اخبار خارجی

صرافی غیر متمرکز و پروژه‌های دیفای به زودی در کاردانو عرضه می‌شود

پروژه دیفای ای‌استارتر (Astarter) درصدد جذب پروژه‌های پیشگام بر بستر کاردانو است. ای‌استارتر شامل توسعه‌دهندگان برتر و شناخته‌شده شرکت EMURGO است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، طبق اعلان رسمی تیم ای‌استارتر، محصول جدید این تیم به منظور برطرف کردن نیازهای بیش از ۱۴۰ شرکت که آماده استفاده از قراردادهای هوشمند کاردانو هستند عرضه خواهد شد. فهرست محصولات این تیم شامل صرافی غیرمتمرکز ADEX بر بستر کاردانو نیز خواهد بود.

پروژه Astarter کاردانو لانچ پد برای پروژه‌های دیفای Cardno

لانچ‌پد این تیم به منظور تسریع جذب سرمایه برای تیم‌های متمرکز بر کاردانو که در مراحل اولیه قرار دارند عرضه خواهد شد. فهرست شدن در این لانچ‌پد کاملا بدون نیاز به مجوز است.

سرویس‌های بازار پول به عنوان محیط وام‌دهی کاربرپسند برای ADA و سایر رمزارزهای بومی کاردانو عمل خواهد کرد.

در آخر، ابزار راهکارهای Tech Service به منظور ارتقا تجربه توسعه‌دهندگان در اکوسیستم نوظهور کار‌دانو طراحی شده است.

۲۰۰ قرارداد هوشمند در کاردانو

در حال حاضر ۲۰۰ قرارداد هوشمندی که فهرست شده‌اند در قفل زمانی (Time Lock) قرار دارند و توسعه‌دهندگان تا زمان عرضه نمی‌توانند از آنها استفاده کنند.

سایت Vercel App در حال حاضر تعداد قراردادهای هوشمند آماده عرضه را بیش از ۲۲۰۰ قرارداد عنوان کرده است.

چندین پروژه قابل ذکر وجود دارند که قراردادهای هوشمند آنها در قفل زمانی قرار دارد یا به زودی آن را عرضه می‌کنند. از این پروژه‌ها می‌توان به برنامه GREED اشاره کرد که توزیع پاداش توکن ADA به دارندگان است. پروژه Liqwid که پروتکل نقدینگی متن باز و غیرمتصدیانه برای منحنی‌های نرخ سود است. پروژه SingularityNET، پلتفرمی است که به تمام کاربران امکان می‌دهد تا سرویس‌های هوش مصنوعی ایجاد کنند، به اشتراک بگذارند و از آن کسب درآمد کنند. پروژه Cardax که اولین صرافی غیرمتمرکز بر بستر کاردانو است.

کاردانو از ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی خواهد کرد و امیدوار است توسعه‌دهندگانی که در صدد صرفه‌جویی هزینه در کارمزد تراکنش‌ها هستند را به سمت خود جذب کند.

هشدار چارلز هاسکینسون درباره متقلب‌ها

با افزایش پذیرش قراردادهای هوشمند کاردانو، متقلب‌های بیشتری در صدد فریب سرمایه‌گذاران، توسعه‌دهندگان و مشتاقان کاردانو برمی‌آیند.

چارلز هاسکینسون مدیرعامل و موسس شرکت IOG بار دیگر تاکید کرده است که وی هیچ صفحه شخصی در اینستاگرام و لینکدین ندارد. بدین ترتیب، هرگونه صفحه شخصی در اینستاگرام و لینکدین که خود را هاسکینسون معرفی می‌کند قطعا کلاهبردار است.

نظر شما در خصوص اجرای قراردادهای هوشمند کاردانو چیست؟ آیا لانچ پد این شبکه در کار خود موفق خواهد بود؟

منبع
u.todaycointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا