مقالات عمومی

همکاری MEW با Coral Protocol در مرکز توجه طرفداران اتر!

MyEtherWallet اخیرا با Coral Protocol شروع به همکاری کرده است تا تراکنش های ایمن و بدون نیاز به اعتماد را برای کاربران MEW با برنامه غیر متمرکز SafeSend فراهم آورد. اما در این همکاری چه چیزی انجام می شود و چگونه کار می کند؟ با ما همراه باشید تا از جزئیات این همکاری جدید اطلاع حاصل کنید.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

امتیازات اعتماد (Trust Scores)

Coral Protocol امتیازات اعتماد بلاک چینی ناشناس را فراهم می آورد که به اختصار Trust Scores نامیده می شوند و این کار بر اساس فعالیت معمولی یک آدرس خاص انجام می گیرد. این اقدام بزرگ با استفاده از چیزی بنام Trawler انجام می شود که یک جمع آوری کننده داده آنلاین بلاک چینی و غیر متمرکز است و همه تراکنش های همتا به همتا را بر روی بلاک چین مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت برای هر آدرس امتیازی را بر اساس رفتار کلاه بردارانه مشاهده شده در نظر می گیرد. این امتیازات در گستره 1 تا 7 هستند و اعداد بالاتر به معنی درجات بالاتری از اعتماد می باشند.

با استفاده از این امتیازات دیگر مجبور نیستید که اعتبار یک آدرس را از دهان مالک آن بشنوید و یا نگران بدرفتاری های مالک باشید. Coral Protocol همه را قادر به ارسال تراکنش های اتریوم با آسودگی خاطر می کند و افراد را مطمئن می سازد که وجوه آنها به طور ایمن به مقصد خواسته شده می رسد و این در حالی است که ناشناسی کاربر به طور کامل حفظ می شود.

نگاهی به آینده

MEW بر این باور است که حفاظت کاربر برای پذیرش گسترده ارز های دیجیتال حیاتی می باشد. MEW با ادغام با Coral Protocol`s SafeSend DApp در حال کار بر روی پیشبرد کاربران به سمت استاندارد جدیدی از مدیریت ارز های دیجیتال می باشد که از مشخصه های آن اعتماد و امنیت به جای نگرانی و ضرر می باشد.

چگونه می توان از SafeSend استفاده کرد؟

برای استفاده از SafeSend، ابتدا باید به کیف پول خود در MyEtherWallet دسترسی داشته باشید. همیشه URL را به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که در سایت درست هستید. بعد از دسترسی به کیف پول خود، به جستجو در منوی سمت چپ بپردازید و DApps را انتخاب کنید تا به صفحه DApps وارد شوید. با گزینه SafeSend ادامه دهید.

برنامه های غیر متمرکز در مرکز توجه: Protocol Coral و آوردن نظرات مثبت به سمت کریپتو

در اینجا جزئیات را مانند یک تراکنش عادی پر کنید. مقدار اتری را که می خواهید بفرستید همراه با آدرس مقصد وارد کنید و سرعت تراکنش خود را تنظیم نمایید. سپس بر روی گزینه Send Secured Transaction کلیک کنید.

برنامه های غیر متمرکز در مرکز توجه: Protocol Coral و آوردن نظرات مثبت به سمت کریپتو

به مرور و تایید جزئیات تراکنش خود بپردازید و سپس Confirm and Send را انتخاب نمایید. مطمئن شوید که تراکنش را بر روی MEWconnect، MetaMask و یا کیف پول سخت افزاری خود تایید کنید، البته اگر از یکی از این روش های دسترسی استفاده می کنید.

لطفا آگاه باشید که صفحه تایید آدرس قرارداد هوشمند Protocol Coral را نشان می دهد. همه تراکنش های اتریوم از این آدرس گذر می کنند و به مقصد خواسته شده می رسند و نهایت استفاده را از عملکرد SafeSend می کنند.

برنامه های غیر متمرکز در مرکز توجه: Protocol Coral و آوردن نظرات مثبت به سمت کریپتو

SafeSend در پشت صحنه امتیاز اعتماد آدرس مقصد خواسته شده شما را تعیین می کند و بر اساس آن امتیاز به انتقال و یا برگشت وجوه شما می پردازد. اگر همه چیز به خوبی پیش برود، تراکنش شما در بلاکچین ثبت می شود.

منبع
medium

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا