اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

صرافی پولونیکس جفت‌های معاملاتی تتر و ۵ ارز دیجیتال دیگر را اضافه کرد

پولونیکس Poloniex – یکی از صرافی های مهم در صنعت ارز دیجیتال – جفت های معاملاتی USDT جدید معرفی خواهد کرد. افزودن جفت های تتر یکی از اولین تغییرات مهمی است که توسط شرکت سیرکل Circle اجرا شده است.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

این صرافی در حال حاضر اجازه معامله تتر با (۰x (ZRX، لیسک (LSK)، دوج کوین (DOGE)، گولم (GNT) و سیاکوین (SC) را می‌دهد. اخیرا قیمت دوج کوین افزایش یافته است و این امر باعث تعجب این جامعه شده است. بیشتر حجم معاملات حاصل از جفت های معاملاتی، مربوط به کوین USDT می‌باشد.

این فعالیت در دیگر پلتفرم ها نیز رخ داد که ناگهان علاقه شرکت سیرکل به کوین USDT را بیشتر کرد. این شناسایی جدید فرصت های بازار، ممکن است پلتفرم پولونیکس را در معرض توجهات قرار دهد.

استیبل کوین ها می توانند جایگزین ایده آلی برای معامله ارز فیات باشند. ارزش تتر همواره توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود. این امر می‌تواند بکار گیری هر ارز دیجیتالی که بتواند با USDT معامله شود را آسان کند. اما قابل توجه است که آلتکوین ها بخش کوچکی از بازار را تشکیل می دهد زیرا بیشتر معاملات تتر با بیت کوین و اتریوم انجام می شود.

اعتبار تتر بسیار بحث برانگیز است، زیرا متهم به دستکاری و تاثیر بر روی قیمت بیت کوین می‌باشد. اما به نظر می رسد این استیبل کوین مورد استفاده قرار گرفته است تا افزایشی را در بازار این آلتکوین از طریق معاملات ایجاد کند. از آنجایی که ارزهای دیجیتالی که در لیست پولونیکس قرار دارند حجم معاملات پایینتری دارند، دستیابی به چنین افزایش چشمگیری نمی تواند دور از ذهن باشد.

حتی اگر قیمت این ۵ ارز دیجیتال بالا رود، بدین معنا نیست که تتر ارزش آنها را دستکاری کرده است. احتمالا افزودن معاملات جدید با USDT، موجی از علاقه را در هفته های اول به وجود خواهد آورد. با این حال پس از اینکه بحث های پیرامون آن فروکش کرد، این ارزهای دیجیتالی متوجه خواهند شد که چگونه از کاهش قیمت جلوگیری کنند.

همکاری تتر با بازار آلتکوین ها می تواند برای این کوین و اعتبار آن سودمند باشد. زیرا پولونیکس صرافی معتبری است و افزودن جفت های استیبل کوین اعتبار بیشتری به جایگاه آن می‌بخشد.

منبع
coindoo

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا