آموزشیکیف پول

آموزش کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس – به روز رسانی firmware +ویدئو

با توجه به این که شرکت لجر، نسخه جدیدی از Firmware برای کیف پول سخت افزاری خود ارائه داده است و تعدادی از کاربران از ما خواستند که نحوه به روز رسانی کردن آن را آموزش دهیم. در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه به روز رسانی کردن Firmware کیف پول سخت افزاری لجر نانو آشنا کنیم.

قبل از این که به روز رسانی Firmware کیف پول سخت افزاری را شروع کنید، مطمئن شوید که ۲۴ کلمه بازیابی کیف پول در دسترس شما هست که اگر مشکلی به وجود آمد، نگرانی از بابت دارایی خود نداشته باشید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در گام اول، برنامه Ledger Manager را اجرا کنید. اگر این برنامه را ندارید، می توانید از سایت رسمی این شرکت، آن را دانلود کنید.

📥 دانلود برنامه Ledger Manager

بعد از اجرای این برنامه، اگر نسخه جدید Firmware برای کیف پول شما موجود باشد، مطابق تصویر زیر به شما نمایش داده می شود. برای به روز رسانی کردن Firmware شما می توانید بر روی دو قسمت مشخص شده کلیک کنید.

ledger manager

در گام بعدی شما با صفحه زیر روبرو می شوید که در این قسمت بایستی بر روی گزینه install کلیک نمایید.

ledger manager

در گام سوم شما با صفحه زیر مواجه می شوید. در این گام شما بایستی به پیغام اعلام شده در کیف پول سخت افزاری لجر خود توجه کنید. این پیغام در واقع از شما می خواهد که اجازه دهید برنامه Ledger manager بتواند این تغییر را در کیف پول شما اعمال کند.

با تایید کردن این درخواست، عملیات به روز رسانی کیف پول سخت افزاری شما، آغاز می شود. البته PIN code را باید دوباره وارد کنید.

بعد از اینکه Firmware به روز رسانی شد، پیغامی در کیف پول سخت افزاری نمایش داده می شود مبنی بر این که MCU Firmware دستگاه شما به روز رسانی نشده است. برای به روز رسانی کردن آن، شما بایستی اتصال دستگاه خود را با کامپیوتر قطع کنید و دوباره دستگاه را وصل کنید. البته دقت بکنید که در حین اتصال مجدد، شما باید کلید سمت چپ دستگاه خود را برای چند ثانیه نگه دارید. به محض اینکه این کلید را رها کنید، Bootloader نمایش داده می شود.

در این حالت شما بایستی تا زمانی که کیف پول سخت افزاری شما پیغام Firmware updated نداده است، منتظر بمانید. زمانی که این پیغام نمایش داده شد، شما می توانید از کیف پول سخت افزاری خود استفاده کنید.

البته شما باید نرم افزارهای مرتبط با دارایی های خود را مجدد بر روی کیف پولتان نصب کنید.

میهن بلاکچین توصیه‌ای برای ساخت هیچ کیف پول خاصی ندارد و این مطالب صرفا معرفی و آموزش کار با کیف پول‌های رمز ارزهاست.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

33 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا