اخبار کوتاه

بیت مین دستگاه «Antminer KA3» را برای استخراج کادنا عرضه می‌کند

شرکت بیت مین (Bitmain) یکی از بزرگترین سازندگان ریگ‌های استخراج رمز ارز در دنیا اعلام کرد که در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) از مدل جدید دستگاه ایسیک استخراج رمزارز کادنا (Kadena) با نام انت ماینر KA3 رونمایی خواهد کرد. .

به گزارش میهن بلاکچین، این ریگ استخراج با همکاری استخر استخراج انت پول (Antpool) و شرکت ارائه دهنده خدمات استخراج Hashfrog ساخته شده است و قرار است طی مراسمی در روز سه شنبه از آن رونمایی شود. قرار است در این مراسم در مورد اکوسیستم کادنا و برنامه‌های این شبکه سخنانی گفته شود.

بیت مین در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که به همین مناسبت جوایز به مجموع ارزش ۱ میلیون دلار را برای کاربران خود در نظر گرفته است. نکته جالب عکس این توییت، پوشانده شدن توان مصرفی و هش‌ریت این دستگاه استخراج است که بیت مین قصد دارد آن را به شکل سورپرایز در مراسم رونمایی اعلام کند. اما آن‌طور که از تصویر مشخص است احتمالا توان پردازشی این دستگاه ۳ رقمی باشد.

توییت بیت مین در خصوص ریگ جدید کادنا
منبع: توییتر

الگوریتم رمزنگاری استفاده شده در استخراج شبکه کادنا Blake2S است. جالب است بدانید دستگاه استخراجی مانند Goldshell KD MAX با هش‌ریت حدود ۴۰.۲ تراهش بر ثانیه در حال حاضر درآمد روزانه‌ای حدود ۱۵ دلار دارد. بنابرین می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا در صورت ۳ رقمی هش‌ریت دستگاه KA3 درآمد روزانه‌ای حداقل برابر ۴۰ دلار داشته باشیم. با مراجعه به صفحه ماشین حساب ماینینگ می‌توانید از سودآوری دستگاه‌های مختلف استخراج با خبر شوید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا