آموزش کار با کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (قسمت دوم) – طریقه ارسال و دریافت ارزهای دیجیتالی +ویدئو

در این ویدئوی آموزشی، شما با نحوه کار کردن با کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger nano s) آشنا می‌شوید. همانطور که می‌دانید، کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس از تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می‌کند و این تعداد روز به روز در حال افزایش است. شما می‌توانید دارایی‌های خود را در صورتی که این کیف پول از آن‌ها پشتیبانی کند، به کیف پول خود منتقل کنید. با استفاده از کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس، شما قادر خواهید بود، ارزهای رمزنگاری شده را ذخیره، ارسال یا دریافت کنید.

برای انتقال دارایی‌های خود به این کیف پول، در اولین گام بایستی نرم افزار Ledger manager را از سایت سازنده کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس دریافت کنید. شما می‌توانید این نرم افزار را در بخش APPS مطابق تصویر زیر بیابید.

نرم افزار ledger manager

بعد از نصب این نرم افزار، شما می‌توانید از طریق مرورگر کروم آن را اجرا کنید. بعد از اجرای این نرم افزار، در صورتی که کیف پول سخت افزاری شما به کامپیوتر وصل باشد و PIN Code آن را به درستی وارد کرده باشید، Ledger manager می‌تواند با کیف پول شما ارتباط برقرار کند. شما از طریق این نرم افزار می‌توانید به تنظیمات کیف پول خود دسترسی داشته باشید. به طور مثال می‌توانید، قابلیت ذخیره سازی ارز رمزنگاری شده ریپل را به کیف پول خود اضافه کنید.

بعد از اضافه شدن این قابلیت، شما می‌توانید ارزهای رمزنگاری شده خود را به کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس منتقل کنید. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، برای بیت کوین، اتریوم و ریپل، نرم افزارهایی توسط سازنده این کیف پول سخت افزاری ساخته شده است. به طور مثال شما می‌توانید با نصب نرم افزار بیت کوین که با نام Ledger Wallet Bitcoin & Altcoins در این سایت قرار گرفته است، مطابق تصویر زیر به دارایی‌‌های بیت کوین موجود در کیف پول خود دسترسی پیدا کنید.

کیف پول بیت کوین

در واقع شما با استفاده از رابط گرافیکی این نرم افزار به محتویات کیف پول سخت افزاری خود که در بلاکچین ذخیره شده است، متصل شدید و می‌توانید بیت کوین دریافت، ارسال یا نگهداری کنید. در صورتی که بعد از راه اندازی این نرم افزار با تصویر زیر مواجه شدید به چند نکته دقت کنید.

۱- اتصال کیف پول خود را با کامپیوتر بررسی کنید.

۲- اگر کیف پول شما در حالت Lock قرار دارد، بایستی PIN CODE خود را وارد کنید.

۳- در نظر داشته باشید که بایستی در کیف پول سخت افزاری خود، ارز رمزنگاری شده بیت کوین را انتخاب کنید. (در کیف پول خود، ارز رمزنگاری شده بیت کوین را پیدا کنید. برای انتخاب کردن آن، ۲ کلید کیف پول خود را به صورت همزمان فشار دهید.)

کیف پول بیت کوین

برای ارسال بیت کوین می‌توانید مطابق تصویر زیر به قسمت Send بروید و متناسب با تراکنش خود، مقدار بیت کوین و کارمزد تراکنش را وارد کنید و آن را ارسال کنید. در این صورت تراکنش شما به شبکه ارسال خواهد شد و اگر تایید شود، تراکنش شما انجام خواهد شد.

ارسال بیتکوینبرای دریافت بیتکوین هم، شما می‌توانید با کلیک بر روی Receive، کلید عمومی خود را به دست آورید و آن را در اختیار ارسال کننده قرار دهید. البته باید دقت بکنید که کلید عمومی شما در کیف پول نرم افزاری با آدرس نمایش داده شده در کیف پول سخت افزاری مطابقت داشته باشد.

در صورتی که این مطابقت وجود داشت، بایستی آن را در کیف پول سخت افزاری خود تایید کنید.

دریافت بیتکوینالبته شما از رابط‌های کاربری دیگری هم می‌توانید به محتویات کیف پول خود، دسترسی داشته باشید. به طور مثال برای دسترسی به دارایی‌های اتر و توکن‌های خود می‌توانید از سایت Myetherwallet استفاده کنید.


54321
امتیاز 2.5 از 4 رای

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
امیرحسین باغبانباشی

سلام لطفا اموزش بدین چطور ریپل رو از لجر خارج کنیم با ای پی ایران

با سلام
آی پی براش مهم نیست، به راحتی میتونید خارج کنید.

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین