اخبار عمومیاطلاعیه صرافی

صرافی ErisX با حامیانی بزرگ راه اندازی شد!

صرافی تازه تاسیس ErisX گزارش داد که ۲۷.۵ میلیون دلار از طریق سرمایه گذاران بزرگ سازمانی مانند نزدک ونچرز (Nasdaq Ventures) و فیدلیتی اینوستمنت (Fidelity Investments) جذب سرمایه کرده است.

با توجه به تیم مدیریتی ErisX، کاربران می توانند در این صرافی تازه تاسیس بیت کوین، لایت کوین و اتر داد و ستد کنند و لازم به ذکر است که با شروع سال جدید دسترسی به قراردادهای آتی در این صرافی امکان پذیر خواهد شد. در حال حاضر، ErisX، پیش از ارائه این خدمات در انتظار تصویب قانونی و صدور مجوز است.

نمایندگان نزدک سرمایه گذاری این شرکت در صرافی ErisX را تأیید كردند اما تا کنون خبری مبنی بر میزان دقیق این سرمایه گذاری منتشر نشده است. در همین حال، فیدلیتی نیز هنوز اطلاعاتی درباره میزان سرمایه گذاری خود در ErisX ارائه نکرده است.

توماس چپپاس مدیر عامل شرکت ErisX، به رویترز گفت:

این سرمایه گذاری چند میلیون دلاری برای استخدام کارمندان جدید، ایجاد زیرساخت ها و در جهت اقدامات مناسب برای توسعه یک بازار قانون گذاری شده برای دارایی های دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

ErisX اولین دوره جذب سرمایه خود را که توسط Cboe Global Markets Inc و شرکت TD Ameerrade و شرکت سرمایه گذاری خصوصی شرکای Valor Equity برگزار شد، در ماه اکتبر پایان داد. با وجود رشد بازار نزولی در سال جاری، بسیاری از شرکت ها سرمایه گذاری های قابل توجهی در صنعت دارایی های دیجیتال و بلاک چین انجام داده اند. آری پائول، یکی از بنیانگذاران صندوق سرمایه کریپتو BlockTower Capital، در یک مصاحبه اخیرا بیان کرد که برخی از سرمایه گذاری های قابل توجه و استراتژی های کسب و کاری که بعضی از شرکت ها اتخاذ کرده اند، نشانگر تلاش آنها برای ادامه ی حیات در چنین بازار پر نوسان و دشواری است.

او توضیح داد که:

بودجه بندی یک پدیده جدید در این بازار است. ما با احتیاط سرمایه گذاری می کنیم و در فکر نرخ بازگشت سرمایه یا ROI هستیم. به عنوان مثال، اگر ما قصد سفر به آسیا را داشته باشیم، حتما چندین بار جوانب آن را می سنجیم تا مطمئن شویم که این سفر چهار برابر ارزش بیشتری نسبت به سفر کالیفرنیا دارد.

وی همچنین افزود:

از آنجایی که در یک بازار افزایشی مجبور به اتخاذ تصمیمات دشوار نیستید، رشد یک کسب و کار در این دوران دشوار خواهد بود. تصمیمات دشوار منجر به تخصیص بهتر سرمایه می شود.

در حالی که برخی از شرکت ها در حال برنامه ریزی برای گسترش عملکرد و فعالیت خود هستند، مانند صرافی بایننس که مدیر عامل این شرکت، چانگ پنگ ژائو، اخیرا اذعان کرده است شرکت او در شرف راه اندازی بلاک چین صرافی غیرمتمرکز به نام بایننس چین است، شرکت های کریپتوی بسیاری نیز وجود دارند که به تازگی فعالیت خود را پایان داده اند.

ETCDEV، شرکتی است که در زمینه توسعه نرم افزار برای پلتفرم اتریوم کلاسیک (ETC) کار می کرد، به علت کمبود بودجه و دلایل مختلف مجبور به تعطیلی شد، ایگور آرتامونوف، بنیانگذار و مدیر فنی ETCDEV، طی بیانیه ای رسمی اذعان کرد:

طی چند هفته گذشته ما در جهت تامین بودجه برای پروژه های فعال خود تلاش بسیاری کردیم. این امر تا حدی ناشی از سقوط بازار کریپتو و یک بحران مالی در شرکت بود. ما از سرمایه گذاران در این اکوسیستم و همچنین سرمایه گذاران خارج از این حوزه درخواست کردیم. اما در هیچ کدام از این موارد، ما در تأمین مالی کوتاه مدت موفق نبودیم.

نظر شما در مورد این صرافی جدید چیست؟

منبع
cryptoglobe

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا