هفته نامه

بهترین مقالات میهن بلاکچین از نگاه کاربران در هفته گذشته (۹ مرداد تا ۱۵ مرداد)

با شناخت بیشتر تکنولوژی بلاکچین و رونق ارزهای دیجیتال، توجه کاربران ایرانی نیز به آنها بیشتر شد و با نبود اطلاعات کافی به زبان فارسی در این زمینه در سال‌های قبل و لزوم حضور سایت‌های خبری در این زمینه سایت‌هایی اطلاع رسانی در زمینه کریپتو در ایران نیز به وجود آمدند. سایت میهن بلاکچین نیز یکی از این رسانه‌ها است. با توجه به اینکه میهن بلاکچین رسانه تخصصی بلاکچین و ارزهای دیجیتال هست؛ در طول هفته مطالب زیاد با تنوع گسترده ای منتشر می شوند. از همین رو تصمیم گرفتیم انتهای هر هفته پربازدید ترین و بهترین مقالات میهن بلاکچین از نگاه کاربران را در قالب یک پست جمع آوری کنیم. در ادامه این مطلب مروری کوتاه خواهیم کرد بر گزیده مقالات از نگاه شما. در صورت تمایل میتوانید نسخه کامل مقاله را در لینک های انتهای همین مطلب پیدا کنید.

مقالات بر حسب بیشترین بازدید مرتب شده‌اند

۱. ۱۲ میلیاردر معروف دنیا درباره بلاک چین و بیت کوین چه می‌گویند؟

مقالات

در سال‌های گذشته بلاک چین، بیت کوین و سایر رمز ارزها خیلی چیزها را متحول کردند، و در آینده نیز شاهد افزایش کاربردها و پتانسیل‌های کشف نشده این صنعت خواهیم بود که در زندگی ما انسان‌ها تاثیرات بسزایی خواهند داشت.

بسیاری از ثروتمندان، نظرات مختلفی درباره این صنعت دارند؛ برخی از میلیاردرها مثل وارن بافت، نظر منفی درباره بیت کوین دارند و برخی دیگر مثل تیم دراپر، طرفدار سرسخت آن هستند.

ادامه مقاله در این لینک


۲. ۵ ارز دیجیتال نوید بخش برای سرمایه گذاری و استیکینگ در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱!

مقالات

۵ ارز دیجیتالی که برای استیکینگ مناسب هستند را بررسی می‌کنیم. استیکینگ دو مزیت دارد:

۱. متوجه می‌شویم کدام ارزهای دیجیتال پتانسیل بالایی دارند.

۲. متوجه می‌شویم کدام ارزهای دیجیتال برای درآمد منفعلانه از طریق استیکینگ مناسب هستند.

این ۵ ارز شامل اتریوم، چین لینک، تزوس، نئو و آنتولوژی هستند.

ادامه مقاله در این لینک


۳. آیا می‌دانید که برای سرمایه گذاری موفق باید یک استراتژی داشته باشید؟

مقالات

در دنیای سرمایه گذاری، نقل قولی هست که می‌گوید: “روند دوست شماست”. این نقل قول به این اشاره دارد که در زمان ترید و معامله، باید با روند همسو باشید و خلاف روند حرکت نکنید.

در ابتدا، شناسایی استراتژی‌های صحیح از استراتژی‌های نادرست بسیار اهمیت دارد و معمولا استراتژی‌های نادرست، حول ایده سریع ثروتمند شدن می‌گردند. ترید و سرمایه گذاری بدون داشتن استراتژی مانند قمار است.

یک استراتژی سرمایه گذاری واقعی، مجموعه‌ای از مراحل تکرار شدنی است که به افراد اجازه می‌دهد که به ایجاد و مدیریت سبد سهام خود بپردازند. در هر مرحله، مجموعه‌ای از قوانین وجود دارند که سرمایه گذار برای موفقیت باید به دقت مد نظر قرار دهد و سپس به سرمایه گذاری بپردازد.

ادامه مقاله در این لینکامیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. اگر نظر یا انتقادی دارید که میتواند به بهبود مطالب به ما کمک کند، باعث افتخار است که آن را با ما به اشتراک بگذارید. از اینکه همیشه در کنار ما هستید ممنونیم. 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا