اخبار بیت کویناخبار عمومی

بیت کوین به ۵ دلیل کاهش داشته است و به زودی احیا می شود!

به گفته جاناتان چیزمن – یک از شرکای شرکت سرمایه گذاری Distributed Global – بیت کوین به پنج دلیل اصلی کاهش یافت: روند کلان، غلبه حدس و گمان، قوانین نامعلوم، فروش استقراضی و کلاهبرداری.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

چون بازار ارزهای دیجیتالی به عنوان یک دارایی همچنان به پیشرفت در زیرساخت ها و مقررات ادامه می دهد، چیزمن توضیح داد که افزایش روزافزون تعداد سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی به عنوان ذخیره های مستحکم و قانونی شناخته خواهند شد.

او گفت:

برای برخی، اکنون حوادث حادتر هستند – ونزوئلا و ترکیه واضحترین نمونه هستند – و بدهی های بزرگ یک ریسک واقعی برای بسیاری از ارزهای رایج است. در جستجوی محل های جهانی برای سرمایه گذاری، طلا پدیده ای با ارزش و مفید بوده اما نوع کهنی از سرمایه گذاری محسوب می شود. یک محل سرمایه گذاری دیجیتال، هم عملی تر و هم ارتباط بیشتری با نسل در حال رشد جدید دارد.

عدم اطمینان قانونی و زیرساخت های ضعیف

تا سال ۲۰۱۸، زیربنایی که برای سرمایه گذاران سازمانی و معامله گران خرده فروش بزرگ هدف گذاری شده بود، تقریبا وجود نداشت. آخرین مانع میان سرمایه گذاران سازمانی و بازار ارزهای دیجیتالی این بود که  انحصار آن حذف نشده و ابزارهای قابل خرید و فروش عمومی بسیار کمی وجود داشت. همین امر می توانست تقاضای ارزهای دیجیتالی را از سوی سرمایه گذاران معتبر تسهیل کند. ضعف در زیرساخت های موجود و عدم اطمینان قانونی در مورد ارزهای دیجیتالی، مانع انتقال سرمایه های بزرگ از بازار مالی وسیع به بخش ارزهای دیجیتالی می شد.

از این رو، حباب بازار ارزهای دیجیتالی در سال ۲۰۱۸ شبیه به حباب های قبلی در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ بود که در آن زمان وحشت فروش ارزان که توسط دلالان و سرمایه گذاران شخصی در بازار ایجاد شده بود در حال اصلاح بود. ۸۰ درصد اصلاح بازار ارزهای دیجیتالی به همان شیوه گذشته اتفاق افتاد. اما بهبود مورد انتظار بازار به شدت با تلاش های قبلی متفاوت خواهد بود.

در گذشته، بیت کوین موفق به جذب سرمایه با بالاترین سطح پشتیبانی نشد و هیچ نشانه ای در راستای بهبود این مساله در بیش از دو سال نشان داده نشد. امسال بیت کوین سه تلاش برای خروج از سطح پشتیبانی ۶،۰۰۰ دلار انجام داده است، اگر چه ناکام بودند ولی بیت کوین از سطح پشتیبانی ۶،۰۰۰ دلار کمتر نشده است. اما، از آنجایی که چارچوب قانونی و راه حل های مورد اعتماد در بازار ارزهای دیحیتالی همچنان در حال بهبود یافتن است، موسسات بیشتری مایل به انجام یک ریسک بزرگ در این بازار هستند که هنوز در فاز اولیه خود قرار دارد.

چیزمن گفت:

رگولاتورها در سراسر جهان با چگونگی اداره مسئولانه و قانونی کریپتو در کشمکش بوده اند. رگولاتورها رویه ای را پیش گرفته اند که نشان می دهد آنها به نوآوری بالقوه احترام می گذارند. عدم اطمینان نظارتی به نوبه خود راه حل های مدیریت ریسک سرمایه گذاران سازمانی ، امکان بیمه دارایی و محافظت از سرمایه را کاهش داده است.

پیشرفت در کره جنوبی و ژاپن

در حال حاضر، کره جنوبی و ژاپن قوانین مربوط به ارزهای دیجیتالی و بلاک چین را برای کنترل صنایع کریپتو و بلاک چین معرفی کرده اند.

در ۸ سپتامبر، CCN گزارش داد که دولت ازبکستان تصمیم گرفته است که صرافی های ارزهای دیجیتالی، ICO ها و استخراج آن ها را قانونی کند.

همانطور که مایک نووگراتس – سرمایه گذار میلیاردر – پیش از این گفته است، ممکن است که افزایش قیمت طولانی مدت بعدی ارزهای دیجیتالی توسط موسساتی مانند صندوق های بازنشستگی هدایت شود.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا