اخبار کوتاه

بازار NFT بایننس عرضه اولیه بازی‌ها را برگزار می‌کند

بازار NFT صرافی بایننس به اسم Binance NFT، عرضه اولیه توکن بازی رایانه‌ای (IGO) را برای مشتریانی که می‌خواهند در پروژه‌های گیمینگ NFT سرمایه‌گذاری کنند امکان‌پذیر می‌سازد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از فورکست، عرضه اولیه توکن بازی (IGO) شامل مجموعه‌های NFT از پروژه‌های برتر گیمینگ است که به طور انحصاری در بازار NFT بایننس در دسترس هستند. این NFT ها شامل دارایی‌های داخل بازی نظیر مجوزهای دسترسی اولیه به بازی‌های رایانه‌ای، اسلحه‌ها و لباس‌ها و پوسته‌های جدید است. مجموعه‌های NFT از طریق مزایده، قیمت ثابت یا جعبه‌های شانس عرضه می‌شوند و IGO ها قابل اجرا در چندین دوره هستند، به طوری که در هر دوره، دارایی‌های مختلفی در دسترس باشد.

هلن های (Helen Hai) رییس بازار NFT بایننس گفته است:

از طریق ایردراپ‌های IGO، بازار NFT بایننس جامعه جهانی کریپتو را به بازی‌های برتر بلاک چین و دارایی‌های باکیفیت درون بازی متصل می‌کند. بازار NFT بایننس مرکزی مخصوص برای پروژه‌های گیمینگ نویدبخش است که می‌توانند بازی‌های خود را توسعه دهند و جامعه‌های مختلفی ایجاد کنند. هدف ما کمک به شکوفایی صنعت گیمینگ و توسعه و ترویج بیشتر این عرصه است.

اولین IGO بازار NFT بایننس به اسم DeRace در تاریخ ۲۶ اکتبر عرضه شد. DeRace یک اکوسیستم NFT برای مسابقات اسب‌دوانی است که به کاربران امکان می‌دهد تا به تولید NFT اسب‌های مسابقه بپردازند و در مسابقات شرکت کنند.

بازی‌های مبتنی بر بلاکچین در طول دو سال اخیر به ترند روز بازار و فضای کریپتو مبدل شده‌اند. بازی‌هایی همچون اکسی اینفینتی، ایلوویوم، زد ران و همسایه من آلیس مخاطبان زیادی به دست آورده‌اند و اکوسیستم‌هایی همچون گالا گیمز، YGG و انجین سرویس‌های انحصاری مبتنی بر بازی ارائه می‌دهند. اما این تازه شروع ماجرا است و به نظر می‌رسد وارد عصر بازی‌های بلاکچینی شده‌ایم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و آشنایی با این پلتفرم‌ها توصیه می‌کنیم تگ بازی سایت میهن بلاکچین را بررسی کنید.

منبع
forkast

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا