اخبار اتریوماخبار بلاکچیناخبار عمومی

ماینرهای بیت کوین و اتریوم در ماه قبل بیش از ۲.۵ میلیارد دلار درآمد داشتند

ماینرهای بیت کوین در ماه مارس ۲۰۲۲ در مجموع معادل ۱.۲۱ میلیارد دلار درآمد کسب کرده‌اند که نسبت به ماه فوریه (۱.۰۶ میلیارد دلار) به میزان ۱۴٪ افزایش درآمد را نشان می‌دهد. با احتساب درآمد ماینرهای اتریوم نیز در مجموع این دو گروه در ماه مارس بیش از ۲.۵ میلیارد دلار درآمد داشته‌اند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بلاک کریپتو، بیشتر درآمد ماینرهای بیت کوین حاصل از استخراج بلاک‌های جدید شبکه بوده است که به میزان ۱.۱۹ میلیارد دلار گزارش شده است و بقیه این درآمد از محل کارمزد تراکنش‌ها به میزان ۱۵.۲۶ میلیون دلار حاصل شده است. بالاترین میزان درآمد ماینرهای بیت کوین در مارس ۲۰۲۱ معادل ۱.۷۵ میلیارد دلار رقم خورده است.

درآمد حاصل از استخراج بیت کوین درآمد ماینرهای BTC
درآمد ماهانه ماینرهای بیت کوین

در شبکه اتریوم میزان درآمد ماینرهای ETH در ماه مارس معادل ۱.۲۹ میلیارد دلار گزارش شده است. بیشترین میزان درآمد ماینرهای اتریوم در ماه می ۲۰۲۱ به میزان ۲.۴ میلیارد دلار گزارش شده است.

درحالیکه به تازگی ۱۹٬۰۰۰٬۰۰۰ واحد بیت کوین استخراج شده است، سختی استخراج در شبکه بیت کوین به اوج جدید خود در رقم ۲۸.۵۸۷ تریلیون دست یافته است. داده‌های Blockchain.com نشان می‌دهد که در زمان نگارش این خبر، هش ریت شبکه بیت کوین بیشتر از ۲۰۰ اگزاهش بر ثانیه است.

اگر به موضوع استخراج رمزارزها علاقه‌مند هستید، در گزارش «بررسی وضعیت استخراج رمزارزها» میزان درآمد استخراج کوین‌های مختلف، قیمت تجهیزات ماینینگ، دوره بازگشت سرمایه برای بیت کوین، اتریوم، و دوج کوین بررسی شده است.

منبع
theblockcrypto

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا