اخبار کوتاه

مدیر عامل بیت کوین دات‌کام: دوج کوین بسیار بهتر از بیت کوین است

راجر ور (Roger Ver) سرمایه‌گذار اولیه بیت کوین و استارت آپ‌های مرتبط با بیت کوین و بنیان‌گذار پلتفرم Bitcoin.com است. او به خاطر تبلیغ بیت کوین به “مسیح بیت کوین” معروف شده است. وی در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده است که دوج کوین بسیار بهتر از بیت کوین است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، راجر ور در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ اعلام کرد که از نظر او DOGE بسیار بهتر از BTC است. از دید او دوج کوین بسیار ارزان‌تر (اشاره به کارمزد شبکه) و قابل اطمینان‌تر از بیت کوین است. وی افزود که دیگر به شکل گذشته طرفدار بیت کوین نیست چرا که اعتقاد دارد این رمزارز از هدف اولیه خود یعنی پولی متفاوت با شکل سنتی، منحرف شده است.

این چهره سرشناس همچنین نسبت به بیت کوین ماکسیمالیست‌هایی نظیر مایکل سیلور انتقاد کرد. وی علاوه بر دوج کوین، ۲ رمزارز لایت کوین و بیت کوین کش را به عنوان ارزهایی با پتانسیل جایگزین شدن به جای BTC معرفی کرد.

راجر ور ضمن تمجید از حمایت‌های ایلان ماسک از دوج کوین افزود که تعداد تراکنش‌های انجام شده در شبکه بیت کوین به عنوان بزرگترین رمزارز بسیار پایین است که در صورت جایگزینی DOGE، این نقیصه برطرف می‌شود. او از خرید توییتر توسط ایلان ماسک نیز حمایت کرد و افزود که پس از این اتفاق توییتر فضای بازتری پیدا خواهد کرد و از دست برخی سانسورها خلاص خواهد شد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا