اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

مون بیم با پروتکل بین زنجیره‌ای LayerZero همکاری می‌کند

مون بیم، یکی از پاراچین‌های پولکادات، برای افزایش تعامل با وب ۳ با پروتکل LayerZero همکاری می‌کند. بدین ترتیب امکان فرستادن پیام بین مون بیم و بلاکچین‌های دیگر فراهم می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، شبکه پولکادات روز دوشنبه اعلام کرد مون بیم (Moonbeam) یکی از پاراچین‌های این بلاکچین، با پروتکل پیام‌‌رسان بین‌زنجیره‌‌ای لایه صفر (LayerZero) برای افزایش قابلیت تعامل با وب ۳ همکاری خود را آغاز کرده است.

بر اساس اطلاعات پلتفرم اتراسکن (Etherscan)، مون بیم، یک پروتکل بلاک چین لایه ۱ با ۹.۶ میلیون تراکنش ثبت شده، در حال حاضر از XCM، سرویس پیام‌رسان داخلی اکوسیستم پولکادات، استفاده می‌کند.

درک یو (Derek Yoo) از اعضای تیم توسعه‌دهنده مون بیم اظهار داشت همکاری با LayerZero، که ۶ میلیون دلار در دور سری A در ماه سپتامبر (شهریور) جمع آوری کرد، خدمات پیام‌رسانی گسترده‌تری را در زنجیره‌های مختلف مانند اتریوم، پالیگان و زنجیره هوشمند بایننس ارائه می‌دهد. یو معقتد است این قابلیت، توسعه‌دهندگان را تشویق می‌کند تا برنامه‌های خود را در مون بیم مستقر کنند.

پروژه LayerZero از ۲ بخش اساسی اوراکل و Relyar تشکیل می‌شود که اوراکل مورد اشاره پیام را از End Point بلاکچین مبدا تحویل می‌گیرد و توسط لایه Relayer آن را به برنامه مقصد در بلاکچین دیگر تحویل می‌دهد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا