اخبار خارجی

به‌روز رسانی مرج اتریوم در شبکه آزمایشی Goerli انجام شد

سومین و آخرین فرآیند آزمایشی مرج اتریوم (Merge) روی شبکه آزمایشی گوئرلی (Goerli) با موفقیت انجام شد. بدین ترتیب همه چیز برای انجام فرآیند مرج روی شبکه اصلی در ماه سپتامبر فراهم شده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، شبکه آزمایشی گوئرلی اتریوم بالاخره با موفقیت لایه اجرایی اثبات کار (POW)‌ خود را با بیکن چین مبتنی بر اثبات سهام ادغام کرد. این پروسه با افزایش سختی کلی ترمینال‌های شبکه (TTD) به ۱۰,۷۹۰,۰۰۰ کامل شد. این فرآیند قرار است در اواسط سپتامبر (شهریور) بر روی شبکه اصلی اتریوم انجام شود.

اکنون شبکه گوئرلی ماینر ندارد و با ولیدیتور کار می‌کند. اگر به اتر اسکن شبکه آزمایشی گوئرلی سری بزنیم خواهیم دید که جای کلمه mined by با دریافت کننده کارمزد (Fee Recipient) عوض شده است.

پیش از این آپدیت Bellatrix در تاریخ ۴ آگوست (۱۳ مرداد) در Prater انجام شده بود. نسخه بیکن چین شبکه گوئرلی، پراتر (Prater) نام‌ دارد. حال با ادغام پراتر و گوئرلی می‌توان گفت پروسه مرج اتریوم در شبکه آزمایشی Goerli با موفقیت انجام شده است.

بدین ترتیب سومین شبکه آزمایشی اتریوم نیز با موفقیت این آزمایش را پشت سر گذاشت. پیش از این ۲ شبکه آزمایشی راپستن (Ropsten) و سپولیا (Sepolia) نیز با موفقیت مرج را پیاده‌سازی کرده بودند. اکنون باید منتظر ماند و دید که مرج روی شبکه اصلی در همان تاریخ اعلامی یعنی اواسط سپتامبر اجرایی خواهد شد یا این فرآیند زودتر انجام خواهد شد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا