اخبار بیت کوین

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین – ۱۵ بهمن (به همراه نمودار)

امروز، ۱۵ بهمن، نمودار بیت کوین از کف مقاومت ۳۵۰۰ دلار به سمت پایین حرکت کرده است و با توجه به فشار بازار خرسی این احتمال می رود که تا ۳۲۴۷ دلار پیش برود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

نکات کلیدی

  • روند نزولی ملایم برای بازار بیت کوین
  • فشار بازار خرسی 
  • احتمال ریزش قیمت و حجم بازار بیت کوین 

پیش بینی قیمت بیت کوین (طولانی مدت) :نزولی

  • خطوط مقاومت: ۳۶۷۹، ۴۲۳۷، ۴۶۹۲ دلار
  • خطوط حمایت: ۳۲۴۷، ۲۷۶۵، ۱۹۵۰ دلار

در نمودار بلند مدت قیمتی نیز بازار خرسی و ترند نزولی مشاهده می شود. طبق شاخص ۲۱ روزه EMA، اگر تلاش و فشار افزایشی بازار ادامه دار باشد و نمودار به سمت بالا بشکند، بیت کوین می تواند تا ۳۶۷۹ دلار افزایش داشته باشد. البته با توجه به قدرت ترند نزولی احتمال این حرکت رو به بالا کمتر است.

با توجه به اینکه خرس ها (اصطلاحی به معنی درخواست برای فروش و کاهش قیمت بیت کوین) سلطه بازار را برعهده گرفتند، طبق کندل روزانه ۲۸ ژانویه(۸ بهمن) سطح ثبات قیمتی هفتگی شکسته شده است و اوسیلاتور ۱۴ روزه بالاتر از سطح ۲۰ قرار دارد و سیگنال فروش را نشان می دهد. قیمت هفته آینده بیت کوین بستگی به میزان فروش دارد و درر صورت فشار بالا، ممکن است روند خرسی به مقدار مطلوب ۳۲۴۷ دلار نیز برسد.بنابراین برای تریدرها سیگنال خرید در این قیمت داده می شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین (بازه زمانی متوسط): نزولی

برای بازه متوسط نیز، روند نزولی مشاهده می شود و کندل ۲۶ ژانویه (۶ بهمن) هم افت قیمت بیت کوین تا ۳۲۴۷ دلار را نشان می دهد. طبق شاخص ۵۰ روزه EMA، در تاریخ ۲۹ ژانویه (۹ بهمن) بازار روند صعودی به خود گرفت اما موفق به ادامه دادن مسیر خود نشد و EMA ۱۴ روزه نشان دهنده افت قیمت است. در اوسیلاتور ۱۴ روزه نیز سطح بالاتر از ۲۰ مشاهده می شود. برای این بازه هم تا زمان نرسیدن قیمت به ۳۲۴۷ دلار همچنان سیگنال فروش و در این قیمت سیگنال خربد داده می شود.

هشدار

این تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین ترجمه شده است و تیم محتوای میهن بلاکچین هیچ تصرفی در محتوا نداشته است. تمامی تصمیمات کاربر با توجه به این مطلب بر عهده خودش می باشد.

 

منبع
coinspeaker

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا