اخبار بیت کوین

آیا بازار سبز و صعودی در راه است؟

بیت کوین پس از عبور از قیمت ۳,۲۰۰ دلاری و به دنبال آن کل بازار در روند مثبت و سبز قرار دارند. اگر این موضوع نوید روند صعودی بدهد، تا انتهای سال با افزایش قیمت مواجه خواهیم بود.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

با توجه به اینکه فصل تعطیلات میلادی نزدیک است، به نظر می‌رسد که بیت کوین روند سبز و مثبت به ارمغان می‌آورد و پیشرو خواهد داشت یا حداقل در حال حاضر اینگونه به نظر می‌رسد. ممکن است رسیدن به رقم ۳,۷۰۰ دلار پس از رکود ۳,۲۰۰ دلاری، مسیر مثبتی در افق چشم انداز بیت کوین باشد.

نمودار بیت کوین

معمولا سایر توکن ها نیز دنباله روی افزایش قیمت بیت کوین هستند و اکنون نیز نشانه هایی از افزایش ارزش کل بازار مشاهده می‌شود. با وجود روند مثبت توکن های مهم و هم چنین آلتکوین ها، به نظر می‌رسد که روند فعلی برای کل بازار صادق است.

بازار کریپتو

توکن ریپل (XRP) رشد ۹.۸۵ درصدی و اتریوم رشد ۸.۹۹ درصدی نسبت به معاملات روز گذشته داشته اند.

تام لی مدیرعامل فاندسترت (Fundstrat) این شرایط را پیش بینی کرده بود و بر موضع خود در خصوص روند صعودی بیت کوین و رسیدن قیمت آن به ۱۵ هزار دلار تا انتهای سال ایستاده است. البته شرایط فعلی هنوز طوری نیست که آن را جشن گرفت، با این حال مسیر صحیحی برای اصلاح بیت کوین می‌باشد.

ارزش بازار کریپتو طی ۴۸ ساعت با افزایش قیمت مواجه شده است و حدود ۲۰ میلیارد دلار به آن تزریق شده است. ابتدا ارزش بازار با رشد ۸ درصدی مواجه شد و به ۱۱۲,۸ میلیارد دلار رسید. در ۲۴ ساعت گذشته بازار کریپتو با افزایش ۱۰ درصدی مواجه شد و در حال حاضر حدود ۱۲۱,۷ میلیارد دلار می باشد.

ارزش بازار کریپتو

اگرچه همواره باید هوشیار بود و هم چنین ارز دیجیتال نیز نوسانات خود را خواهد داشت، با این وجود شرایط فعلی قبل از شروع تعطیلات، برقی از امید در دل معامله کنندگان، سرمایه گذاران و مشتاقان ارز دیجیتال روشن می‌کند.

به نظر شما این روند صعودی ادامه خواهد یافت؟

منبع
coininsider

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا