اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

ثبت رکوردی جدید توسط مرورگر بریو؛ 4 میلیون کاربر فعال در ماه

بریو مرورگر مبتنی بر ارزهای دیجیتالی که توسط برندن آیک بنیان گذار موزیلا و جاوا اسکریپت راه اندازی شده است، به تازگی به رکورد ماهانه ۴ میلیون کاربر فعال، ۲۱۰۰۰ کانال تائید شده و ۲۶۰۰۰ حساب انتشار دهنده رسیده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

این اطلاعات براساس توئیت منتشر شده توسط برندن آیک بدست آمده است. او در این توئیت اشاره کرد که تیم این مرورگر در تلاش برای دستیابی به رکورد ۵ میلیون کاربر فعال در ماه است تا در پاییز توکن بت را با نسخه ی تلفن همراه این مرورگر ادغام کند.

آیک انتظار دارد تا سال آینده تعداد کاربران بریو به ۱۲ میلیون کاربر فعال در ماه افزایش یابد. با سرعت رشدی که این مرورگر دارد و براساس رکورد ماه جولای که به ۳ میلیون کاربر فعال در ماه رسید، انتظار می رود رقم مد نظر آیک محقق شود. در ماه جولای این مرورگر ۱۸۰۰۰ انتشار دهنده تایید شده و پذیرنده ی بت داشت که شامل ۴۵۰۰ وب سایت و ۱۳،۵۰۰ کاربر یوتیوب می باشد.

براساس اخبار منتشر شده توسط CryptoGlobe، مرورگر بریو اخیرا بالغ بر ۱۰ میلیون بار از پلی استور گوگل دانلود شده است. لازم به ذکر است که این مرورگر، تبلیغات و ردیاب های شخص ثالث را به صورت پیش فرض  مسدود کرده و اوایل سال جاری  برای آزمایش بت با گروه رسانه ای دو جونز وارد مشارکت شده است.

این مرورگر یک کیف پول ارز دیجیتالی راه اندازی کرده است که از طریق آن کاربران می توانند دارایی بت خود را حفظ و مدیریت کنند. همچنین از این طریق، آنها می توانند به سازندگان محتوا  براساس میزان تعیین شده و یا میزان اهمیت محتوای تولید شده جایزه بدهند.

همچنین گزارش شده است که این مرورگر در حال آزمایش برنامه تبلیغاتی خود در جهت جایزه دادن به کاربران برای دیدن تبلیغات تائید شده است. کاربران آن ۷۰ درصد از درآمد حاصله از تبلیغات کاربر را دریافت خواهند کرد که به طور مستقیم به کاربر مد نظر در تب مرورگر تبلیغاتی جداگانه ای نمایش داده می شود و همچنین ۱۵ درصد درآمد حاصله از تبلیغات که در وبسایت ها قابل رویت است، تحت عنوان تبلیغات ناشر به این دسته از کاربران اهدا می شود.

در طول این آزمایش، افرادی که دیدن تبلیغات را انتخاب می کنند شاهد ارسال تاریخچه فعالیت های خود به صورت ناشناس به تیم تحقیقاتی این مرورگر به منظور کمک به بهبود و توسعه آن خواهند بود. لازم به ذکر است که مرورگر بریو با استفاده از پروژه Tor و موتور جستجوی DuckDuckGo  تاکید خاصی بر حریم خصوصی دارد.

مرورگر اپرا یکی دیگر از مرورگرها است که وارد فضای کریپتو شده است. بعد از سرمایه گذاری ۵۰ میلیون دلاری Bitmain در IPO اپرا، این شرکت یک مرورگر برای آندروید تحت عنوان یک کیف پول ارزهای دیجیتالی که از اتریوم و دیگر اپلیکیشن های غیر متمرکز پشتیبانی می کند، منتشر کرد. این کیف پول ارز دیجیتالی قرار است به نسخه کامپیوتری این مرورگر نیز اضافه شود.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا