کنید. ۳- سفارشاتی با حد ضرر و برداشت سود باز کنید و آنها را فعال کنید. ۴- سرویس Futures Brawl را امتحان کنید؛ برنده مشمول دریافت ایردراپ خواهد شد. ۵- یکبار در این مدت فاندینگ فی پرداخت کنید. (شاخص فاندینگ ریت چیست؟)

شرکت‌کنندگانی که در طرح دوم و سوم زودتر وارد شوند مشمول دریافت جایزه خواهند شد. در صورت برنده شدن در دو طرح، تنها جایزه‌ای با ارزش بالاتر به شما تعلق می‌گیرد.

صرافی Huobi

صرافی Huobi توکن APN را به لیست ارزهای دیجیتال خود اضافه کرد. توکن APN توکن حاکمیتی پروتکل Apron است.

صرافی غیرمتمرکز

صرافی 1inch با نسخه دوم Balancer همکاری می‌کند. بالانسر در نسخه جدید خود تمام توکن‌ها را در یک جا ذخیره می‌کند، با این حال محاسبات لازم در قراردادهای هوشمند دیگری انجام می‌شوند.

صرافی 1inch برنامه استخراج نقدینگی جدیدی با همکاری پلتفرم Stakewise راه‌اندازی کرده است. این برنامه از امروز (۲۷ آپریل) شروع شده و تا ۲۸ روز ادامه خواهد داشت. در این برنامه ۱۵۰ هزار توکن 1inch و ۲ میلیون توکن SWISE بین تامین کنندگان نقدینگی استخر 1inch-SWISE توزیع خواهد شد.

صرافی پنکیک سواپ پروتکل DefiDollar را به استخرهای خود اضافه کرده است. در این صرافی غیرمتمرکز می‌توان با سهام‌گذاری (استیکینگ) توکن CAKE، توکن DFD دریافت کرد.

صرافی پنکیک سواپ تعداد ۴،۶۰۰،۹۱۱ توکن CAKE را سوزاند. از هفته آینده مقداری از توکن دریافتی حاصل از کارمزد تراکنش‌ها نیز سوزانده خواهد شد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا