اخبار آلتکوین

بازار ارزهای دیجیتال با سومین کاهش متوالی مواجه شد!

بازار ارز دیجیتال چند ساعت قبل، سومین دامپ خود را تجربه کرد و با کاهش قیمت مواجه شد. در این حین ارزهای دیجیتال مهم به کمتر از سطح حمایتی کلیدی خود رسیدند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

حتی اگر بازار بتواند سطح قیمت خود را در این محدوده نگه دارد، کاهش قیمت ۱۱ درصدی در یک روز به اندازه کافی ناخوشایند است. هنگامی که سومین دامپ باعث کاهش ۴ درصد یا ۵ میلیارد دلار دیگر از ارزش بازار کریپتو شد، سطوح حمایتی شکسته شدند. در روز گذشته ارزش بازار طی یک ساعت از ۱۲۲ میلیارد دلار به ۱۱۸ میلیارد دلار سقوط کرد. شرایط بازار طی ۱۲ ساعت گذشته ثابت مانده است اما به نظر می‌رسد که دامپ دیگری در راه است.

بیت کوین معمولا شاهد چنین نوسانات غیرطبیعی می‌باشد و بار دیگر نیز با عبور از سطح حمایتی کلیدی ۳,۶۰۰ دلاری با این موضوع مواجه شد. چند ساعت قبل بیت کوین به کف قیمت ۳,۵۴۵ دلار رسید و پس از آن بالاتر از این قیمت باقی ماند. تحلیلگران سطح مقاومتی بالاتر از ۴ هزار دلار را خاطر نشان کردند که در شرایط فعلی بازار، غلبه بیت کوین بر آن بسیار دشوار است. به نظر می‌رسد که نظر تحلیلگران درست باشد و افزایش قیمت سال گذشته بیت کوین با دامپ اوایل سال ۲۰۱۹ بی اثر شد.

سایر بخش های بازار کریپتو نیز شرایط مشابهی داشتند و آلتکوین ها دامپ شدیدتری نسبت به بیت کوین تجربه کردند. بعضی از آلتکوین ها نظیر اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، بیت کوین SV، کاردانو، آیوتا و اتریوم کلاسیک بیش از ۵ درصد ارزش خود را از دست دادند.

حتی هارد فورک کنستانتینوپول (Constantinople) اتریوم هم نتوانست از افت قیمت اتر جلوگیری کند و مانع از سقوط اتریوم به جایگاه سومین ارز دیجیتال شود. ریپل (XRP) تنها ۱.۷۲ درصد کاهش قیمت یافت و از ۰.۳۳ به ۰.۳۱ رسید سپس بر روی قیمت ۰.۳۲ دلار ثابت شد و در حال حاضر با این قیمت معامله می شود. در مقابل اتریوم کاهش قیمت شدیدی یافت و نتوانست قیمت خود را بازیابی کند به طوری که فاصله و تفاوت ارزش بازار اتریوم و ریپل به ۱ میلیارد دلار رسید.

لایت کوین و ترون هر دو با کاهش قیمت مواجه شده اند و ارزش بازار خود را از دست داده اند. هفته گذشته ترون توانست به جایگاه هفتم صعود کند و به ارزش بازار آن ۲ میلیارد دلار تزریق شد و به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۰۳۴ دلار رسید. طی چهار روز ترون ۳۰ درصد کاهش یافت، از جایگاه هفتم به هشتم نزول کرد و قیمت فعلی آن ۰.۰۲۴ دلار می باشد.

از آنجایی که ارزش بازار دوباره ۴ درصد دیگر کاهش یافت، تمام آلتکوین ها تحت تاثیر بازار نزولی قرار گرفته اند و رکورد نزولی جدیدی را می توان برای سال ۲۰۱۹ ثبت کرد که شبیه به کاهش قیمت های ماه گذشته می باشد.

منبع
ethereumworldnews

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا