اخبار خارجی

توسعه دهندگان اتریوم به دنبال متخصصین جدید برای هاردفورک استانبول!

بعد از هاردفورک موفقیت آمیز کنستانتینپول اتریوم که در روز جمعه ۱۰ اسفند ماه انجام شد؛ توسعه دهندگان اتریوم به دنبال هماهنگ کننده های جدیدی برای هاردفورک های آتی هستند.

به تازگی افری شودن (Afri Schoedon) که مدیریت جامعه اتریوم و ارتباطات این شبکه را بر عهده داشته است؛ تیم اتریوم را ترک کرده است و توسعه دهندگان به دنبال انتخاب شخص جدیدی برای این پوزیشن هستند.

توسعه دهندگان اتریوم؛ بزرگترین بلاکچین دنیا برای پیاده سازی اپلیکیشن های غیرمتمرکز؛ به دنبال متخصصینی هستند که بتوانند هاردفورک بزرگ بعدی اتریوم را مدیریت و زمان بندی کنند.

ماه گذشته؛ افری شودن (Afri Schoedon) که این مسئولیت را برعهده داشت، به دلیل برخی مشکلات داخلی این تیم را ترک کرد. او در زمان حضورش در جامعه اتریوم؛ مسئولیت زمان بندی و مدیریت آپدیت ها و فورک های اتریوم را داشت. علاوه بر این او در بخش توسعه قراردادهای هوشمند نیز فعالیت می کرد و وظایفی در آن بخش هم داشت.

در نشستی که دیروز؛ ۲ ماه مارس (۱۱ اسفند) انجام شد؛ هادسون جیمسون (Hudson Jameson) که مدیر روابط عمومی اتریوم محسوب می شود، در ارتباط با جایگاه افری شودن گفت این مسئولیت مهمی است و تاریخ اجرا شدن هاردفورک ها؛ آپدیت ها و هماهنگی و بررسی EIP ها را بر عهدا دارد و در نهایت اعلام کننده زمان نهایی تغییرات بزرگ است.

هادسون علاوه بر این اشاره کرد که این پوزیشن؛ مدیر کل همه چیز نیست اما میتواند پیشنهادات و ایده های جدید را جمع آوری کند و آنها را برای توسعه دهندگان روی میز بگذارد. او گفت در حال حاضر برای این موقعیت دو یا سه متخصص را مد نظر داریم که بهترین آنها انتخاب خواهد شد.

او گفت افراد با استعداد و حرفه ای زیادی داوطلب هستند که این وظیفه را بر عهده بگیرند و انتخابات زیادی را داشتیم. این گروه از جامعه اتریوم به Ethereum cat herders معروف هستند که توسط خود افری شودن و هادسون در ژانویه ۲۰۱۹ تشکیل شد. این گروه فعالیت هایی در راستای آپدیت های اتریوم و برنامه ریزی برای پیشبرد اکوسیستم اتریوم انجام می دهند.

استانبول؛ هاردفورک بعدی اتریوم

بعد از این هارد فورک با نام کنستانتیپول و سنپترزبورگ که با تاخیر یک ماهه انجام شد؛ اتریوم به دنبال برنامه ریزی برای آپدیت بعدی خود با نام استانبول است. طبق گفته های توسعه دهندگان اتریوم؛ در آپدیت بعدی قرار است الگوریتم شبکه اتریوم تغییر کند و از پروتکل جدیدی به نام Prog proof-of-work برای ماینینگ شبکه استفاده شود. تیم توسعه دهنده اعلام کرد پیدا کردن متخصصین جدید برای هاردفورک بعدی و آینده اتریوم حیاتی است و برنامه ریزی برای هاردفورک استانبول به این موضوع بستگی دارد.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا