مروری بر جنسیس ماینینگ ؛ یکی از قدیمی‌ترین شرکتهای استخراج ابری!

شرکت جنسیس ماینینگ در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر مالک فارم‌های ماینینگ واقع در اروپا، آمریکا و آسیا است اما مکان دقیق این فارم‌ها به دلایل امنیتی برای عموم مردم بیان نشده است. جنسیس ماینینگ شفاف‌ترین شرکت استخراج ابری است و کلاهبرداری نیست. می‌توان گفت که این شرکت بزرگترین و محبوب ترین ارائه دهنده استخراج ابری بیت کوین، اتریوم و سایر کوین‌ها است.

جنسیس ماینینگ حتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا یا SEC در خصوص صندوق ماینینگ بیت کوین ثبت شده است.

  • نکته:
استخراج ابری سریعترین روش برای خرید بیت کوین نیست. خرید بیت کوین با کارت‌های اعتباری سریعترین روش این کار است. به خاطر داشته باشید که این موضوع بدان معنا نیست که جنسیس ماینینگ سودآور نیست، بلکه به معنای آن است که این شرکت خدمات خود را صادقانه ارائه می‌دهد. ذکر این نکته بسیار مهم است که قراردادهای ماینینگ قراردادهای مادام العمر هستند، یعنی آنکه تاریخ سررسید ندارند و تا زمانی که قرارداد سودآور باشد به استخراج و دریافت سود ادامه خواهید داد.

نحوه کار جنسیس ماینینگ چگونه است؟

طبق مطالب وبسایت جنسیس ماینینگ، این شرکت روشی آسان و ایمن برای خرید توان هش بدون سروکار داشتن با سخت افزارهای پیچیده و نصب نرم افزار است. جنسیس ماینینگ در ایجاد پربازده ترین و معتبرترین دستگاه های ماینینگ متخصص است و این دستگاه‌ها را برای اجاره در اختیار مشتریان خود می‌گذارد.

تنها کاری که باید انجام بدهید ایجاد حساب کاربری برای شروع استخراج است. پس از ثبت نام، اعتبار حساب خود را با بیت کوین، پیپال، کارت های اعتباری یا انتقال های الکترونیکی افزایش دهید و سپس برنامه استخراج مدنظر خود را انتخاب کنید.

قیمت گذاری

برای تازه واردان، قرارداد استخراج مادام العمر بیت کوین با ۱۰۰ گیگاهش در ثانیه (طرح طلایی) مناسب است که ۱۹ دلار هزینه دارد. این طرح به شما کمک می‌کند که متوجه شوید استخراج ابری چگونه کار می‌کند و سودآوری آن چگونه است.

اگر متوجه شدید که این طرح برای شما مناسب نیست و کم است می‌توانید قرارداد استخراج مادام العمر بیت کوین با ۲ هزار گیگاهش در ثانیه (طرح پرمیوم) را امتحان کنید که ۳۴۰ دلار هزینه دارد.

سومین و بزرگترین طرح موجود، قرارداد استخراج مادام العمر بیت کوین با ۱۰ هزار گیگاهش در ثانیه (طرح الماس) است که هزینه آن ۱۶۰۰ دلار می‌باشد.

چه کوین هایی می‌توان استخراج کرد؟

جنسیس ماینینگ کسب کوین‌های مختلف را برای شما امکان پذیر می‌سازد اما بستگی به این دارد که کدام قرارداد را خریداری می‌کنید. نگاهی به قراردادهای مختلف و کوین هایی که می‌توانید استخراج کنید می‌اندازیم.

با قراردادهای X11 می‌توانید کوین های زیر را استخراج کنید: بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین، دش، پیرکوین، استارت کوین و نیمکوین

با قراردادهای SHA-256 می‌توانید کوین های زیر را استخراج کنید: بیت کوین، لایت کوین، دش، زتاکوین و دارک کوین.

سودآوری

اگر قراردادهای جنسیس ماینینگ سودآور نباشد خریدن آنها نیز منطقی نیست.

با در نظر گرفتن این موضوع، سودآوری قراردادهای SHA-256 و‌ X11 را تحلیل می‌کنیم.

  •  لطفا توجه کنید:
عواملی که باعث می‌شوند یک قرارداد سودآور باشد دائما در حال تغییر است. قیمت هر کوین، سختی شبکه و هش ریت هر روز تغییر می‌کنند.

قراردادهای SHA-256: می‌توانید با یک تراهش در ثانیه هر روز انتظار کسب سود ۰.۰۰۰۳۷ بیت کوین را داشته باشید. هزینه این قرارداد ۰.۲۵ بیت کوین است که با در نظر گرفتن این سود، تقریبا ۶۷۰ روز طول می‌کشد تا هزینه اولیه جبران شود.

قراردادهای X11: می‌توانید با یک مگاهش در ثانیه هر روز انتظار کسب سود ۰.۰۰۰۰۲۷ بیت کوین را داشته باشید. هزینه این قرارداد ۰.۰۱۳۶ بیت کوین است که با در نظر گرفتن این سود، تقریبا ۵۰۰ روز طول می‌کشد تا هزینه اولیه جبران شود.

هم چنین این نکته نیز مهم است که به خاطر داشته باشید قراردادهای مادام العمر تا زمانی که سودآور باشند مقدار کمی هزینه نگهداری کسر می‌شود.

جنسیس ماینینگ از چه نظر با سایر ارائه دهندگان استخراج ابری متفاوت است؟

همانطور که قبلاً اشاره شد، جنسیس ماینینگ بزرگترین و محبوب‌ترین ارائه دهنده استخراج ابری است. جنسیس ماینینگ استخراج را به تجربه آسان و دلپذیری تبدیل کرده است. برای هر ماینری سرمایه گذاری قابل توجهی در سخت افزار ماینینگ نیاز است. اگر شما با جنسیس ماینینگ به استخراج ابری بپردازید دیگر مجبور نخواهید بود با مشکلات برپا کردن سخت افزار یا نگهداری از دستگاه‌های ماینینگ سروکار داشته باشید.

با وجود جنسیس ماینینگ این نکته را به یاد داشته باشید که به صورت آنلاین استخراج انجام می‌دهید بنابراین دیگر مجبور نخواهید بود با دستگاه‌های پر سروصدا که گرمای زیادی تولید می‌کنند درگیر شوید. هم چنین دیگر از کارمزدهای استخرهای ماینینگ خبری نیست. عاملی که بسیار مهم می‌باشد این نکته است که می‌توانید تصمیم بگیرید با توان هش خریداری شده می‌خواهید کدام کوین را با توان هش خریداری شده استخراج کنید. این امر به شما امکان می‌دهد تا توان هش کلی خود را برای استخراج کوین های مختلف تقسیم کنید.

این موضوع کاملا مشخص است که جنسیس ماینینگ در صدد ارائه خدمات به ماینرهای معمولی و سرمایه گذاران بزرگ است. در حال حاضر جنسیس ماینینگ بیش از ۳۰۰ هزار عضو دارد. نگرانی‌های جدی در خصوص این موضوع وجود دارد که آیا جنسیس ماینینگ قانونی است یا کلاهبرداری. اما پس از انجام تحقیقات کاملا مشخص شده است که این شرکت، کلاهبرداری نیست. این نکته بدان معنا نیست که جنسیس ماینینگ سودآور است بلکه به معنای آن است که این شرکت خدمات خود را صادقانه ارائه می‌دهد.

جنسیس ماینینگ برای ماینرهای ابری که می‌خواهند بدون داشتن نگرانی‌هایی در خصوص انتخاب استخر ماینینگ، سخت افزار، نرم افزار یا برپایی دستگاه در خانه استخراج کنند گزینه بسیار خوبی است.

کوین های مورد پشتیبانی در جنسیس ماینینگ

جنسیس ماینینگ پشتیبانی از زمان انفجار آلتکوین‌ها، کوین‌های بسیاری را به فهرست پشتیبانی خود افزوده است.

این پشتیبانی شامل بیت کوین، اتریوم، مونرو و ۲۴ کوین دیگر می‌شود.

تذکر: این مقاله صرفا ترجمه شده توسط تیم میهن بلاکچین است و منبع این مقاله نیز ذکر شده است و در قبال سرمایه گذاری کاربران، هیچ مسئولیتی بر عهده تیم میهن بلاکچین نیست.
آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۹/۳/۶

54321
امتیاز 3.8 از 10 رای

منبع buybitcoinworldwide
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
سعید

اقا چرا اطلاع رسانی نمیکنید جنسیس ماینینگ اسکم شده؟؟ دوستان حتی یک دلارم اینجا خرج نکنین اسمش بزرگترین شرکت کلودماینینگ هست ولی من اینجا ۱۱۰۰دلار سرمایه گذاشتم شهریور جز ده بیست دلار هیچی بهم برنگردوند به پشتیبانی پیام دادم گفتن از طریق کاستومر سرویس تیکت بزن ازونجا اقدام کردم دیدم یه ربات گذاشتن جواب کپی پیست میفرسته که هزینه کمیسیون بالاس قیمت بیتکوینم پایینه دلایل کاملا مسخره من با دو شرکت دیگه کار‌کردم با سرمایه خیلی کمتر پرداختی داشتن و الانم دارن ولی جنسیس فقط پولمو خورد چون با طناب یکی از دوستان رفتم توی چاه که این کمپانی خدای… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

سلام وقت بخیر، قطعا بررسی خواهیم کرد و اگه در این زمینه مستندات دارین به ایمیل زیر ارسال کنین
[email protected]

حسین علی فیروزی

توی سایتها خوندم کسی که توی سایت جنسیس ماینینگ سرمایه گذاری کنه سودش روزانه به کیف پولش اضافه میشه خوب منم توی جنسیس ماینینگ سرمایه گذاری کردم اما سودم روزانه به کیف پولم اضافه نمیشه کسی میدونه چرا؟ لطفا توضیح دهید…..

سعید

حسین جان شمام مثل من سرت کلاه رفته
منم ۱۱۰۰دلار سرمایم از دست رفت سر تعریف زیاد دوستان از جنسیس
منم فکر میکردم روزانه سود میدن ولی …

honali

لطفا لینک اصلی سایت جنسیس را در آخر مطلب قرار دهید تا سرمایه گذارن مستقیم بتونن دسترسی داشته باشند و گرفتار فیشینگ نشوند . سپاس

ادمین سایت

یکی از راه های تشخیص سایت اصلی چک کردن الکسای اون سایت هستش رنک الکسا طبق چیزی که در ویکی پدیا نوشته شده: رنک الکسا عددی است که این سایت برای رتبه سایت شما نشان می‌دهد که بر اساس ترافیک، نمایش سایت شما در نتایج جستجو و سنجش میزان محبوبیت سایت شما توسط این سایت تخمین زده شده‌است. هر چه این عدد کمتر باشد، نشان از پرترافیک بودن و مقبولتر بودن سایت شما در نزد بینندگان دارد با توجه به این که سایت جنسیس ماینینگ قدیمی است و محبوبیت داره، قطعا رنک الکسای خیلی خوبی در سطح جهانی داره شما… بیشتر بخوانید »

علی شیرازی

شرکت جنیس ماینیگ در ژانویه سال ۲۰۱۹ تاسیس شده ، چطور این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت‌های ماینیگ هست، مالک شرکت دو نفر ایرانی هستند با نام خانوادگی آکنده و اصلا مشخص نکردند که مکان ماینینگ در کجا هست، با توجه به هزینه برق قطعا در انگلستان نیست ، در قسمت بررسی ثبت شرکت‌های انگلستان که مراجعه میکنید شماره ثبتی که بر روی وبسایت گذاشتند بنام شرکت SP001 هست که در توضیحات در مورد نوع فعالیت شرکت نوشته شده خرید، فروش و اجاره املاک!! واقعا به این شرکت چطور می‌شود اطمینان کرد؟!

ادمین سایت

با سلام
دوست عزیز اطلاعاتتون در رابطه با جنسیس ماینینگ اشتباهه این سایت ایرانی نیست و جز قدیمیاس، لطفا بیشتر تحقیق کنید.

honali

من از زمانی که با کارت گرافیک سیستم می شد ماین کرد سایت جنسیس ماینینگ و میشناختم سال 2014 ولی شک داشتم و سرمایه گذاری نرکدم . مولی اطلاعاتت کمه و همچنین اشتباه مطالعه کردی دوست من

علی سوشی

برادر این سایتی که شما می فرمایید فیک هست و جهت کلاهبرداری راه اندازی شده، خودتونم که دارید میگید جنیس ماینینگ، سایت مورد بحث و اصلی جنسیس ماینینگ هستش

iman

دوستان اگر کسی متخصص راه اندازی دستگاه ماینر هست لطفا با من تماس بگیره یا پیام بده .091****0

ادمین سایت

با سلام. از طریق ایمیل می توانید ارتباط برقرار کنید

Masoud

با سلام ایمیل یا ایدی شبکه اجتماعیتون رو بفرمایید

ادمین سایت

با سلام. برای ارتباط با همدیگر آدرس ایمیل وارد کنید

کیان

واقعا بعید بود از شما بدون تحقیق رفتید یک مطلب قدیمی رو فقط ترجمه کردید. جنسیس ماینینگ مدت ها پیش فروش های مادام العمر بیتکوین رو بست و تا مدت ها هم فروش هشریت برای بیتکروین نداشت و الان که اظافه کرده هم تا ماه پیش 12 ماهه بود ولی الان 9 ماهه شده البته دلیل اصلیشم احتمالا اینه که سال دیگه همین موقع تقریبا (ماه may) جایزه یک بلاک نصف میشه و میشه 6.25 بیتکیون در نتیجه اینا پلن رو 9 ماهه گذاشتن و احتمالا به زودی هم کلا برش میدارن تا باز مشخص بشه قیمت بیتکیون و وضعیت… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

با سلام و تشکر از نظر شما
در پایان مقاله ذکر کردیم که منبع مقاله ما نیستیم و صرفا ترجمه شده ولی ممنون از نظرتون.

علی

ادمین محترم بروز بودن لازمه حضور در بازار ارزهای مجازی است .آقای کیان میگویند که اطلاعات شما بروز نیست و شما پاسخ مع الفارق میدهید که منبع مقاله شما نیستید ایرادی که به شما وارد است اطلاعات تاریخ گذشته ای است که منتشر میکنید نه کل مطلب / محبت کنید بعد از ترجمه وقبل از قرار دادن مطلب بر روی خروجی سایت خودتان به سایت مرجع رجوع کنید و ببینید آیا شرایط و ظوابط تغییر کرده اند و یا خیر / ممنون خواهیم بود

ادمین سایت

با سلام و تشکر از انتقاد شما
ما همیشه تاریخ پست منتشر شده از منابعی که ترجمه میکنیم رو مد نظر قرار میدیم و این اطلاعات تاریخ گذشته نیستند و یه زمانی فروش هاشو طبق گفته آقای کیان بسته بود الان دوباره باز کرده ، ما هم زمان حال رو مورد بررسی قرار میدیم هرچند لازم بود اشاره ای به اینکه یه زمانی بسته بود میکردیم اما این پست به روز هستش.

علی

از بابت زحماتتان و انتقادپذیریتان تشکر میکنم اما اگر خودتان هم به سایت مراجعه کنید مشاهده خواهید کرد که بعضی از سرویس ها ارائه نمیشوند و انتظار ما از سایت وزین شما این است که اطلاعات شما آپ تو دیت تر باشد

ادمین سایت

ممنون
مجددا پیگیری خواهد شد اما در این حوزه به روز رسانی به دلیل تغییر سریع پلتفرم ها در بعضی مطالب ممکنه زمان بر باشه

Anonymous

یکی اگه فارم های ماینینگ به این بزرگی (ویدیو هایش تو یوتوب هس) داشته باشه چرا باید قدر هش رو برای فروش یا کرایه بزاره منظورم اینه که اگه از همه قدرت هش برای سود آوری است خودش استفاده کنه بهتر نیست؟
فرض کنید یه ریگ ماینینگ دارید به جای اینکه بخوابد ازش پول دربیارید شما دستگاه ها رو کرایه می دین
این سوال و از قسمت پشتیبانی سایت جنسیس ماینینگ هم پرسیدم و جوابی نگرفتم
این روش اصلا منطقی نیست و من خودم شخصا هیچوقت سرمایه‌ در اختیار این پلت فرم ها مثل جنسیس ماینینگ یا ماینر گیت نمی زارم
نظر شما چیه؟

ادمین سایت

یکی از دلایل پشت این کار میتونه پایین آوردن ریسک کار و علاوه بر این جنسیس ماینینگ استخراج ابری هم داره که از ریز قدرت پردازشی کاربران استفاده میکنه

فرشاد

سلام کانال تلگرام هم‌ قبلا این سایت رو معرفی کرده بود ولی من چون اعتماد نداشتم پول نذاشتم الان خیالم راحت شد

Reza

سلام من رفتم تو سایتش قراردادش یا۹ ماهست یا ۲ ساله قرارداد مادام العمر نبود میشه راهنماییم کنید شاید من اشتباه میکنم؟

ادمین سایت

بله پلن ها آپدیت شده و ۱۲ ماهه تبدیل به ۹ ماهه شده است

Iraj Ghaemmaghami

سلام اینا که توضیح دادین اصلا ماله سایت جنسیس ماینینگ نیست نمیدونم چجوری تحقیق کردین .. این توضیحاتی که در مورد تعرفه های سایت دادین اینا همش مربوط به آی کیو ماینینگ هست نه جنسیس ، کلا تو جنسیس تعرفه الماس اینا وجود نداره 😕 بعدشم ۱۲ ماهه بودن تعرفه های جنسیس که الان شدن ۹ ماهه ..

ادمین سایت

منبع مقاله ذکر شده و اطلاعات داده شده با وبسایت جنسیس همخوانی داره