اخبار اتریوماخبار بلاکچین

هش‌ریت شبکه اتریوم کلاسیک به بالاترین سطح تاریخ خود رسید

دیروز هش‌ریت شبکه اترکلاسیک (ETC) با رسیدن به سطح ۳۸.۳۷ تراهش بر ثانیه به بالاترین حد تاریخ خود رسید. این در حالی است که آپدیت مرج اتریوم در اواسط ماه سپتامبر (شهریور) قرار است اجرا شود و بسیاری از ماینرهای این شبکه در حال مهاجرت به شبکه اتر کلاسیک هستند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از نیوز بیت کوین، توان پردازشی (هش‌ریت) شبکه اتریوم کلاسیک با نزدیک شدن به ادغام مرج شبکه اتریوم در تاریخ ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) به رکورد ۲۷.۵۶ تراهش بر ثانیه دست یافته بود. اما تنها ۴ روز پس از این اتفاق توان پردازشی این شبکه با ۳۹٪ افزایش رکورد جدیدی (۳۸.۳۷ تراهش بر ثانیه) از خود به ثبت رساند.

نمودار هش‌ریت شبکه اتر کلاسیک منبع: کوین‌وارز
نمودار هش‌ریت شبکه اتر کلاسیک منبع: کوین‌وارز

استخرهای استخراج اترماین و پولین به ترتیب بیشترین سهم را در هش‌ریت این شبکه دارند که مجموعا حدود ۴۰٪ از این توان پردازشی را به خود اختصاص داده‌اند. این در حالی است که پروسه مهاجرت ماینرهای اتریوم آغاز شده است. برخلاف اتر کلاسیک افزایش قابل توجهی در هش‌ریت شبکه‌های رقیب مانند ریون کوین (RVN)، بیم (BEAM) و ارگو (ERGO) مشاهده نشده است که می‌تواند بیانگر این موضوع باشد که ماینرهای اتریوم شبکه اترکلاسیک را به عنوان گزینه اول خود برای مهاجرت انتخاب کرده‌اند.

مطابق گزارش پیشین میهن بلاکچین، اترماین بزرگترین استخر استخراج اتریوم به تازگی اعلام کرده است که از فورک‌های شبکه اتریوم پشتیبانی نمی‌کند و ماینرهای اتریوم این استخر پس از مرج باید به شبکه‌های جایگزین از جمله اتریوم کلاسیک مهاجرت کنند.

منبع
news.bitcoin

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا