اخبار خارجی

شیپ شیفت (ShapeShift) توکن ERC-20 بدون کارمزد عرضه می کند!

پلتفرم شیپ شیفت (ShapeShift) اکنون به کاربران خود، معاملات بدون کارمزد با توکن ERC-20 خود را ارائه می‌دهد.

پلتفرم معاملاتی شیپ شیفت امروز اعلام کرد که معاملات بدون کارمزد محدود را از طریق توکن FOX خود ارائه می‌دهد. شیپ شیفت امیدوار است مشوق های این توکن، کاربران را از صرافی های متصدیانه به سمت خود جلب کند.

تمام کاربرانی که در شیپ شیفت ثبت نام کرده اند در ابتدا ۱۰۰ توکن FOX به طور رایگان دریافت خواهند کرد. هر توکن برای دارنده خود ۱۰ دلار معامله رایگان را تا ۳۰ روز امکان پذیر می‌سازد. در واقع، این موضوع بدان معنا است که اگر از تمام توکن های خود طی ۳۰ روز استفاده کنید، در دوره ۳۰ روز بعد مجددا فعال خواهند شد. کاربرانی که با ورود به حساب خود در پلتفرم شیپ شیفت به انجام معاملات می‌پردازند، توکن FOX بیشتری دریافت خواهند کرد که ۰.۲۵ درصد ارزش معامله می‌باشد.

اریک وورهیس (Erik Voorhees) مدیرعامل شیپ شیفت به نشریه بیت کوین مگزین (Bitcoin Magazine) گفت:

اگر توکن FOX داشته باشید، معاملات برای شما رایگان است. تمام کاربران هنگام ایجاد حساب، توکن FOX رایگان دریافت می‌کنند. بنابراین انجام معاملات در واقع برای همه رایگان است. تنها محدودیت، حجم معاملات در ماه می‌باشد. هر توکن FOX در هر ۳۰ روز، ۱۰ دلار معاملات بدون کارمزد را امکان پذیر می‌سازد. بنابراین اگر ۱۰۰ توکن FOX داشته باشید، می‌توانید در هر ۳۰ روز تا ۱۰۰۰ دلار معاملات بدون کارمزد انجام دهید. نکته مهم این است که کاربران مجبور نیستند توکن های FOX خود را خرج کنند یا از دست بدهند، بلکه صرفا داشتن این توکن ها، معاملات بدون کارمزد را امکان پذیر می‌سازد.

وورهیس هم چنین مشخص کرد که شیپ شیفت این توکن ERC-20 را نمی‌فروشد و هیچ جفت ارز معاملاتی با آن ارائه نخواهد داد، هرچند اگر تقاضای زیادی برای آن باشد ممکن است به فروش آن بپردازد. برخلاف سایر توکن صرافی ها نظیر BNB از صرافی بایننس و HT از صرافی هیوبی که به صورت نقدی معامله می‌شوند، توکن FOX به گفته وورهیس یک “دارایی دائمی” است، یعنی کاربران مجبور نیستند آن را خرج کنند یا بسوزانند تا از معاملات بدون کارمزد بهره مند شوند. طبق گفته وورهیس، توکن FOX تنها دارایی است که دسترسی به معاملات بدون کارمزد ارز دیجیتال را امکان پذیر می‌سازد، در حالی که سایر توکن صرافی ها فقط تخفیف ارائه می‌دهند.

تغییر چهره شیپ شیفت

شیپ شیفت در ابتدا به عنوان گزینه معاملات بدون نیاز به تایید هویت عرضه شد و احتمالا در پاسخ به اینکه به عنوان قطبی برای پولشویی معروف شد، در پاییز ۲۰۱۸ تایید هویت مقدماتی را به پلتفرم خود افزود.

اخبار عرضه توکن شیپ شیفت در سالی منتشر شده است که این صرافی، زیرساخت معاملاتی خود را اصلاح کرده است. در ماه جولای ۲۰۱۹، پلتفرم غیرمتصدیانه جدید و بهبود یافته ای توسط این شرکت عرضه شد. در این مدل جدید، کاربران می‌توانند از کیف پول سخت افزاری ترزور (Trezor) یا کیپ‌کی (KeepKey) برای انجام معاملات استفاده کنند. اخیرا نیز کیف پول پورتیس (Portis) برای اتریوم و توکن های ERC-20 به این پلتفرم اضافه شده است.

وورهیس در این خصوص گفت: شیپ شیفت جدید بدون شک اولین پلتفرم ارز دیجیتال چند زنجیره ای غیرمتمرکز می‌باشد. این پلتفرم به اساس کنترل امور مالی توسط خود کاربران تبدیل می‌شود و مفتخر به ارائه آن هستیم.

وورهیس معتقد است که توکن FOX قطعه بعدی پازل تشویق کاربران ارز دیجیتال برای ورود به این مدل غیرمتصدیانه می‌باشد.

وی در مصاحبه اخیر خود گفت:

امیدواریم با تبدیل شدن به یک رقیب قدرتمند در خصوص قیمت ها، بتوانیم در جذب کاربران به مدل غیرتصدی کمک کنیم. شیپ شیفت همواره در تلاش برای تصدی ارزهای دیجیتال توسط کاربران بوده است و اکنون امنیت و قیمت گذاری و نقدینگی بسیار خوب یکجا جمع شده اند.

 

منبع
bitcoinmagazine

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا