اخبار عمومی

بایننس بازار مخصوص توکن‌های اینسکریپشن را راه‌اندازی کرد

صرافی بایننس اعلام کرد بازار بایننس اینسکریپشن (Binance Inscriptions) را برای خرید و فروش و ضرب توکن‌های اینسکریپشن راه‌اندازی کرده است. این صرافی در حال رقابت با رقیب اصلی خود OKX است که ویژگی‌های مشابهی را در اوایل این هفته ارائه کرده است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از دبلاک، پلتفرم جدید بایننس در کیف پول وب ۳ این صرافی و در اپلیکیشن آن میزبانی می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های مبتنی بر استاندارد BRC-20، توکن‌های مبتنی بر EVM و سایر توکن‌های اینسکریپشن را مبادله یا ضرب کنند. یکی از سخنگویان بایننس اعلام کرد:

پلتفرم ما نه تنها از معامله اینسکریپشن‌ها پشتیبانی می‌کند، بلکه ضرب توکن‌های BRC-20 و EVM را نیز تسهیل کرده و هزینه تراکنش‌های آن‌ها را کاهش می‌دهد. با توجه به گسترش بازار اینسکریپشن‌ها، مارکت کپ بزرگ توکن‌های BRC-20 از جمله مارکت کپ ۱ میلیارد دلاری توکن ORDI و بیش از ۲۰۰ میلیون اینسکریپشن در بلاکچین‌های مختلف، ما معتقدیم که ورودمان به این فضا کاملا به موقع است و نه تنها به کاربرانمان اجازه می‌دهد این صنعت را بررسی کنند، بلکه می‌توانند از آن بهره‌مند هم بشوند.

بایننس تاکید کرد محصول جدید آن از API بازار اینسکریپشن و اوردینالزِ یونی‌ست (UniSat) استفاده می‌کند. این همکاری به کاربران بایننس اجازه می‌دهد تا به نقدینگی یونی‌ست و بیش از ۶۰٬۰۰۰ توکن BRC-20 دسترسی داشته باشند.

صرافی OKX هم در هفته گذشته اعلام کرده بود از پروتکل‌های دوجینالز (Doginals)، اتومیکالز (Atomicals)، استمپس (Stamps) و رونز (Runes) پشتیبانی خواهد کرد. این پروتکل‌ها به تقلید از پروتکل اوردینالز در شبکه‌های بلاکچینی مختلف راه‌اندازی شده‌اند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا