اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

پامپی دیگر؛ کوین بیس چهار آلتکوین جدید لیست کرد!

کوین بیس از چهار توکن دای (Dai)، میکر (Maker)، گولم (Golem) و زیلیکا (Zilliqa) پشتیبانی می کند. کوین بیس پرو (Coinbase pro) که پلتفرم معاملاتی حرفه ای با استارت آپی به همین نام می‌باشد، اعلام کرد که در نهمین روز از «برنامه ۱۲ روزه کوین بیس» ۴ آلتکوین دیگر را لیست خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

coinbase pro

در سایت این پلتفرم بیان شد که توکن های دای (DAI) و میکر (MKR) که دو دارایی دیجیتال اصلی پروژه MakerDAO با پشتیبانی اندریسن هوروویتز می‌باشند به همراه گولم (GNT)، یکی از نویدبخش ترین محصولات اتریوم و زیلیکا Zilliqa، استارت آپی با هدف شروع انقلاب نسخه ۳ بلاک چین، لیست خواهند شد.

این چهار ارز دیجیتال که همگی توکن هایی بر بستر اتریوم می‌باشند در کنار استارت آپ های اخیر (District۰x (DNT، سیویک (CVC)، شبکه لوم (LOOM) و دیسنترالند (MANA) لیست می‌شوند. از امروز، کوین بیس انتقال های داخلی را برای پروژه های مذکور، قبل از افتتاح دفاتر سفارش و پس از به حد نصاب رسیدن نقدینگی و میزان تقاضا خواهد پذیرفت.

پشتیبانی از GNT و DAI ابتدا برای کاربران آمریکا، انگلستان، اروپا، کانادا، سنگاپور و استرالیا در دسترس خواهد بود. توکن های MKR و ZIL نیز برای این کشورها به غیر از آمریکا ارائه خواهد شد. دلیل ارائه نشدن این توکن ها برای کاربران آمریکا، موانع قانونی می‌باشد.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که این ویژگی فعلا در Coinbase.com در دسترس نیست اما احتمالا طی چند هفته آتی این شرایط تغییر کند.

همانند لیست شدن توکن های اخیر در کوین بیس، عرضه این ۴ آلتکوین فرآیندی ۴ مرحله ای خواهد بود که طی آن کوین بیس پرو تا زمان به حد نصاب رسیدن نقدینگی و ثبات بازار آن ها، شکل خاصی از سفارشات را امکان پذیر خواهد ساخت.

آلتکوین های لیست شده افزایش قیمت یافتند

از آنجایی که توکن ها با لیست شدن در کوین بیس با افزایش قیمت مواجه می شود. آلتکوین های استارت آپ های اعلام شده به سرعت دستخوش روند صعودی شدند. توکن MKR به میزان ۴.۵ درصد و توکن های ZIL و GNT به میزان ۹ درصد افزایش قیمت داشتند. از آنجایی که توکن DAI نیز استیبل کوین غیرمتمرکز می‌باشد، رشد بسیار کمی داشت.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا