اخبار اتریوماخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

کوین بیس بازار معاملات NFT خود را راه‌اندازی می‌کند

صرافی مشهور کوین بیس (Coinbase) اعلام کرد که امروز از نسخه اولیه بازار NFT خود را برای تعدادی از کاربران ویژه خود رونمایی می‌کند. قرار است نسخه همگانی این بازار در ماه‌های آینده راه‌اندازی شود. کوین بیس قصد دارد در این زمینه خود را به عنوان رقیب جدی پلتفرم اوپن‌سی مطرح کند و در این زمینه شبکه اجتماعی را در این بازار ایجاد خواهد کرد تا کاربران به تبادل نظر در مورد آثار NFT بپردازند.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از QZ، صرافی کوین بیس امروز قرار است از بازار معاملاتی توکن‌های NFT خود رونمایی کند. در این مرحله تنها عده محدودی از کاربران این صرافی قادر خواهند بود تا از ویژگی‌های این بازار معاملاتی استفاده کنند. نسخه همگانی این بازار در ماه‌های آینده رونمایی خواهد شد.

در حال حاضر این بازار معاملاتی تنها از NFTهای بر بستر بلاکچین اتریوم پشتیبانی خواهد کرد اما کوین بیس در نظر دارد در آینده شبکه‌های دیگر را نیز در این بازار مورد پشتیبانی قرار دهد. از این نظر می‌توان از حالا کوین بیس را یکی از رقبای جدی پلتفرم معاملاتی اوپن‌سی قلمداد کرد.

کوین بیس در نظر دارد در کنار این بازار نوعی از شبکه اجتماعی را راه‌اندازی کند که کاربران در آن بتوانند در مورد آثار NFT نظر دهند و به گفت و گو بپردازند و همین‌طور راجع به آن‌ها رای مثبت یا منفی دهند. به علاوه در بخش Discover کاربران با توجه به علایق خود از اخبار و مجموعه‌های جدید، با خبر خواهند شد. شایان ذکر است که کوین بیس اتصال به این پلتفرم را تنها منحصر به کیف پول خود نکرده است و کاربران می‌توانند والت‌هایی همچون متامسک را نیز به آن متصل کنند.

  • بازار معاملات NFT کوین بیس از چه شبکه‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

در حال حاضر این پلتفرم تنها از توکن‌های بر بستر اتریوم پشتیبانی می‌کند اما قرار است در آینده شبکه‌های دیگر نیز به این بازار شود.

  • آیا برای استفاده از این بازار NFT باید کیف پول اختصاصی Coinbase را داشته باشم؟

خیر شما با هر کیف پولی که از توکن‌های بر بستر اتریوم پشتیبانی می‌کند می‌توانید از این پلتفرم استفاده کنید.

منبع
qz

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا