اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومی

رکورد بیشترین فعالیت توسعه‌ای ۱ ماه اخیر؛ اتریوم صدرنشین جدول و پولکادات در تعقیب آن

با وجود بازار نزولی و خروج افراد زیادی از بازار، پروژه‌های موفق به رشد و توسعه زیرساخت خود ادامه می‌دهند و دست از تلاش نمی‌کشند. مطابق گزارش پلتفرم سنتیمنت در ۳۰ روز اخیر اتریوم بیشترین فعالیت توسعه‌ای را در شبکه‌های بلاکچینی داشته است و رتبه دوم و سوم نیز متعلق به پولکادات (Polkadot) و کوساما (Kusama) است. کاردانو در این رتبه‌بندی در جایگاه چهارم ایستاده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از finbold، گزارش پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین سنتیمنت در ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد) نشان می‌دهد شبکه اتریوم در ۳۰ روز گذشته با ۴۰۱ فعالیت توسعه‌ای، بیشترین فعالیت‌ را بین پروژه‌های محتلف داشته است.

بلاکچین منبع باز پولکادات (DOT) و کوساما (KSM) به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند و هر کدام ۴۰۰ فعالیت توسعه‌ای را ثبت کرده‌اند. کاردانو (ADA) با ۳۸۹ پروژه در رتبه چهارم قرار دارد. استاتوس (Status) با ۳۲۴ پروژه در رتبه پنج قرار دارد.

۱۰ پروژه برتر در صنعت کریپتو از نظر تعداد فعالیت‌های توسعه
۱۰ پروژه برتر در صنعت کریپتو از نظر تعداد فعالیت‌های توسعه منبع: سانتیمنت

فعالیت‌های توسعه‌ای اتریوم با آپدیت مرج اتریوم مرتبط است که شبکه را به گواه اثبات سهام (PoS) منتقل می‌کند. قابل ذکر است با چنین پیشرفت قابل‌توجهی، احتمالا پروژه‌های بیشتری جذب این پلتفرم می‌شوند و به دنبال سرمایه‌گذاری در نسخه جدید بلاک‌چین اتریوم خواهند بود.

از لحاظ تاریخی، هزینه‌های گس اتریوم یک نقطه ضعف مهم بوده است که روی فعالیت توسعه در شبکه تاثیر می‌گذارد و این قضیه تا حدودی انگیزه توسعه‌دهندگان را کاهش داده بود. حال آنکه، ۳۰ روز گذشته مصادف شده است با کاهش هزینه‌های گس اتریوم که به پایین‌ترین سطح دو سال اخیر رسیده است.

منبع
finbold

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا