اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

ویژگی جایزه دهی جدید مرورگر بریو (Brave) و افزایش قیمت توکن بت (BAT)!

بریو (Brave) که مرورگری اینترنتی بر اساس ارز دیجیتال است و توسط برندان آیک موسس فایرفاکس ایجاد شده، بیانیه شگفت انگیزی اعلام کرد و به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۹ را با جنجال زیادی آغاز کرده است. این شرکت در سایت رسمی خود بیان کرد که در حال بررسی و آزمایش “انتخاب تبلیغات داخل برنامه در بخش توسعه دهندگان نسخه وب این مرورگر” می باشد.

تیم Brave به دلیل مبهم بودن این اصطلاح، اطلاعات بیشتری درباره این طرح داده است. در واقع، همانطور که در مقاله سایت بریو (Brave) بیان شده است، این مدل تبلیغات جدید باعث خواهد شد که تمام کاربران توکن بت (BAT) و جوایز دیگری دریافت کنند.

این قابلیت جدید که به اسم جایزه بریو (Brave Rewards) خوانده می‌شود، ۷۰ درصد درآمد حاصل از تبلیغات را به کاربرانی ارائه می‌دهد که اعلام موافقت به مشاهده تبلیغات کرده اند. ۳۰ درصد باقی مانده از درآمد تبلیغات وارد خزانه تیم بریو (Brave) می‌شود. این امر ممکن است بحث برانگیز باشد اما اقدامی ضروری برای بقای بلند مدت پروژه بلاک چین بریو (Brave) است.

جایزه ها از طریق نسخه های توسعه دهنده و آزمایشی مرورگر در دسترس خواهد بود. این قابلیت نوآورانه وارد رایانه های عمومی نمی‌شود بلکه نحوه عملکرد آن در ویدئو کوتاه زیر نشان داده شده است.

تیم بریو (Brave) بیان کرد که کاربران این مرورگر می‌توانند انتظار داشته باشند که با این روش سالانه حدود ۶۰ الی ۷۰ دلار کسب کنند و پیش بینی های اولیه آن ها حاکی از آن است که تا سال ۲۰۲۰ این رقم می‌تواند به ۲۲۴ دلار در سال برسد.

هرچند کسب ۲۲۴ دلار در سال فقط با مشاهده تبلیغات به نظر خیلی خوب است، اما همانند تمام مواردی که ظاهر خوبی دارند این مورد نیز نکته خاص خود را دارد. در زمان تهیه این خبر، بریو (Brave) برداشت توکن بت (BAT) از مرورگر را امکان پذیر کرده است، چرا که این شرکت می‌خواهد کاربران به تولیدکنندگان محتوای محبوب خود جایزه دهند.

پس از فعال شدن موفقیت آمیز این قابلیت، بریو در صدد فعال کردن تبلیغات منتشرکنندگان است که به تولیدکنندگان محتوا امکان خواهد داد تا در صفحات خود گزینه “تبلیغات خصوصی” ایجاد کنند. این شرکت سپس به توضیح قابلیت تبلیغات بریو و کاربردها و مزایای آن پرداخت و نوشت:

با تبلیغات بریو (Brave)، شکل جدیدی به سیستم تبلیغات آنلاین می‌دهیم که در سال های اخیر بلااستفاده و بی اثر شده بود. کاربران به سمت برنامه های مسدود کننده تبلیغات روی آورده اند تا حریم خصوصی خود را از تبلیغاتی محافظت کنند که آن ها را پیگیری می‌کنند و گاهی اوقات نیز سیستم های آن ها را آلوده می‌کند. منتشرکنندگان نیز در زمینه کسب درآمد از تبلیغات با مشکلات جدی مواجه شده اند تا کیفیت محتواهای خود را حفظ کنند.

همچنین قابل ذکر است که این ویژگی جدید در نسخه بتا و آزمایشی خود قرار دارد. توکن بت نیز اخیرا پس از حمایت صرافی کوین بیس با افزایش قیمت چشمگیری مواجه شد. در حال حاضر ارزش بت ۰.۱۲۵ دلار است و طی ۲۴ ساعت با معرفی این ویژگی بت ۳ درصد افزایش قیمت یافته است. این ارز دیجیتال ۳۶ مین ارز محبوب در این بازار است و طی ۲۴ ساعت گذشته از بیت کوین، ریپل و اتریوم عملکرد بهتری داشته است.

منبع
ethereumworldnews

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا