اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

حقوق ۹۰٪ کارکنان بایننس با توکن BNB پرداخت می شود!

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل شرکت بایننس به مایکل آرینگتون بنیانگذار  TechCrunch اعلام کرد که ۹۰ درصد از کارکنان این صرافی حقوق خود را با توکن BNB دریافت می‌کنند.

آرینگتون در توییتر خود نوشت:

CZ این هفته مطلب جالبی به من گفت، ۹۰ درصد کارکنان بایننس تصمیم گرفته اند حقوق خود را با توکن های BNB دریافت کنند. چه کارکنان باهوشی!

BNB که آن را با نام بایننس کوین (Binance Coin) نیز می‌شناسند، توکن شرکت بایننس می‌باشد. بایننس بزرگترین صرافی (اکسچنج) ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات دنیاست. این شرکت توکن BNB را به منظور جمع آوری وجوه مالی و بودجه برای توسعه این صرافی در سال ۲۰۱۷ بین مردم توزیع کرد و آن را با سود حاصل از کسب و کار خود دوباره خریداری کرد.

CZ طی صحبت با آرینگتون اعلام کرد که ۹۰ درصد از کارکنان بایننس خودشان انتخاب کرده اند که برای مشارکت با این شرکت توکن BNB دریافت کنند و بایننس را به یکی از معدود شرکت های تجاری تبدیل کنند که به اکثر کارکنان خود کریپتو می‌پردازد.

طی چند ماه گذشته، شرکت ها و پروژه های مختلفی سعی کرده اند تا با پذیرش و به کارگیری ارزهای دیجیتال و برنامه های غیرمتمرکز، نمونه‌ای برای روند رایج ایجاد کنند.

برای مثال ETHBerlin که بزرگترین نشست و کنفرانس اتریوم در آلمان است به طور داوطلبانه تمام خدمات متمرکز خود را با موارد غیرمتمرکز جایگزین کرده است. ETHBerlin از اوایل ماه آگوست به استفاده از برنامه های غیرمتمرکز برای پخش مستقیم رویدادها، رزرو هتل برای سخنرانان و انجام امور مربوطه روی آورده است. تیم ETHBerlin اعلام کرد ما به عنوان یک جامعه جهانی که پابه‌پای اکوسیستم موجود مدام در حال تکامل می‌باشیم باید به این نکته واقف باشیم که تنها جذب این آموزه ها و تکرار آن‌ها کافی نیست. این تیم می‌افزاید که به کارگیری کلی اقدامات مبتنی بر بلاک چین و کریپتو فقط هنگامی مثمر ثمر واقع خواهد شد که پروژه ها، شرکت ها و موسسات حاضر در حوزه کریپتو با تمام توان، فرآیند پذیرش و به کارگیری را آغاز کنند.

تیم بایننس علاوه بر پرداخت BNB به کارکنان خود، طرح های مختلفی از جمله توسعه یک صرافی غیر متمرکز و یک شتاب دهنده پروژه بلاک چین را هدایت می‌کند تا پایداری اکوسیستم ارز دیجیتال جهانی را بهبود بخشد.

تنها شرکت چند میلیارد دلاری که به کارمندان خود حق انتخاب می‌دهد که حقوق خود را به صورت ارز دیجیتال دریافت کنند گروه ژاپنی GMO می‌باشد که یکی از بزرگترین شرکت های حوزه فناوری این کشور است. گروه GMO از زمان تاسیس تجارت ماینینگ ارز دیجیتال خود و تولید تجهیزات استخراج (ماینینگ) بیت کوین، به کارمندان خود حق انتخاب داده است که حقوق خود را به صورت کریپتو دریافت کنند. این شرکت در ماه دسامبر سال گذشته بیان کرد که گروه اینترنتی GMO با اقدامات تبلیغاتی و بازاریابی مرتبط با ارز دیجیتال، درصدد توسعه ارز دیجیتال در جهان خواهد بود.

ارزهای دیجیتال ارزهای یکپارچه‌ای می‌باشند که توسط گروه غیرمتمرکزی از کاربران، اپراتورهای گره‌ها، ماینرها و توسعه دهندگان اداره می‌شود. در ارزهای دیجیتال هیچگونه مسئول متمرکزی وجود ندارد که ارزش، کاربرد و پذیرش دارایی دیجیتال را تعیین کند.

برای اینکه ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین و اتریوم به طور گسترده مورد پذیرش قرار گیرد، شرکت های حاضر در حوزه کریپتو باید مقدماتی تدارک ببینند تا پتانسیل سیستم های غیرمتمرکز را نشان دهند.

منبع
ccn

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا