استخراج

مروری بر جنسیس ماینینگ ؛ یکی از قدیمی‌ترین شرکتهای استخراج ابری!

شرکت جنسیس ماینینگ در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر مالک فارم‌های ماینینگ واقع در اروپا، آمریکا و آسیا است اما مکان دقیق این فارم‌ها به دلایل امنیتی برای عموم مردم بیان نشده است. جنسیس ماینینگ شفاف‌ترین شرکت استخراج ابری است و کلاهبرداری نیست. می‌توان گفت که این شرکت بزرگترین و محبوب ترین ارائه دهنده استخراج ابری بیت کوین، اتریوم و سایر کوین‌ها است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

جنسیس ماینینگ حتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا یا SEC در خصوص صندوق ماینینگ بیت کوین ثبت شده است.

  • نکته:
استخراج ابری سریعترین روش برای خرید بیت کوین نیست. خرید بیت کوین با کارت‌های اعتباری سریعترین روش این کار است. به خاطر داشته باشید که این موضوع بدان معنا نیست که جنسیس ماینینگ سودآور نیست، بلکه به معنای آن است که این شرکت خدمات خود را صادقانه ارائه می‌دهد. ذکر این نکته بسیار مهم است که قراردادهای ماینینگ قراردادهای مادام العمر هستند، یعنی آنکه تاریخ سررسید ندارند و تا زمانی که قرارداد سودآور باشد به استخراج و دریافت سود ادامه خواهید داد.

نحوه کار جنسیس ماینینگ چگونه است؟

طبق مطالب وبسایت جنسیس ماینینگ، این شرکت روشی آسان و ایمن برای خرید توان هش بدون سروکار داشتن با سخت افزارهای پیچیده و نصب نرم افزار است. جنسیس ماینینگ در ایجاد پربازده ترین و معتبرترین دستگاه های ماینینگ متخصص است و این دستگاه‌ها را برای اجاره در اختیار مشتریان خود می‌گذارد.

تنها کاری که باید انجام بدهید ایجاد حساب کاربری برای شروع استخراج است. پس از ثبت نام، اعتبار حساب خود را با بیت کوین، پیپال، کارت های اعتباری یا انتقال های الکترونیکی افزایش دهید و سپس برنامه استخراج مدنظر خود را انتخاب کنید.

قیمت گذاری

برای تازه واردان، قرارداد استخراج مادام العمر بیت کوین با ۱۰۰ گیگاهش در ثانیه (طرح طلایی) مناسب است که ۱۹ دلار هزینه دارد. این طرح به شما کمک می‌کند که متوجه شوید استخراج ابری چگونه کار می‌کند و سودآوری آن چگونه است.

اگر متوجه شدید که این طرح برای شما مناسب نیست و کم است می‌توانید قرارداد استخراج مادام العمر بیت کوین با ۲ هزار گیگاهش در ثانیه (طرح پرمیوم) را امتحان کنید که ۳۴۰ دلار هزینه دارد.

سومین و بزرگترین طرح موجود، قرارداد استخراج مادام العمر بیت کوین با ۱۰ هزار گیگاهش در ثانیه (طرح الماس) است که هزینه آن ۱۶۰۰ دلار می‌باشد.

چه کوین هایی می‌توان استخراج کرد؟

جنسیس ماینینگ کسب کوین‌های مختلف را برای شما امکان پذیر می‌سازد اما بستگی به این دارد که کدام قرارداد را خریداری می‌کنید. نگاهی به قراردادهای مختلف و کوین هایی که می‌توانید استخراج کنید می‌اندازیم.

با قراردادهای X11 می‌توانید کوین های زیر را استخراج کنید: بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین، دش، پیرکوین، استارت کوین و نیمکوین

با قراردادهای SHA-256 می‌توانید کوین های زیر را استخراج کنید: بیت کوین، لایت کوین، دش، زتاکوین و دارک کوین.

سودآوری

اگر قراردادهای جنسیس ماینینگ سودآور نباشد خریدن آنها نیز منطقی نیست.

با در نظر گرفتن این موضوع، سودآوری قراردادهای SHA-256 و‌ X11 را تحلیل می‌کنیم.

  •  لطفا توجه کنید:
عواملی که باعث می‌شوند یک قرارداد سودآور باشد دائما در حال تغییر است. قیمت هر کوین، سختی شبکه و هش ریت هر روز تغییر می‌کنند.

قراردادهای SHA-256: می‌توانید با یک تراهش در ثانیه هر روز انتظار کسب سود ۰.۰۰۰۳۷ بیت کوین را داشته باشید. هزینه این قرارداد ۰.۲۵ بیت کوین است که با در نظر گرفتن این سود، تقریبا ۶۷۰ روز طول می‌کشد تا هزینه اولیه جبران شود.

قراردادهای X11: می‌توانید با یک مگاهش در ثانیه هر روز انتظار کسب سود ۰.۰۰۰۰۲۷ بیت کوین را داشته باشید. هزینه این قرارداد ۰.۰۱۳۶ بیت کوین است که با در نظر گرفتن این سود، تقریبا ۵۰۰ روز طول می‌کشد تا هزینه اولیه جبران شود.

هم چنین این نکته نیز مهم است که به خاطر داشته باشید قراردادهای مادام العمر تا زمانی که سودآور باشند مقدار کمی هزینه نگهداری کسر می‌شود.

جنسیس ماینینگ از چه نظر با سایر ارائه دهندگان استخراج ابری متفاوت است؟

همانطور که قبلاً اشاره شد، جنسیس ماینینگ بزرگترین و محبوب‌ترین ارائه دهنده استخراج ابری است. جنسیس ماینینگ استخراج را به تجربه آسان و دلپذیری تبدیل کرده است. برای هر ماینری سرمایه گذاری قابل توجهی در سخت افزار ماینینگ نیاز است. اگر شما با جنسیس ماینینگ به استخراج ابری بپردازید دیگر مجبور نخواهید بود با مشکلات برپا کردن سخت افزار یا نگهداری از دستگاه‌های ماینینگ سروکار داشته باشید.

با وجود جنسیس ماینینگ این نکته را به یاد داشته باشید که به صورت آنلاین استخراج انجام می‌دهید بنابراین دیگر مجبور نخواهید بود با دستگاه‌های پر سروصدا که گرمای زیادی تولید می‌کنند درگیر شوید. هم چنین دیگر از کارمزدهای استخرهای ماینینگ خبری نیست. عاملی که بسیار مهم می‌باشد این نکته است که می‌توانید تصمیم بگیرید با توان هش خریداری شده می‌خواهید کدام کوین را با توان هش خریداری شده استخراج کنید. این امر به شما امکان می‌دهد تا توان هش کلی خود را برای استخراج کوین های مختلف تقسیم کنید.

این موضوع کاملا مشخص است که جنسیس ماینینگ در صدد ارائه خدمات به ماینرهای معمولی و سرمایه گذاران بزرگ است. در حال حاضر جنسیس ماینینگ بیش از ۳۰۰ هزار عضو دارد. نگرانی‌های جدی در خصوص این موضوع وجود دارد که آیا جنسیس ماینینگ قانونی است یا کلاهبرداری. اما پس از انجام تحقیقات کاملا مشخص شده است که این شرکت، کلاهبرداری نیست. این نکته بدان معنا نیست که جنسیس ماینینگ سودآور است بلکه به معنای آن است که این شرکت خدمات خود را صادقانه ارائه می‌دهد.

جنسیس ماینینگ برای ماینرهای ابری که می‌خواهند بدون داشتن نگرانی‌هایی در خصوص انتخاب استخر ماینینگ، سخت افزار، نرم افزار یا برپایی دستگاه در خانه استخراج کنند گزینه بسیار خوبی است.

کوین های مورد پشتیبانی در جنسیس ماینینگ

جنسیس ماینینگ پشتیبانی از زمان انفجار آلتکوین‌ها، کوین‌های بسیاری را به فهرست پشتیبانی خود افزوده است.

این پشتیبانی شامل بیت کوین، اتریوم، مونرو و ۲۴ کوین دیگر می‌شود.

تذکر: این مقاله صرفا ترجمه شده توسط تیم میهن بلاکچین است و منبع این مقاله نیز ذکر شده است و در قبال سرمایه گذاری کاربران، هیچ مسئولیتی بر عهده تیم میهن بلاکچین نیست.
آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۹/۳/۶

منبع
buybitcoinworldwide

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
32 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا