اخبار آلتکوین

بازار خرسی ارزهای دیجیتال؛ کاهش 6 میلیارد دلاری ارزش بازار!

افراد بدبین و خرس های بیت کوین امروز با قدرت به جلو پیش می روند و بازار ارز دیجیتال به سطح نزولی جدیدی در سال ۲۰۱۹ رسیده است. چندین ساعت پیش بیت کوین از منطقه ثابت خود کاهش یافت و از سطح مقاومتی ۳۶۰۰ دلار عبور کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

این کاهش قیمت بیت کوین را به سطح کاهشی جدید و قیمت ۳,۴۶۳ دلار رسانده است. قیمت بیت کوین در ۱۷ دسامبر سال ۲۰۱۸ به قیمت ۳,۲۰۰ دلار رسید و کاهش قیمت فعلی کمترین قیمتی است که بیت کوین در سال ۲۰۱۹ به آن رسیده است. اکثر تحلیل ها و پیش بینی های قیمت بیان کرده بودند که بیت کوین کاهش قیمت بیشتری خواهد یافت و بیت کوین نمی تواند در سطوح مقاومتی خود باقی بماند.

اگر این مسیر برای بیت کوین باقی بماند، این ارز دیجیتال تا آخر روز به قیمت ۳,۴۰۰ دلار خواهد رسید و ممکن است حتی به قیمت ۳,۲۰۰ دلار برسد. اگر بیت کوین نتواند در این سطح قیمت حمایتی باقی بماند ممکن است این ارز دیجیتال به قیمت ۳ هزار دلار نیز برسد.

بازار ارزهای دیجیتال

همانطور که در گذشته شاهد چنین امری بودیم این مسئله می تواند باعث کاهش قیمت تمام ارزهای دیجیتال شود. اتریوم نیز حدودا 7 درصد کاهش قیمت یافت و به قیمت ۱۰۸ دلار رسیده است. هارد فورک به تعویق افتاده کنستانتینوپول باعث شد که اتریوم در سال ۲۰۱۹ حدود ۳۳ درصد کاهش یابد و حتی قیمت آن به زیر ۱۰۰ دلار نیز رسید.

در حال تهیه این خبر اکثر ارزهای دیجیتال قرمز و کاهشی می باشند و بیت کوین کش، بیت کوین SV، استلار، آیوتا، ترون و بیت کوین گلد با بیشترین کاهش ها روبرو شده اند. از آنجایی که ارزش بازار اکثر ارزهای دیجیتال کاهش یافته، جایگاه ۱۰ ارز دیجیتال برتر نیز تغییر یافته است.

روز گذشته ترون توانسته بود از لایت کوین و استلار پیشی بگیرد و به جایگاه هفتم صعود کند. EOS نیز جایگاه چهارم را از بیت کوین کش گرفته بود. چندین ساعت پیش تنها ارز دیجیتال افزایشی در بازار  تتر بود و در حال حاضر این ارز نیز با کاهش خفیفی مواجه شده است.

همچنین ارزش بازار ۱۲۰ میلیارد دلار بود که طی این کاهش ۶ میلیارد دلار از ارزش آن کم شد و در حال حاضر ۱۱۳.۶ میلیارد دلار می باشد. سال گذشته ارزش بازار ارزهای دیجیتال به ۱۰۰ میلیارد دلار نیز رسید. به نظر می رسد اگر بازار خرسی ادامه یابد بیت کوین به ۳ هزار دلار هم خواهد رسید.

همچنین جهت اطلاع از قیمت ارزهای دیجیتال می توانید به سایت میهن بلاکچین و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال مراجعه کنید.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا