اخبار بلاکچین

راه‌اندازی شبکه اصلی سلستیا؛ توکن TIA در ۳ صرافی بزرگ فهرست می‌شود

شبکه اصلی سلستیا (Celestia) قرار است ۳۱ اکتبر (۹ آبان) راه‌اندازی شده و توکن بومی این شبکه (TIA) نیز در ۳ صرافی متمرکز فهرست می‌شود. علاوه بر این، ایردراپ ۶۰ میلیون توکن تیا (TIA) هم انجام خواهد شد.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از دبلاک، صفحه سلستیا در گیت‌هاب (GitHub) نشان می‌دهد شبکه اصلی آن در ۳۱ اکتبر (۹ آبان) راه‌اندازی می‌شود. علاوه بر این، صرافی‌های متمرکزی مثل کوکوین (KuCoin) و بای‌بیت (Bybit) در روز گذشته تایید کردند در ۳۱ اکتبر (۹ آبان) حوالی ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران معاملات توکن TIA را آغاز خواهند کرد.

این صرافی‌ها قرار است معاملات TIA در برابر استیبل کوین تتر (USDT) را به کاربرانشان ارائه دهند. صرافی بایننس نیز تایید کرد در همین تاریخ، توکن تیا را فهرست می‌کند و به طور آزمایشی معاملات آن را حوالی ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به وقت تهران شروع خواهد کرد.

همان طور که پیش از این گزارش دادیم، سلستیا قصد دارد ۶۰ میلیون توکن تیا را بین کاربران فعال در راهکارهای لایه‌ دوم اتریوم، استیکرهای کازماس هاب (Cosmos Hub) و ازموسیس (Osmosis) و توسعه‌دهندگان فضای کریپتو ایردراپ کند. اسنپ شات (Snapshot) این ایردراپ هم در ۱ ژانویه (۱۱ دی ۱۴۰۱) گرفته شده است. پیش از این، در مجموع ۱۹۱٬۳۹۱ آدرس برای دریافت ۶۰ میلیون تخصیص ایردراپ TIA (۶٪ از کل) ثبت نام کرده‌اند.

بعد از راه‌اندازی شبکه اصلی سلستیا حداکثر ۱ میلیارد توکن TIA در شبکه آن ضرب می‌شود. در نتیجه، با ایردراپ مذکور ۶٪ از عرضه کل TIA توزیع خواهد شد. توکن TIA قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی در صرافی غیرمتمرکز مشتقات «Helix» در قالب معاملات فیوچرز معامله می‌شود و به قیمت ۳.۱۵ دلار رسیده است. با این حال، نقدینگی TIA در Helix پایین است و حجم معاملات روزانه آن به ۳,۰۰۰ دلار می‌رسد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا