اخبار خارجی

بیت تورنت چین هفته آینده عرضه می‌شود؛ پروتکلی برای ارتباط ترون، اتریوم و BSC

تاریخ عرضه شبکه بیت تورنت‌چین تایید شده است و برنامه‌هایی برای تغییر اسم و انتقال توکن BTT اعلام شده است. پس از اعلام این خبر قیمت توکن BTT با رشد چشمگیری همراه شد.

این مطلب در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ بروزرسانی شده است

در تاریخ ۲۰ دی روند انتقال توکن BTT به BTTC انجام شد و دارندگان BTT با نسبت ۱ به ۱۰۰۰ توکن BTTC دریافت کردند. این روند در صرافی‌ها با مکانیسم‌های متفاوتی انجام شد. برای آموزش نحوه تبدیل این توکن‌ها مقاله «تبدیل توکن های BTTOLD به BTT» را مطالعه نمایید.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو پوتیتو، طبق اعلام رسمی بیت تورنت، توکن BTT که توکن کاربردی TRC-10 است در تاریخ ۱۲ دسامبر شاهد عرضه زنجیره اصلی خود خواهد بود. در این بین، توکن‌های قدیمی BTT در شبکه ترون به واحد‌های کوچکتری تغییر خواهند کرد، اما ارزش بازار خود را حفظ می‌کنند.

عرضه شبکه اصلی و تغییر نام و انتقال توکن بیت تورنت

بیت تورنت اوایل امروز در توییتر، عرضه زنجیره بیت تورنت را اعلام کرد. بیت تورنت در این خصوص گفت:

عرضه زنجیره اصلی BTTC و تغییر اسم و انتقال توکن BTT در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۲۱ انجام خواهد شد.

بیت تورنت پروتکل به اشتراک گذاری همتا به همتای فایل‌ها است که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده است. توسعه‌دهنده اصلی بیت تورنت به اسم رینبری (Rainberry) توکن BTT را در ماه فوریه ۲۰۱۹ عرضه کرده است که در سایر برنامه‌های غیرمتمرکز بلاک چین و برنامه‌های بیت تورنت استفاده می‌شود. این برنامه‌ها عبارتند از بیت تورنت اسپید (BitTorrent Speed)، بیت تورنت فایل سیستم (BitTorrent File System)، DLive و سایر برنامه‌ها.

عرضه شبکه بیت تورنت چین BTTC

ترون و بیت تورنت طی ماه‌های گذشته زنجیره بیت تورنت را معرفی کردند. این زنجیره، اولین گام ترون و بیت تورنت برای ورود به عرصه تعاملات میان زنجیره‌ای است. BTTC پروتکل تعامل‌پذیری سازگار با ماشین مجازی اتریوم بر بستر شبکه ترون است. BTTC انتقال رمزارزها بین ترون، اتریوم و بایننس اسمارت چین را امکان‌پذیر می‌سازد و از مکانیزم اجماع گواه اثبات سهام استفاده می‌کند و توسط چندین «ابر نماینده» (Super Representatives) تایید شده است که مقدار مشخصی توکن سهام‌گذاری کرده‌اند.

امروز تاریخ عرضه رسمی BTTC و برنامه‌هایی برای تغییر اسم و انتقال توکن BTT اعلام شد. بیت تورنت در این خصوص گفت:

در حالی که ارزش بازار کنونی توکن BTT حفظ می‌شود، توکن‌های قدیمی تغییر اسم خواهند داشت و با نسبت ۱ به ۱۰۰۰ تغییر می‌کنند. کل موجودی این توکن به ۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن افزایش خواهد یافت.

اگرچه توکن BTT در حال حاضر به عنوان توکن TRC-10 فعال است، اما در شبکه ترون به عنوان توکن TRC-20 تغییر کرده و به زنجیره اصلی BTTC منتقل خواهد شد.

افزایش قیمت توکن BTT

پس از اعلام تاریخ عرضه BTTC، قیمت BTT افزایش یافت. ارزش بازار این توکن طی دو ساعت از ۲.۲ به ۳.۱ میلیارد دلار افزایش یافت. روز گذشته نیز ارزش بازار این رمزارز طی چند دقیقه از ۱.۶ به ۲.۲ میلیارد دلار افزایش یافته بود.

در حال حاضر ارزش بازار توکن BTT بر روی ۳.۸۱ میلیارد دلار قرار دارد و قیمت این رمزارز نیز با ۶۰٪ افزایش نسبت به روز گذشته به ۰.۰۰۳۸ دلار رسیده است. برای تبدیل قیمت BTT به تومان از صفحه ماشین حساب ارز دیجیتال استفاده نمایید.

  • برای دریافت توکن‌های BTTC چه کاری باید انجام داد؟

آدرس‌های دارنده BTT به صورت اتوماتیک توکن‌های بیت تورنت BTTC را با نسبت ۱ به ۱۰۰۰ دریافت خواهند کرد. کاربرانی که دارایی بیت تورنت آن‌ها در صرافی‌ها قرار دارد باید با پشتیبانی آن صرافی در تماس باشند و دستورالعمل‌های آن‌ها را مطالعه نمایند.

  • در صورت عدم دریافت BTTC در کیف پول چه باید کرد؟

در ابتدا باید در نظر داشت که اسنپ شات از موجودی کاربران در تاریخ ۱۰ ژانویه ساعت ۱۹:۳۰ گرفته شده است. در صورتی که هنوز BTTC را در کیف پول مشاهده نمی‌کنید از بخش Add Custom Tokens کیف پول خود آن را به صورت دستی اضافه کنید.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

39 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا