متوسط کیف پول

کیف پول پس انداز اتریوم چیست + معرفی بهترین کیف پول‌های Savings اتریوم

هولد کردن اتریوم برای بسیاری از علاقه‌مندان به حوزه رمزارز سودآور بوده است. اما آیا از این موضوع اطلاع داشتید که می‌توانید با نگهداری کردن از اتر خود در کیف پول پس انداز (Savings) اتریوم سود خود را چند برابر کنید؟ در این مقاله به شیوه ساخت و نحوه انتخاب بهترین ارائه‌دهنده کیف پول پس انداز اتریوم می‌پردازیم و امکاناتی که هر یک از آنها برای کاربران ارائه می‌کنند را بررسی می‌کنیم. بدون شک شما نیز دوست دارید که فقط هولدر نباشید و در صورت سرمایه‌گذاری بلندمدت، از دارایی خود سود بیشتری کسب کنید. بنابراین در ادامه این مقاله، با میهن بلاکچین همراه باشید.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

کیف پول پس انداز اتریوم و نحوه عملکرد آن

کیف پول پس انداز اتریوم

شما می‌توانید به محض ساخت حساب کیف پول پس انداز اتریوم، دارایی خود را در آن واریز کنید. پس از واریز، کیف پول Savings مورد نظر، ETH شما را به قرض‌گیرندگان وام می‌دهد و در ازای این عمل نیز درصد سود مشخصی را برای شما در نظر می‌گیرد. انجام این کار در کنار افزایش قیمت اتریوم، می‌تواند سود بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. به‌عنوان مثال، می‌توانید تا ۸ درصد دارایی هولد شده خود را به عنوان سود دریافت کنید، که بدون شک این نرخ بسیار بالاتر از نرخی است که بانک‌های سنتی و یا سایر موسسه‌ها و نهاد‌های امور مالی، می‌توانند بر اساس ارز‌های فیات به شما ارائه کنند.

به لطف دستاوردهای کارآمد تکنولوژی بلاک چین و بازار‌های وام‌دهی‌، کاربران رمزارز می‌توانند نرخ‌های بالایی از سود را از دارایی‌های دیجیتال خود کسب کنند. به لطف صرافی FTX و پلتفرم‌های Nexo و BlockFi نیز، کسب درآمد منفعل از رمزارز‌های تحت مالکیت اشخاص، بسیار آسان‌تر شده است. اگر به سرمایه‌گذاری بلندمدت علاقه‌مند هستید، یک کیف پول پس انداز اتریوم می‌تواند در کنار ایمن نگه داشتن دارایی شما، سود قابل توجهی را نیز برایتان به ارمغان بیاورد.

مزایای استفاده از کیف پول پس انداز اتریوم

چرا باید از کیف پول Savings اتریوم برای کسب سود استفاده کنیم؟ دلایل مختلفی مانند پردازش آسان، کم بودن ریسک، درآمد انفعالی و دسترسی ۲۴ ساعته به اکانت پس‌انداز وجود دارند که در ادامه مقاله، به توضیح این موارد می‌پردازیم.

پردازش آسان

پس از انجام تعدادی مرحله ساده، می‌توانید اتر خود را به این کیف پول‌ها واریز کنید و فرایند کسب سود را آغاز کنید. تنها کاری که نیاز است تا در این راستا انجام دهید، ثبت‌نام کردن در کیف پول پس انداز اتریوم، کامل کردن روند KYC و واریز اتر به حساب کاربریتان است. درست پس از این‌که حساب کاربری پس انداز شما مبالغ واریز شده را دریافت کند، فرایند کسب سودتان نیز به صورت خودکار آغاز می‌شود. برخی از ارائه‌دهندگان خدمات این کیف پول‌های پس انداز، در ازای ثبت نام شما، مزایای افزوده‌ای نیز برایتان در نظر می‌گیرند.

ریسک پایین

در مقایسه با محصولات مشابهی که چنین نرخ بالایی از سود را وعده می‌دهند، درآمد حاصل از واریزی Ethereum شما در دسته گزینه‌های خدماتی با ریسک پایین جای دارد. چنین نرخ سود و بازده بالایی هنگامی امکان‌پذیر است که هولدر‌های کیف پول Savings‌، رمزارز‌ها و ارز‌های فیات خود را به قرض‌گیرندگان در ازای دریافت نرخ سود دریافتی بالایی وام بدهند و درآمد خود را با سایر هولدر‌های کیف پول پس‌انداز به اشتراک بگذارند. اکثر ارائه‌دهندگان کیف پول پس‌انداز، با بهره‌گیری از فرایند وثیقه‌گذاری اجباری بیش از اندازه، برای قرض دادن به متقاضی‌ها میزان ریسک یا خطر احتمالی را به حداقل می‌رسانند.

درآمد انفعالی

کسب درآمد انفعالی و بدون زحمت، یکی دیگر از مزایایی است که نیازمند انجام کار اندک و نگهداری از دارایی‌های شماست. پرداخت خودکار توسط ارائه‌دهندگان خدمات کیف پول Savings، بدین معناست که دریافتی‌های شما به صورت مستقیم به کیف پولتان واریز می‌شود. شما نیز می‌توانید این مبالغ را پس از واریز، برداشت کرده و یا آنها را در ولت خود نگه دارید، تا با واریزی قبلیتان تلفیق شده و سود شما به صورت تصاعدی رشد داشته باشد.

دسترسی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به منابع مالی

برخلاف بانک‌های سنتی‌، کیف پول پس انداز اتریوم شما، به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته در دسترس است. یعنی همواره دسترسی کامل به ETH موجود در کیف پول پس‌انداز خود دارید. برخی از ارائه‌دهندگان این دست از خدمات، حتی به شما این امکان را می‌دهند تا به صورت آنی میزان Ethereum مورد نظرتان را در کیف پولتان خریداری کرده و یا به فروش برسانید.

کدام کیف پول Savings اتریوم را انتخاب کنیم؟

هنگامی که بحث از ارائه‌دهندگان کیف پول پس انداز اتریوم به میان می‌آید، هیچ کمبودی در میان گزینه‌های پیش روی شما وجود ندارد. در ادامه به بررسی برخی از آنها می‌پردازیم.

نکسو (Nexo)

نکسو (Nexo)

Nexo پلتفرم وام‌دهی منحصر به فردی است، که در سوئیس مستقر شده است. این پلتفرم به شما اجازه می‌دهد، تا بدون فروش و خرید دوباره کوین‌های درون حساب کاربری خود و بر اساس میزان رمزارز موجود در حسابتان، وام دریافت کنید. با وجود این‌که در حال حاضر امکان خرید و فروش اتر از طریق پلتفرم Nexo وجود ندارد، کیف پول پس انداز این پلتفرم، از روش دریافت سود با نرخ بالا برای سرمایه‌گذاران استفاده می‌کند، تا بتوانند از ETH هولد شده خود بلافاصله درآمد کسب کنند.

با استفاده Nexo می‌توانید تا ۸ درصد سود سالیانه (APY‌) از منبع پس انداز اتریوم خود درآمد داشته باشید.

در صورت انتخاب گزینه Nexo FLEX نیز می‌توانید ۱ درصد سود افزوده بر اساس میزان ETH هولد شده در کنار پرداختی سود مرکب یا سود کامپوند روزانه خود دریافت کنید. Nexo میزان فی صفر و سطح بالایی از امنیت و تضمین را نیز برای محافظت از منابع مالی شما وعده می‌دهد.

بلاک‌فای (BlockFi)

بلاک‌فای (BlockFi)

BlockFi یکی از شناخته‌شده‌ترین پلتفرم‌ها در زمینه ارائه کیف پول پس انداز رمزارز است و این بدون دلیل نیست؛ بلاک‌فای در سال ۲۰۱۷ بنیان‌گذاری شد و یک ارائه‌دهنده خدمات قانونی و دارای مجوز، با عملکردی شبیه به بانک برای کیف پول‌های پس‌انداز رمزارز‌، وام‌ها و خدمات صرافی محسوب می‌شود.

این پلتفرم با استفاده از ساختار سطح‌بندی شده کار می‌کند، که تا ۵ درصد سود سالانه را برای هولدر‌های اتریوم به ارمغان می‌آورد.

کار با پلتفرم BlockFi بسیار آسان بوده و امکان بهره‌مند شدن از شفافیت و کنترل کامل بر روی دارایی‌هایتان را برای شما فراهم می‌کند. این پلتفرم دارای برنامه موبایل نیز هست و می‌توانید کیف پول Savings خود را از هر دستگاه هوشمندی مدیریت کنید. لازم به ذکر است که بلاک فای یکی از ایمن‌ترین ارائه‌دهندگان کیف پول پس انداز اتریوم، همراه با ویژگی مدیریت دارایی‌های رمزارز تحت عنوان Gemini در قالب پشتیبان خود محسوب می‌شود.

یوهولدر (YouHodler)

یوهولدر (YouHodler)

YouHodler یک پلتفرم رمزارز پیرو اتحادیه اروپا و مستقر در سوئیس است، که هم رابط وب و هم برنامه موبایل دارد و در سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی شده است. ایلیا وولکو (Ilya Volkov‌)‌، مدیرعامل و هم‌بنیانگذار یوهولدر، با بیش از ۱۵ سال تجربه در صنعت فین‌تک موجب تبدیل شدن این پلتفرم به یکی از رقبای سرسخت در میان ارائه‌دهندگان کیف پول پس‌انداز شده است.

هولدر‌های Ethereum می‌توانند به میزان ۵.۵ درصد سود سالانه در کنار سود مرکب روزانه را در YouHodler‌ دریافت کنند.

پرداختی‌ها نیز به صورت هفتگی صورت می‌گیرند و همزمان با واریز ETH خود به کیف پول پس انداز اتریوم، روند کسب سود شما آغاز می‌شود. لازم به ذکر است که برای آغاز این فرایند باید حداقل به میزان ۵۰۰ دلار اتر را به این کیف پول واریز کنید. میزان فی مشخصی نیز برای انجام این فرایند در نظر گرفته شده است.

شبکه سلسیوس (Celsius Network)

شبکه سلسیوس (Celsius Network)

استراتژی مورد استفاده Celsius Network در این زمینه مبتنی بر بازار موبایل است. در نتیجه این امر، این پلتفرم راه حل‌های کم‌نظیری را به صورت مبتنی بر موبایل برای کسب سود بر اساس اتریوم شما ارائه می‌کند. این پلتفرم با باور بر این‌که ارائه‌دهندگان خدمات مالی، تنها باید آنچه به نفع جامعه است را انجام دهند، ساخته شده و Celsius را می‌توان در قالب یک پلتفرم مدرن با هدف کنار زدن بانک‌ها در نظر گرفت.

Celsius میزان سود سالیانه ۵.۳۵ درصدی در ازای دارایی‌های شما تا ۱۰۰ اتر و میزان سود سالیانه ۳.۵۲ درصدی در ازای ذخایر بیشتر از ۱۰۰ اتر را برای ما به ارمغان می‌آورد.

امنیت این پلتفرم به واسطه احراز هویت چندعاملی‌، صندوق دوگانه کلید خصوصی‌، رمزنگاری و راه حل‌های مبتنی بر شخص ثالث تامین می‌شود. دارایی‌های Celsius بین کلد والت‌ها یا کیف پول‌های سرد (مثل کیف پول سخت افزاری) و صرافی‌ها برای افزایش سطح امنیتی توزیع می‌شود.

سوالات متداول (FAQ)

پرسش و پاسخ میهن بلاکچین
کیف پول Savings اتریوم چیست؟

با واریز اتر به کیف پول‌های پس‌انداز، دارایی شما وام داده می‌شود و سود نسبتا خوبی به آن تعلق می‌گیرد.

معروف‌ترین کیف پول‌های پس‌انداز اتریوم کدامند؟

نکسو (Nexo)، بلاکفای (BlockFi)‌ و یوهولدر (YouHodler) از کیف پول‌های Savings اتریوم شناخته‌شده هستند.

سخن پایانی

از طریق پلتفرم‌های ارائه دهنده کیف پول پس انداز اتریوم، می‌توانید با استفاده از اترهای بلااستفاده خود، سرمایه خود را به صورت چشمگیری در طول زمان افزایش دهید. با افزایش تعداد ارائه‌دهندگان کیف پول Savings اتریوم، می‌توانیم از گزینه‌های گوناگون پیش‌رویمان برای کسب سود حاصل از اتریوم خود بهره‌مند شویم. این پلتفرم‌ها فرصت کم‌نظیری در راستای کسب درآمد انفعالی و بدون زحمت را، در کنار فراهم کردن آرامش خاطر در راستای امنیت دارایی هولدر‌ها به ارمغان می‌آورند.

اگر اقتصاد رمزارز با سرعت فعلی به رشد خود ادامه دهد، دور از تصور نیست که به صورت روزافزون شاهد روی آوردن افراد بیشتری در سراسر جهان به کیف پول‌های پس‌انداز رمزارز و به ویژه، کیف پول پس انداز اتریوم به جای حساب‌های پس انداز سنتی بانک‌ها باشیم. بدون شک نظاره‌گر بودن دستاورهای بعدی بانکداری مبتنی بر رمزارز بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. نظر شما در رابطه با این خدمات و پیش‌بینی دستاورد‌های آتی چیست؟

منبع
boxmining

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا