اخبار اتریوماخبار عمومی

رکوردشکنی اتریوم؛ حجم معاملات ۵.۵۶ میلیارد دلار طی ۲۴ ساعت!

به نظر می‌رسد اتریوم پس از ضربه سختی که سال گذشته دریافت کرد در حال بازیابی است و نه تنها روند نزولی بازار کریپتو بلکه از تبلیغات بسیار منفی به سلامت عبور کرد. این تبلیغات منفی به دلیل تعداد بالای کلاهبرداری ها و ICO های شکست خورده بود که از بلاک چین اتریوم استفاده می‌کردند.

پس از رسیدن به حداقل سطوح حجم معاملات سالانه و کاهش ۹۴ درصدی تراکنش ها، اتریوم روز گذشته رکورد جدیدی ثبت کرد ولی اینبار به سود جامعه بود، به طوری که رکورد حجم معاملات روزانه پس از بیش از یک سال شکسته شد. به نظر می‌رسد این روند در بلند مدت دارای رشد ثابتی است و روند نزولی ماه های گذشته را کنار گذاشته است.

روند ثابت باعث ایجاد خوش بینی در جامعه شده است

طبق گزارش کوین مارکت کپ، اتریوم در تاریخ ۱۸ فوریه میزان حجم معاملات ۵,۴۴۹,۵۱۵,۳۹۰ دلار ثبت کرد. در تاریخ ۱۹ فوریه حجم معاملات به ۵,۳۲۵,۲۹۸,۸۲۳ دلار کاهش یافت. اگرچه این مقدار از روز گذشته کمتر است اما با این حال بیانگر افزایش چشمگیر نسبت به ماه های گذشته است.

نمودار اتریوم

اگر ناهنجاری ثبت شده در تاریخ ۲۸ جولای ۲۰۱۸ را در نظر نگیریم، این میزان حجم معاملات از تاریخ ۳ فوریه ۲۰۱۸ یعنی بیش از یکسال پیش بی سابقه بوده است.

این نشانه ها مخصوصا برای معامله کنندگانی مهم است که متکی به تحلیل های فنی می‌باشند تا بهترین فرصت های سرمایه گذاری را ارزیابی کنند. روند مثبت و ثابت تعداد روز افزون معاملات اتر می‌تواند نشانگر ارزش قیمتی مناسب تر آن باشد که افراد بیشتری را به این ارز دیجیتال علاقه‌مند کرده است.
اوایل سال جاری، تیم توسعه اتریوم اعلام کرد که هارد فورک کنستانتینوپول که بسیاری از اعضای جامعه مدت هاست منتظر آن می‌باشند به تعویق افتاده است. این خبر تاثیر منفی جزیی داشت اما تیم بنیاد اتریوم توانستند به خوبی شرایط را مدیریت کند و علاوه بر حل مشکلاتی که از اجرای پروتکل جدید جلوگیری می‌کردند، توانست خوش بینی جامعه را نیز حفظ کند.

بلاک عنوان شده برای اجرای کنستانتینوپول، بلاک ۷۰۸۰۰۰۰ بود. با این حال اگرچه حجم معاملات طبق انتظارات افزایش یافت، اما ناامیدی به طور کامل از کسانی که به پتانسیل های اتریوم در خصوص باقی ماندن به عنوان مهم ترین آلتکوین بازار اعتماد داشتند از بین نرفت.

منبع
ethereumworldnews

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا