اخبار آلتکوین

افزایش ۱۷ میلیارد دلاری حجم بازار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت!

بازار ارزهای دیجیتالی سبز شد. در طول ۲۴ ساعت گذشته به رغم رفتار خرسی بازار و روند نزولی که پیش گرفته بود، شاهد بازگشت نسبی قیمت ها بودیم و رقمی حدود ۱۷ میلیارد دلار  به حجم بازار افزوده شد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بیت کوین به زیر ۶۰۰۰ دلار سقوط کرده بود که امروز دوباره به محدوده ۶۵۰۰ بازگشت. البته بسیاری از تحلیل گران معتقدند این رقم نمی‌تواند شروع یک بازار گاوی (افزایشی) باشد، حداقل تا زمانیکه بیت کوین به بالای ۶۷۰۰ دلار برسد.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، علاوه بر بیت کوین، تقریبا اکثر ارزهای بالای جدول صعودی بودند و حتی چند ارز خاص رشد بین ۲۰ تا ۵۰ درصدی داشتند.

اتریوم خود را از زیر ۳۰۰ دلار بالا کشید و به محدوده ۳۱۰ دلار رساند. ریپل رشد ۸ درصدی داشت و ارزهایی مانند نانو، لیسک و ورج بیش از ۲۰ درصد افزایش داشتند. دو ارز وی چین (Vechain) و آنتولوژی (Ontology) به صورت عجیبی به ترتیب حدود ۸۰ و ۴۰ درصد افزایش قیمت داشتند.

قیمت بازار ارزهای دیجیتال

افزایش نجومی قیمت وی چین علاوه بر حرکت صعودی بازار دلایل دیگری هم داشت. این ارز در لیست صرافی کوین بیس قرار گرفته شد. سرویس کیف پول مخصوص تلفن همراه برای توکن آن یعنی VET راه اندازی شد و این شرکت همچنین اخیرا اعلام کرده است که قرار است در سال ۲۰۲۰ راه حل نوینی برای ردیابی مواد مخدر و واکسن در چین ایجاد کند. این راه حل با همکاری DNV GL در حال توسعه و آزمایش در شانگهای است و به زودی در سراسر جهان اجرا خواهد شد. حجم معاملات این ارز حدود ۸۰۰ میلیون دلار است و در رتبه ۱۹ ام در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

با توجه به خبر به تعویق افتادن ETF بیت کوین که از حدود یک ماه پیش آغاز شد، حرکت بازار عمدتا نزولی بود. بجز گاهی اوقات که خیلی کوتاه و مقطعی شاهد افزایش قیمت بودیم. به نظر نمی رسد که این افزایش‌ها با دلایل منطقی اتفاق افتاده باشد و چون بسیار کوتاه مدت بودند، بیشتر به ورود نهنگ ها و سرمایه داران بزرگ شباهت داشتند. معمولا سرمایه داران که قصد خرید کلان دارند، سعی در خرید با کمترین قیمت در بازار را دارند و قطعا این قیمت ها، رقم مناسبی برای ورود خواهد بود.

البته در طول ۲۴ ساعت اخیر اخبار مثبتی در این حوزه شنیده شد، اخباری مانند لیست جدید کوین بیس، صندوق ETN به جای ETF و … اما اگر این بار هم افزایش قیمت ها روند ادامه داری نداشته باشد، محتمل ترین فاکتور باز هم ورود نهنگ ها یا سرمایه داران بزرگ خواهد بود.

نظر شما چیست ؟  آیا باز هم باید منتظر افت قیمت ها باشیم یا این روند ادامه دار خواهد بود؟

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا