مبتدی سیستم‌های کسب درآمد

معرفی ایردراپ های هفته؛ ایردراپ‌های ۳ و ۶ خرداد را چگونه دریافت کنیم؟

عرضه توکن‌های رایگان که به آن ایردراپ می‌گویند، توسط بیشتر پروژه‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود. معمولا پروژه‌های Defi، توکن‌های NFT و بازی‌های بلاکچینی از Airdropها برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند. این نوع کمپین‌ها برای کسب درآمد کاربران نیز کاربرد دارند و کاربران می‌توانند این توکن‌های رایگان را بفروشند. از همین رو تیم میهن بلاکچین در روزهای سه‌شنبه به معرفی Airdropهای معتبر می‌پردازد تا شما نیز بتوانید از این روش استفاده کنید. در این مقاله، به معرفی ایردراپ پلتفرم ApeNFT و بازی Meta Soccer می‌پردازیم. با میهن بلاکچین همراه باشید.

معرفی ایردراپ Meta Soccer

معرفی ایردراپ Meta Soccer
منبع: MetaSoccer

Meta Soccer یک متاورس فوتبال مبتنی بر شبکه پالیگان است که شما می‌توانید تیم خود را مدیریت کنید و از این راه کسب درآمد کنید. روش‌های کسب درآمد از این بازی، این موارد هستند:

 • برنده شدن در مسابقات (شبیه‌سازی شده بر اساس آمار). این مسابقات Career Mode (که با بازیکنان دیگر بازی می‌کنید) و Friendly Mode (که با هوش مصنوعی یا CPU بازی می‌کنید) هستند. 
 • به اتمام رساندن فصل با رتبه بالا در کاپ یا لیگ Career Mode.
 • فروش بازیکنان.
 • اجاره دادن بازیکنان به دیگر تیم‌ها به مدت محدود.
 • دریافت کمیسیون از فروش بازیکنان خود در آینده. 
 • فروش مربیانی که توسط اعضای تیم شما تمرین داده شده‌اند.
 • دریافت اسپانسرشیپ برای تیم خود زمانی که به محبوبیت رسید. 
 • اجاره استادیوم خود به تیم‌های دیگر.
 • فروش بلیت.

در این بازی، شما در دو نقش می‌توانید ظاهر شوید: 

۱. به‌عنوان مالک تیم: می‌توانید تیم خود را داشته باشید و بازیکنان تیم خود را اجاره یا خرید کنید، آنها را مدیریت کنید، بازیکنان جدید را کشف کنید، آنها را بفروشید یا اجاره دهید و امور مالی تیم را مدیریت کنید. هدف اصلی شما این است که بهترین بازیکنان را تربیت کنید و به رده‌های بالا برسانید. 

۲. به‌عنوان مدیر تیم: هدف شما این است که پتانسیل و توانایی‌های بازیکنان را با تمرین دادن، انتخاب استراتژی مناسب برای هر بازی و حفظ کردن بازیکنان در بهترین حالت خود، به بالاترین حد برسانید. 

البته می‌توانید هر دو نقش را نیز همزمان داشته باشید. 

درست مثل فوتبال واقعی، فوتبالیست‌های Meta Soccer با رقابت کردن و بازی کردن تجربه و مهارت به‌دست می‌آورند. تمام بازیکنان دارای سن و سال مشخص هستند و از یک سن به بعد، عملکرد آنها رو به افول می‌گذارد. 

تمام دارایی‌های این بازی بر اساس استاندارد ERC-721‌ ساخته شده‌اند. بنابراین شما مالک آنها هستید و می‌توانید آنها را در مارکت بازی یا دیگر بازارهای NFT خرید و فروش کنید. 

توکن‌های بازی MetaSoccer

این بازی دو توکن به نام‌های MSU و MSC دارد: 

توکن MetaSoccer Universe (MSU)

این یک توکن ERC-20 است که در متاورس بازی، نقش اصلی را بازی می‌کند. MSU برای خرید و فروش، مینت کردن دارایی‌های جدید و غیره به‌کار می‌رود. هولدرهای این رمزارز می‌توانند در رای‌گیری‌های حاکمیتی مانند توسعه نقشه راه، تعیین مقدار سرمایه DAO که توسعه‌دهندگان می‌توانند هر ماه استفاده کنند و غیره مشارکت کنند. 

توکن MetaSoccer Cash (MSC)

این توکن برای پایدار نگه داشتن اقتصاد و ایجاد تنوع در منبع جوایز بازی طراحی شده است. توکن MSC به‌عنوان پاداش اصلی برای بخش‌های پایین‌تر بازی استفاده می‌شود و از آن برای انجام اقداماتی مانند ارسال Scoutها برای یافتن بازیکنان جدید و مربی‌گری آنها استفاده می‌شود. البته در هر دوی این حالت‌ها، به توکن MSU نیز نیاز دارید. 

توکن‌های MSC و MSU به عنوان پاداش‌های داخل بازی به شما عرضه می‌شوند. کل عرضه رمزارز MSC ۳۰ میلیون است و کل این توکن‌هایی که در بازی خرج می‌شوند، سوزانده می‌شوند. این ارز در سوشی سواپ قابل معامله است. 

اطلاعات مربوط به ایردراپ Meta Soccer

در کل ۸۵ NFT به ارزش ۶۰ هزار دلار بین ۸۵ نفر عرضه می‌شود و به هر نفر ۱ توکن بی‌همتا تعلق می‌گیرد. 

این ایردراپ در تاریخ ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) شروع شده و تا ۲۴ می (۳ خرداد) ادامه دارد.

برای شرکت در این ایردراپ باید آدرس پالیگان خود را ارائه دهید.  

نحوه شرکت در ایردراپ بازی MetaSoccer

برای مشارکت در قرعه‌کشی ایردراپ متاساکر ابتدا وارد این لینک شوید. همانطور که می‌بینید، گزینه Join This Airdrop غیرفعال است. 

نحوه شرکت در ایردراپ بازی MetaSoccer
نحوه شرکت در ایردراپ بازی MetaSoccer منبع: Coinmarketcap

برای فعال کردن این گزینه، وارد اینجا شوید، کیف پول خود را با شبکه پالیگان به سایت متصل کنید و بخش‌های مختلف آن را بررسی کنید. 

 نحوه شرکت در ایردراپ بازی MetaSoccer
نحوه شرکت در ایردراپ بازی MetaSoccer منبع: Coinmarketcap

اکنون این کارها را انجام دهید: 

 • MSU را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید. 
 • MetaSoccer را در توییتر فالو کنید.
 • در کانال‌های تلگرام بازی جوین شوید. 
 • سرور دیسکورد متاساکر را فالو کنید. 
 • کانال یوتیوب این بازی را سابسکرایب کنید. 
 • پست ایردراپ را ریتوییت کنید.
شرکت در ایردراپ بازی متاساکر
شرکت در ایردراپ بازی متاساکر منبع: Coinmarketcap

معرفی ایردراپ ApeNFT

معرفی ایردراپ ApeNFT
منبع: ApeNFT

ApeNFT یک پلتفرم آثار هنری NFT است که هدف آن آوردن آثار هنری سطح جهانی به دنیای NFTها و همچنین کمک به رشد هنرمندان آثار بی‌همتاست. این پروژه در سال ۲۰۲۱ در سنگاپور راه‌اندازی شده است. 

آثار هنری این پلتفرم روی شبکه‌های ERC-721 و TRC-721 قرار می‌گیرند. توکن حاکمیتی این پلتفرم NFT نام دارد و روی شبکه‌های اتریوم، ترون، بایننس اسمارت چین و هکوچین قرار دارد. 

کامیونیتی ایپ ان اف تی می‌توانند با استفاده از توکن NFT به پروپوزال‌های مختلف رای دهند و کاربرانی که بیش از ۴,۹۹۹,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن هولد کرده باشند، می‌توانند پروپوزال بنویسند و به پلتفرم ارائه دهند تا به رای گذاشته شود. 

همچنین دارندگان این توکن می‌توانند در ایردراپ‌های این توکن و تقسیم سودهای پلتفرم شریک شوند.

در مارکت پلیس این پلتفرم شما می‌توانید NFTهای مختلف را نیز خریداری کنید و با اتصال کیف پول Tronlink توکن‌های بی‌همتای خود را بسازید. برای مطالعه کامل درباره ApeNFT، مقاله زیر را مطالعه کنید. 

اطلاعات مربوط به ایردراپ ApeNFT

۴۵,۴۵۴,۵۴۵,۴۵۴ توکن NFT در بین ۱۰۰۰۰ نفر توزیع می‌شود و به هر کدام ۴,۵۴۵,۴۵۴ توکن تعلق می‌گیرد. این کمپین از ۱۳ می (۲۳ اردیبهشت) آغاز شده و تا ۲۷ می (۶ خرداد) ادامه دارد. 

برای مشارکت در این ایردراپ باید آدرس کیف پول ترون (TRC-20) خود را وارد کنید.

نحوه شرکت در ایردراپ ایپ ان اف تی

ابتدا وارد این لینک شوید. گزینه Join This Airdrop مانند ایردراپ MetaSoccer غیرفعال است. برای فعال کردن گزینه، وارد سایت ApeNFT شوید، کیف پول ترون لینک خود را متصل کنید و بخش‌های مختلف سایت را بررسی کنید. 

نحوه شرکت در ایردراپ apenft
نحوه شرکت در ایردراپ ApeNFT منبع: Coinmarketcap

این تسک‌ها را انجام دهید تا در قرعه‌کشی شرکت کنید.

 • ApeNFT را در واچ لیست کوین مارکت کپ خود قرار دهید. 
 • اکانت توییتر ایپ ان اف تی را فالو کنید. 
 • پست ایردراپ را ریتوییت کنید و ۳ نفر از دوستان خود را تگ کنید. 
 • به گروه تلگرامی این پلتفرم بپیوندید. 
 • در سرور دیسکورد ApeNFT جوین شوید. 
نحوه شرکت در ایردراپ ApeNFT
نحوه شرکت در ایردراپ ApeNFT منبع: Coinmarketcap

آیا کاربران ایرانی می‌توانند در این ایردراپ‌ها شرکت کنند؟

سایت Coinmarketcap در حال حاضر اعلام نکرده که کاربران ایرانی نمی‌توانند در این سایت فعالیت کنند؛ پس می‌توانید به‌راحتی در ایردراپ‌هایی که این پلتفرم معرفی می‌کند، شرکت کنید؛ البته دقت داشته باشید که شاید سایت پلتفرمی که باید آن را بررسی کنید، با آی پی ایران مشکل داشته باشد؛ پس برای بررسی سایت‌ها از VPN استفاده کنید. 

جمع‌بندی

هر سه‌شنبه، ما چند ایردراپ معتبر را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید در قرعه‌کشی آنها مشارکت کنید. ایردراپ‌ها هم برای پروژه‌ها و هم برای کاربران مفید هستند. در این مقاله به معرفی ایردراپ های Meta Soccer و ApeNFT پرداختیم. به نظر شما در آینده نیز تبلیغات پروژه‌ها به‌صورت ایردراپ خواهد بود؟ آیا از این روش می‌توان درآمد مناسبی به‌دست آورد؟

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا