اخبار خارجی

شعار تبلیغاتی یا واقعیت؛ ترون به زودی از EOS پیشی می گیرد!

ترون اخیرا نشست niTROn 2019 را برگزار کرد.‌ در این نشست، تیم ترون ادعاهای بزرگی را مطرح کرد. جاستین سان موسس و مدیر ارشد اجرایی بنیاد ترون، با تشویق حضار این رویداد را افتتاح کرد.

با این حال، موضوعی که توجه افراد را به خود جلب کرد گزارش مارکوس ژائو سرپرست زنجیره عمومی ترون در خصوص توسعه های اخیر و برنامه های آینده برای شبکه این ارز دیجیتال بود. پس از مطلع کردن شرکت کنندگان در‌ خصوص توسعه های در دست اقدام و توسعه های آتی، ژائو به اهمیت بازخورد حضار و جامعه ترون تاکید کرد. وی گفت که ترون برای دستیابی به غیرمتمرکزسازی تیم توسعه و جذب توسعه دهندگان جدید، به جامعه خود گوش فرا خواهد داد.

لی کونگ (Li Cong) رییس جامعه توسعه دهندگان ترون درباره این موضوع صحبت کرد که این شبکه چگونه به توسعه دهندگان کمک می‌کند تا در مسیر خود در بلاک چین موفق شوند. طبق سخنان کونگ، ترون نه تنها یک پروتکل بلکه یک پلتفرم و اکوسیستم است. وی هم چنین اعلام کرد که با وجود ۱۴۵ برنامه غیرمتمرکز و بیش از ۳ هزار توسعه دهنده، این شبکه به زودی در تمامی جوانب از EOS پیشی خواهد گرفت.

طبق بیانیه سان، وی مدعی شده است که در سال جاری بیش از ۲ هزار برنامه غیرمتمرکز در بازار ترون وجود خواهد داشت. این شبکه آماده پذیرش برنامه های غیرمتمرکز است. بنابراین، در حالی که افری شودن به توسعه دهندگان شبکه اتریوم در خصوص اجرای برنامه های غیرمتمرکز بر بستر اتریوم هشدار داده است، سان توسعه دهندگان شبکه خود را به اجرای برنامه های غیرمتمرکز خود بر بستر شبکه ترون دعوت می‌کند. دلیل هشدار افری شودن به توسعه دهندگان، ظرفیت محدود اتریوم است.

سان از این فرصت استفاده کرد تا بیان کند که درب های شبکه ترون به روی توسعه دهندگان باز است و این شبکه به دنبال ایجاد اکوسیستمی بهتر برای توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز است.

ترون اخیرا گزارش هفتگی خود را منتشر کرد و سان در خصوص رشد این شبکه توییت کرد:

برنامه های غیرمتمرکز ترون نسبت به هفته گذشته به تعداد ۱۴۲ برنامه می‌باشد و رشد هفتگی آن ۲۰ درصد است. مجموع حساب های موجود در شبکه ترون به ۱.۴۲ میلیون حساب و تراکنش های روزانه به ۳ میلیون تراکنش رسیده است که بیانگر رشدی سریع برای ترون می‌باشد.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا