استخراج

تجربه ماینینگ همزمان با وب گردی؛ استخراج ارز دیجیتال با روترهای Wi-Fi شرکت بیت مین

شرکت بیت مین (Bitmain) -غول چینی تکنولوژی استخراج ارزهای دیجیتالی– اخیرا اعلام کرده است که این شرکت چندین روتر Wi-Fi را که قادر به استخراج کوین های دیجیتالی در حین اتصال شما به اینترنت است، ارائه می‌دهد.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

استخراج خودکار دش و سیاکوین در زمان وب گردی

چندی پیش شرکت کنان(Canaan) -دومین تولیدکننده بزرگ تجهیزات استخراج ارزهای دیجیتالی در جهان- اعلام کرد که قصد دارد دستگاه تلویزیونی را معرفی کند که ارز دیجیتالی هم استخراج می‌کند. اکنون بیت مین -پیشروترین تولید کننده تجهیزات استخراج- نیز پیشنهاد خود را مبنی بر ارائه تجهیزات خانگی برای استخراج ارز دیچیتالی اعلام کرده است. پیش از این بخاری کریپتوئی هم به بازار ارائه شده بود، به یاد می‌آورید؟

علاقه مندان به جهان کریپتو و استخراج کنندگان آماتور، این محصول را نه به دلیل سود حاصل از آن بلکه به علت جذاب بودن این ایده می‌پذیرند. بیت مین در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که در هفته جاری دو روتر وای فای را برای استخراج ارزهای دیجیتالی روانه بازار می‌کند. دستگاه های Antrouter R۳-DASH و Antrouter R۳-SIA، برای ماین کوین دش  و سیاکوین طراحی شده‌اند.

روترهای دو منظوره از سری محصولات R۳ بیت مین هستند. آنها را می توان با ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین خریداری کرد. اولین سری این محصول با قیمت ویژه ۵۸ دلار آمریکا به فروش می‌رسد.

روترهای می‌توانند کوین های X۱۱ و Blake۲b را هم ماین کنند

این شرکت وعده داده است ظرف ۱۰ روز کاری و پس از پرداخت کامل، دستگاه های سفارش داده شده را ارسال می کند. پس از اتصال به اینترنت، روترها بلافاصله شروع به استخراج ارزهای دیجیتالی در Antpool بیت مین می‌کنند. هر خریدار یک حساب شخصی بیت مین برای چک کردن وضعیت استخراج خود خواهد داشت که در زمان خرید  ایجاد می‌شود.

با توجه به صفحه معرفی این محصول، Antrouter R۳-DASH برای استخراج دش طراحی شده و مورد آزمایش قرار گرفته است. بیت مین اشاره می کند که با این حال، می توان از آن برای استخراج کوین‌های دیگر X۱۱ استفاده کرد، اما عملکرد و کارایی دستگاه در چنین مواردی تضمین نمی‌شود. R۳-DASH دارای نرخ هش ۳۰۰M/s ± ۵% است و به میزان ۲۴.۳۷ وات برق مصرف می‌کند.

روتر R۳-SIA نیز برای استخراج سیاکوین طراحی و آزمایش شده است، اما همچنین می تواند کوین‌های دیگر blake۲b را نیز استخراج کند، اما عملکرد و کارایی دستگاه توسط شرکت سازنده در چنین مواردی تضمین نمی‌شود. این دستگاه دارای هش ریت ۱۱.۵۴G/s ± ۵% بوده و ۲۲.۶ وات برق مصرف می‌کند. وزن هر دو دستگاه ۰.۶ کیلوگرم است.

بیت مین بزرگترین شرکت عملیات استخراج و تولید کننده تجهیزات استخراج از قبیل تراشه های ASIC برای استخراج بیت کوین است. این ابر شرکت چینی ۱۴ میلیارد دلار ارزش دارد و در سه ماهه اول سال جاری سودی معادل ۱.۱ میلیارد دلار دریافت کرده است.

منبع
news.bitcoin

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا